Ja len, že stále ideme podľa schémy reklamy na pracie prášky – voliči volia svojich politikov tak, že „Ariel za vás vyperie všetko“.
Včera ma zdrbala suseda – „informovaná“ Joj-Narkózou lievikom – za to, že nadávam na Makoviča, lebo podľa nej perfektne zvládol koronavírus. No iste – zvládol ho ako herec na svojich marketingových Plačovkách. Hospodárstvo v hlbokom deficite. Výroba hladovej populácie podľa plánu.Tak jednoduché – byť stále v obraze TV bedne. „Spasiteľ“. No a ktorý pes sa necíti konečne slobodný, keď ho pániček pustí z remeňa ochcat si to svoje a bez náhubku? Korona totalita spôsobuje, že sa netreba báť len Makoviča, ale aj obyčajných ľudí, susedov. Nedávno dostal šofér autobusu no no no od zamestnávateľa, pretože ho udali zmagorení cestujúci, že nemal rúško.
„Chceme zmenu!“ = VY musíte chcieť novú značku! Prášok, ktorý za vás to prádlo aj vyžehlí aj uloží! Aké hebké! Čím viac špiny porobí Makovič – tým viac budú chváliť svoje prášky Fico aj Kotleba. „Všetko zlé využi vo svoj prospech!“
Trump už ide podľa volebného režimu doboha! To je podstata – nie to, že by som tam ja chcel pederasa Bidena. Ale Trump teraz predáva ten svoj prací prášok. Robota so špinou zostane stále na nás.
Myslim ze az se zacne prat opet na valše, hodne lidi procitne a pochopi.
aisa
4.6.2020 00:09
Krásne … toto je prejav skutočného prezidenta – patriota ♡
pavel
3.6.2020 21:32
Policejní šéf se zhroutil poté, co popsal, jak Antifa zapálila dům s dětmi a poté blokovala hasiče
Šéf policejního oddělení v Richmondu ve Virginii nedělním novinářům řekl, že Black Lives Matter a Antifa vzbouřenci zapálili domek s více rodinami s dětmi uvnitř a poté zablokovali přístup hasičům, aby se dostali k záchraně dětí. (Foto: Youtube)
Neočekávejte, že mainstreamová média budou tento příběh publikovat. Policie nakoonec dokázala zachránit děti.
Nikdy, nikdy by som sa nenechala takto ponížiť (!!!) Mnohým Američanom z toho permanentného brainwashingu – asi kvalitne hrabe keď sa nechajú takto manipulovať a „prosiť o odpustenie, že sa narodili ako bieli“ Prebohaa, to čo má byť? :-(
Ja len, že stále ideme podľa schémy reklamy na pracie prášky – voliči volia svojich politikov tak, že „Ariel za vás vyperie všetko“.
Včera ma zdrbala suseda – „informovaná“ Joj-Narkózou lievikom – za to, že nadávam na Makoviča, lebo podľa nej perfektne zvládol koronavírus. No iste – zvládol ho ako herec na svojich marketingových Plačovkách. Hospodárstvo v hlbokom deficite. Výroba hladovej populácie podľa plánu.Tak jednoduché – byť stále v obraze TV bedne. „Spasiteľ“. No a ktorý pes sa necíti konečne slobodný, keď ho pániček pustí z remeňa ochcat si to svoje a bez náhubku? Korona totalita spôsobuje, že sa netreba báť len Makoviča, ale aj obyčajných ľudí, susedov. Nedávno dostal šofér autobusu no no no od zamestnávateľa, pretože ho udali zmagorení cestujúci, že nemal rúško.
„Chceme zmenu!“ = VY musíte chcieť novú značku! Prášok, ktorý za vás to prádlo aj vyžehlí aj uloží! Aké hebké! Čím viac špiny porobí Makovič – tým viac budú chváliť svoje prášky Fico aj Kotleba. „Všetko zlé využi vo svoj prospech!“
Trump už ide podľa volebného režimu doboha! To je podstata – nie to, že by som tam ja chcel pederasa Bidena. Ale Trump teraz predáva ten svoj prací prášok. Robota so špinou zostane stále na nás.
Maroš, poklona. Velmi trefné.
Myslim ze az se zacne prat opet na valše, hodne lidi procitne a pochopi.
Krásne … toto je prejav skutočného prezidenta – patriota ♡
Policejní šéf se zhroutil poté, co popsal, jak Antifa zapálila dům s dětmi a poté blokovala hasiče
Šéf policejního oddělení v Richmondu ve Virginii nedělním novinářům řekl, že Black Lives Matter a Antifa vzbouřenci zapálili domek s více rodinami s dětmi uvnitř a poté zablokovali přístup hasičům, aby se dostali k záchraně dětí. (Foto: Youtube)
Neočekávejte, že mainstreamová média budou tento příběh publikovat. Policie nakoonec dokázala zachránit děti.
https://www.youtube.com/watch?v=AEncQKV8k_0&feature=emb_title
Skvělý prezident, a doufejme, že se při tom oprávněné vojenském zátahu proti anarchistům, dostane taky na Deep State
Pan trump těm ŠMEJDŮM krásně rozkopává „bábovičky“, jen tak dál 👍
Ješte pikantnost. Zblblé bělošky líbají negrum kanady a poldové mají KLEKÁNÍ před luzou. https://vk.com/video400813730_456240354
Nikdy, nikdy by som sa nenechala takto ponížiť (!!!) Mnohým Američanom z toho permanentného brainwashingu – asi kvalitne hrabe keď sa nechajú takto manipulovať a „prosiť o odpustenie, že sa narodili ako bieli“ Prebohaa, to čo má byť? :-(
Vraj – „Pokľakni. Máš privilégium“
https://www.facebook.com/slobodaslovajegarantovanaustavou/videos/264833894719081/UzpfSTExNDM1NzM1NTI2Mzk0NzozMzA4MTQ1OTY5MjE4Mzg3/
Nádherný projev pana prezidenta Trumpa. Rozeslala ksem to všem, na které mám meil.adresu.
Ještě jednou moc děkuji
Dáša
Tím zákonem myslí určitě GESARU. :)
Tak to znělo velmi dobře a hlavně rozhodně. Mluvil z patra a jako z knihy