…..mnoho let na přednáškách hovořím o utajených datech a dějinách lidstva. O tom, že Hitlerové byli na planetě Zemi dva. Jeden hodný a ten druhý zlý. Lidstvo poznalo jenom toho zlého. O tom, který za námi přišel z jiné části planety Země, tedy z povrchu naší modré planety, byl ve skutečnosti Agharťan, se nedozvěděli ani slovo….

22:22

[wp_ad_camp_1]

Proto si stěžoval, že ho nepřijali na akademii, přitom se ale dopis o jeho přijetí jen někde „zatoulal“!! Byl to snad skutečně Agharťan, ten původní Hitler? a byl skutečně umělecky nadaný?? ty obrazy, pokud jsou od něj, o tom svědčí mnoho, že ano. A také jeho dalekosáhlé znalosti ohledně architektury, urbanistiky a projevů ušlechtilé tvorby krajiny.

Úsudek ponechám na Vás, nevěřte mně, přesvěčte se sami.

Na zítřek pro Vás připravujeme článek, milí čtenáři tadesca.cz, o skutečnostech, které se nedají jen tak smést ze stolu…..

Vzpomeňte si také na rozbor filmu MBIII neboli Muži v černém 3. Jaká to ale náhoda, že ano. Vše nám servírují postupně na zlatém podnosu…..

Jednalo se o následující dopis, jen tak náhodou má pořadové číslo 54, číslo, o kterém neustále píši. Mnozí dávno pochopili…..

Nikdy mu nebyl doručen…..

….až po 107 letech. Zajímavé

Podívejte se sami na jeho vynikající malířskou tvorbu. Netřeba nic dodávat…..

https://youtu.be/tpAtnoDFMeA

A jak je možné, že v roce 1936 byly už barevné kamery bez filmu. Kdopak je zde asi dovezl? A odkud je dovezli????

https://youtu.be/-OQxVW2vDJw

Napsal tm

[wp_ad_camp_1]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.