Čtenářka s přezdívkou Mariana Ariana nám zaslala dopis od její kamarádky, která žije v Austrálii. Další dopis je od jejich přátel. V Austrálii panuje v podstatě totalitní režim… (omluvte nespisovnou češtinu)

Ahoj Marianka,
ďakujem za knihu, idem ju čítať, ešte som to nestihla. Momentálne spím 12 – 14 hodin denne. Moje telo a duša si potrebujú oddýchnuť. Potrebujem zregenerovať celé telo aj myseľ.
.
No čo ti budem hovoriť, my to tu v Melberne zažívame. Je to niečo hrozné. My sme cca 50 km od centra a môžeme sa pohybovať len do vzdialenosti 5 km. To čo sa deje v centre nie je normálne.
.
ano viem kto sú tí …   Môj manžel Vít sa venuje konšpiráciam, denne to sleduje a rozposiela ľuďom. My vieme kde je pravda, je veľa ľudí ktorí o tom nechcú nič počuť.

[wp_ad_camp_2]

 

Vít by si mal dať pauzu a zmierniť, pretože tu teraz môžu policajti prísť kedykoľvek do domu a zhabať PC atď a zavreť človeka, len tak lebo chcú.
Na FB má veľmi často zablokovanie.
.
Tu nemôžeš ísť na demonštráciu aspoň od nás nie. Všetko je strážené, stanice, cesty atď. Ked ťa prichytia platíš veľkú pokutu 5.000.- dolárov. Sportovať môžeš len na 2 hodiny teraz, bola len hodina. Ale sám, nie dvaja a s maskou. Bej sa nesmieš pohybovať. Na nákup môžeš ísť raz denne, jedna osoba na 1 hodinu. No co ti budem hovoriť. Večer po 20.00 žiadne vychádzanie najnovšie je po 21.00 hod. Normálne stanné právo. Niektoré obchody fungujú tak, že si to objednáš online alebo telefonicky, zaplatíš a na určitú hodinu ti to dovezú pred obchod kde si to vyzdvihneš.
Školy sú len cez ZOOM. Je to na zaplakanie. Chovanie policajtov voči občanom je úbohé. Človek nato radšej ani nemyslí.  Správy tu nič nepovedia, informácie máme z netu a to buď z CZ alebo zo SK. Len tak sa dozvedáme čo sa tu deje. Veľmi ojedinele niečo povedie. Najviac Sky news Australia, inak nikto nič.
Melbern a Cambera je najväčšie sídlo reptiliánov a pedofilov už od 16 storočia, teraz neviem či som si to zapamätala správne či to nie je od 14 storočia, ale to je teraz vlastne jeno.
Cambera bola postavená celá na príncípe Kabaly, znaky atď. Melbern preto, že je tu prístav. Spojenie so svetom vodnou cestou. Podzemné tunely ani nehovorím.
Nám tu lietajú helikoptéry každú noc, určite nás dobre ochraňujú…
Opatruj sa a dávaj na seba a rodinu pozor.
S láskou posielam veľké objatie
Best regards

Pozdrav,nebo spíš zpráva a názor z Austrálie………
(jméno muže) a (jméno ženy) moc dobre znam  takze potvrzuji  a mnohe  z tech informaci  jsem jiz poslal sam. Jeste doplnim:
pokuta     kdyz chycen mimo  okruh 5 km  4980 A$,  za nedovolene  prekroceni  hranice mezi AU staty    11-20 000 A$  a zalar,  za  nemit rousku 200 A$  a kdyz se vzpira tak  arrest  bez  determinovane   doby,  arrest za “ thought crime“ kdy policie   pokud je pro ni nekdo   podezrely  za incintment= podnecovani  na FB, Twitteru atd , tak  vpadnuti do domu  bez warrantu ( povoleni  k domovni prohlidce) , zabaveni mobilu a pocitacu  a potencialne    zalar na dva roky  a vice  anebo  drzeni  v zalari bez soudu.. , ted jiz nejnoveji  se  jiz neuznavaji   scarfs ( sala ci neco pres usta  a nos )   anebo plexi shield   a musi to byt  prava rouska (maska) … !
.
Ted mame ulevu ze  se muzou navstivit dve domacnosti  , maximalne do 5 ti lidi!  A toto vse  a potencialne  jeste dalsi restrikce a tresty  bude   az do  Brezna  2021 ( 6 mesicu ) , kdy premier si vymahal  prodlouzeni emergency  stavu  na 12 mesicu  ( !!!). Ale parlament mu to povolil pouze na 6 mesicu !  Ale i to ze to parlament vubec  povolil,  nebot toto vse je v rozporu s Ustavou, Commonwealth Law a Cartou  Lidskych Prav OSN, svedci o tom jak  jsou MPs ( Members of Parlament – nasi poslanci  )  uplne zkorumpovani  a jde jim pouze o koryta  a ne hajeni a zastupovani lidu !!!  A ted svete drz se : !!! : To se mame co ?!

[wp_ad_camp_2]

 

A nejnovejsi  bonbonek : VIC  Ministryne Zdravotnictvi , ktera se „zaslouzila “  ze ve Victorii   zemrelo  „na Covid“  pres 700 duchodcu a starych lidi, resignovala a odchazi  do Zenevy   do WHO ( Svetove Zdravotni Organisace )  coordinovat   celosvetove  akce “ proti “ Covidu !!!!!!  A jiz dostala povoleni  odcestovat  z AU. Jen tak  aby  jeste nestala rec :  Ve svete je 25 000 australanu , kteri se nemohou vratit  domu   protoze  do AU  skoro nic neleta  a  vlada urcila kvotu a limit   500 lidi   za tyden  smi priletet do AU !  Lide  venku  bankrotuji, protoze nemaji penize na placeni pobytu, jidla  atd  . Vlada ted   zvysila limit na 1000 / tyden   tak si spocitejte  za jak dlouho se nekdo  vrati domu , posuzuje se urgentnost  jednotlivcu……. Ale takovy  Tom Hanks, mohl priletet do Brisbane prioritne na nataceni filmu   a dokonce bez 14 ti denni  povinne karanteny !
.
No a pokud mame verit  lokalnimu  pruzkumu medii a jakychsi   statistickych uradu  tak udajne 70 %   VICtorianu   souhlasi   s temito narizenimi   od fasistickeho  premiera  a jeho vlady..  Vy v CZ mate  jeste tolik svobod ze se vam  toto ani nechce  verit….  jak mi napsal jeden muj pritel  – ze kdyby to napsal  nekdo jiny nez ja tak by tomu  ani neveril…!

Ten Pedro nejsem já, píše to člověk… Kamarád z mládí, alias Gody, s kterým si mailujeme 20 let. Gody s (jméno ženy) mi poslali krásné probouzející se jaro s úplně neznámými květy, za což jsem jim vřele poděkoval a mimo jiné jsem se zmínil o koronaviru a co to tu s námi dělá. Všichni lidé v Česku by se asi divili i ušima, co se děje v Austrálii.
.
Krátká zprávička od Godyho…
.
Ahoj Pedro,
u vas nemuzou dosahnout toho, co dosahl nas Victoriansky government pod zaminkou a lzi o Korona virus,. U nas mame stanne pravo, zakaz vychazeni od 9 vecer do 5 rano, zakaz jakekoliv navstevy ve vlastnim dome, povinne rousky, jen 1 osoba na nakup, max 5 km z domu jen na nakup, k doktorovi, nebo do prace. Na poruseni techto prikazu pokuty velke. Policie ma pravo kdykoliv udelat prohlidku  domu bez varantu, policejni brutality nema obdoby. To jen zhruba, popsani situace, dokonce vlada chce zavest neco jako“lidove milice “ hlidat ostatni obcany.
.
A lidi tady jsou poslusne ovce, tento terror dokonce polovina lidi podporuje a souhalsi s drastickymi omezovanim svobody a pohybu. Je to nezkonne, ale zadne oposice. Kazdou demonstraci rozezenou policajti na konich riot police, atd. Avsak BLM demonstrace v Melbourne  byla povolena. Pritom neni kalamita s virusem zv. Cod 19. Umiraji lidi prevazne v domovech duchodcu protoze tady pece o stare a nemocne neni dulezita ale je dulezity profit, vydelky a jak obrat penzisty o celozivotni uspory.
.
Jetli se vam to zda prehnane, zkontrolujte si to sami. Co nas drzi pri smyslech je krasna Australska priroda a plaze, na stesti zijem v okruhu 5 Km kolem peknych parku a plazi.
.
A taky ze nic netrva vecne, snad I mistni ovce prijdou k rozumu  na pristich volbach.
.
Posilame pozdravy,
Gody a (jméno ženy) Melbourne.
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.