…..v podstatě je to nejmenší zlo ze všeho nám předloženého. Co jinak dělat. Napište sami svůj názor do komentářů. Děkujeme….

00:27

 

Proč budu volit ve volbách do Evropského parlamentu SPD

Vítěz prezidentských voleb na Ukrajině a komik Zelenský připravuje do parlamentních voleb svou novou stranu „Sluha národa“. Pavel Telička se ve volbách do Evropského parlamentu prezentuje jako „Workoholik ve vašich službách“. Vítězí na politickém trhu předstíraná oddanost a servilita nad již vyčpělou „pravdou a láskou“? Podlézavost a křečovitý humor, to je dnes poznávacím znamením pseudozástupců lidu v historickém okamžiku, kdy může dojít k zásadní změně politického kurzu a záchraně Evropy. Věřím, že lidé v České republice většinově dají spíše na svůj zdravý rozum a očividným lžím a falešným pózám vlastizrádných individuí už neuvěří.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Před volbami do Evropského parlamentu má občan České republiky pouze dvojí volbu: Bruselem zkorumpované aparátčíky a kariéristy (TOP 09, STAN, Piráti, ODS, ČSSD, ANO) nebo roztříštěnou plejádu pronárodních sil.

Nejsem fanouškem Tomia Okamury. Mám vážnou obavu, že pouze pragmaticky využívá mezeru na trhu. Ale ve chvíli, kdy obrozenecké síly reprezentované například italským ministrem vnitra Matteem Salvinim získají v Evropském parlamentu většinu, nebude mít Tomio Okamura ten nejmenší důvod převlíknout kabát a zradit to, co hlásá.

Na základě pragmatické úvahy budu volit SPD, která jako jediná ze stran prosazujících zásadní revizi procesu evropské integrace má šanci získat křeslo či více v Evropském parlamentu. Pokud stávající prounijní síly zůstanou u kormidla, na český národ už Slunce nezasvítí. (Po dalších 400 let?.)

 

S pozdravem

Martin Rybář

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.