Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Česká vakcinologická společnost i MZ doporučují očkování proti covidu. K textu doporučení se však nikdo nehlásí
  Česká vakcinologická společnost i MZ doporučují očkování proti covidu. K textu doporučení se však nikdo nehlásí

  Česká vakcinologická společnost i MZ doporučují očkování proti covidu. K textu doporučení se však nikdo nehlásí

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

Dr. Viviane Brunet hovoří o oxidu chloričitém a o poškozeních, která způsobuje vakcína

Viviane Brunet je gynekoložka a specialistka na oxid chloričitý. Oxid chloričitý je látka, kterou mnozí s opovržením označují za bělidlo. Avšak tisíce zdravotníků z různých zemí světa tvrdí, že jej úspěšně používají proti COVIDu a jiným, zejména infekčním chorobám. Údajně perfektně likviduje viry, bakterie a plísně.

Zabíjí viry během milisekund,“ říká Brunet. Hovoří o různých praktických aspektech užívání CDS neboli oxidu chloričitého a také o koronaviru a jeho expresních vakcínách.

Vědci ze šesti univerzit ve Spojených státech se pokusili izolovat virus v 1 500 vzorcích od pacientů s covidem a u všech izolovali virus chřipky,“ upozorňuje. „Od začátku pandemie, před rokem a půl, virus zmutoval více než 90krát. Proti jakému viru bojujeme?“

A dodává: „Nemůžete aplikovat člověku vakcínu, aniž byste mu vysvětlili, že se účastní experimentu. Vakcína je v experimentální fázi.“

 

[wp_ad_camp_3]

 

Klíčová data z rozhovoru s Viviane Brunet:

Každý den vypiji 20 ml oxidu chloričitého zředěného v litru vody. Dělám to proto, že mám pacienty s covidem, chodím do jejich domovů, kontroluji je, ošetřuji, jsem s nimi fyzicky v kontaktu.

Mám mnoho pacientů, kterým podávám 45 ml denně. Používám u nich protokol F, často využívaný a upravený. Místo celého litru vody vezmete půl litru, dáte do toho 15 ml a užíváte 3x denně. Celkem to dělá 45 ml denně, což má do toxické dávky daleko a pacientům to rychle zabírá.

Oxid chloričitý je stejně toxický jako šálek čaje a jeho pH je stejné jako pH heřmánkového čaje. A kdo se bojí heřmánku?

Andreas Kalcker nám daroval své protokoly v knize s názvem Zakázané zdraví. Daroval je lidstvu.

Pokud si nyní vezmu 10 ml a vezmu si je znovu ve 3 nebo 4 odpoledne, nic se neděje. Viry, které se dostaly na mé sliznice, do úst, nosu, očí, uší, což jsou vstupní cesty pro viry, budou zabtity během prvních hodin poté, co se do těla dostaly. Protože oxid chloričitý zabíjí virus během milisekund.

Pacientům radím: ráno v průběhu dvou hodin vypijte půl litru s 5 ml oxidu chloričitého, dalšího půl litru vypijte během dvou hodin odpoledne. Použijte 10 ml oxidu chloričitého, pokud jste byli v kontaktu s někým pravděpodobně nakaženým. Nebo použijte 15 ml a berte 3x denně a za 24 hodin se viry dostanou z těla ven.

Vědci ze šesti univerzit ve Spojených státech se pokusili izolovat virus v 1 500 vzorcích od pacientů s covidem a u všech izolovali virus chřipky. Jak je možné, že jakmile se objeví COVID, ze světa zmizí chřipka? Tito vědci zaslali žádost WHO, CDC, všem světovým zdravotnickým institucím a sdělili jim: toto jsou naše výsledky. Vysvětlete nám, co se to děje. A nedostali žádnou odpověď.

Víme, že PCR testy jsou podvod a že byly zavedeny jako byznys, jsou velmi nákladné a dále víme, že byly prodávány vládám, státům, že je platíme z našich daní.

Od začátku pandemie, což bylo před rokem a půl, virus zmutoval více než 90krát. Proti jakému viru bojujeme? Je to neviditelný nepřítel, nebo je to zbraň, kterou použila světová elita, aby snížila počet obyvatel? Řekli otevřeně, že je potřeba snížit světovou populaci o 10 až 15 procent.

Nejsou to vakcíny, je to genová terapie a to je něco zcela jiného. Vakcíny vždy využívaly oslabený živý virus, který byl otupělý, aby na organismus nemohl zaútočit, nebo se využívaly jiné způsoby, které stimulovaly imunitní systém k vytvoření obrany. Nyní do nás ale poprvé v historii lidstva vpravují genetický materiál, zavádějí do našich těl messenger RNA, která kóduje naši DNA. To znamená, že tělo dostane pokyny k tvorbě S proteinu a k tvorbě protilátek, s nimiž zaútočí na viry, když se do těla dostanou.

Uskuteční se druhý Norimberský tribunál a budou padat hlavy. Pitvy určují příčiny úmrtí a díky Italům víme, že se umírá na zánět a diseminovanou intravaskulární koagulaci (vznik mnohačetných krevních sraženin, pozn. překl.).

Více než 100 000 lékařů z celého světa se spojuje, aby varovali populaci před poškozením, které způsobují vakcíny.

Podle odborníků na očkování v září nebo říjnu letošního roku začnou naočkovaní lidé umírat na autoimunitní onemocnění.

Není přípustné aplikovat člověku vakcínu, aniž byste mu vysvětlili, že se účastní experimentu. Očkování je v experimentální fázi. A navíc máte kompletní data o tom, co se vám podle světových odborníků může stát.

Přeložila hana | Zdroj: madridmarket.es

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
98 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře