Viviane Brunet je gynekoložka a specialistka na oxid chloričitý. Oxid chloričitý je látka, kterou mnozí s opovržením označují za bělidlo. Avšak tisíce zdravotníků z různých zemí světa tvrdí, že jej úspěšně používají proti COVIDu a jiným, zejména infekčním chorobám. Údajně perfektně likviduje viry, bakterie a plísně.

Zabíjí viry během milisekund,“ říká Brunet. Hovoří o různých praktických aspektech užívání CDS neboli oxidu chloričitého a také o koronaviru a jeho expresních vakcínách.

Vědci ze šesti univerzit ve Spojených státech se pokusili izolovat virus v 1 500 vzorcích od pacientů s covidem a u všech izolovali virus chřipky,“ upozorňuje. „Od začátku pandemie, před rokem a půl, virus zmutoval více než 90krát. Proti jakému viru bojujeme?“

A dodává: „Nemůžete aplikovat člověku vakcínu, aniž byste mu vysvětlili, že se účastní experimentu. Vakcína je v experimentální fázi.“

 

 

Klíčová data z rozhovoru s Viviane Brunet:

Každý den vypiji 20 ml oxidu chloričitého zředěného v litru vody. Dělám to proto, že mám pacienty s covidem, chodím do jejich domovů, kontroluji je, ošetřuji, jsem s nimi fyzicky v kontaktu.

Mám mnoho pacientů, kterým podávám 45 ml denně. Používám u nich protokol F, často využívaný a upravený. Místo celého litru vody vezmete půl litru, dáte do toho 15 ml a užíváte 3x denně. Celkem to dělá 45 ml denně, což má do toxické dávky daleko a pacientům to rychle zabírá.

Oxid chloričitý je stejně toxický jako šálek čaje a jeho pH je stejné jako pH heřmánkového čaje. A kdo se bojí heřmánku?

Andreas Kalcker nám daroval své protokoly v knize s názvem Zakázané zdraví. Daroval je lidstvu.

Pokud si nyní vezmu 10 ml a vezmu si je znovu ve 3 nebo 4 odpoledne, nic se neděje. Viry, které se dostaly na mé sliznice, do úst, nosu, očí, uší, což jsou vstupní cesty pro viry, budou zabtity během prvních hodin poté, co se do těla dostaly. Protože oxid chloričitý zabíjí virus během milisekund.

Pacientům radím: ráno v průběhu dvou hodin vypijte půl litru s 5 ml oxidu chloričitého, dalšího půl litru vypijte během dvou hodin odpoledne. Použijte 10 ml oxidu chloričitého, pokud jste byli v kontaktu s někým pravděpodobně nakaženým. Nebo použijte 15 ml a berte 3x denně a za 24 hodin se viry dostanou z těla ven.

Vědci ze šesti univerzit ve Spojených státech se pokusili izolovat virus v 1 500 vzorcích od pacientů s covidem a u všech izolovali virus chřipky. Jak je možné, že jakmile se objeví COVID, ze světa zmizí chřipka? Tito vědci zaslali žádost WHO, CDC, všem světovým zdravotnickým institucím a sdělili jim: toto jsou naše výsledky. Vysvětlete nám, co se to děje. A nedostali žádnou odpověď.

Víme, že PCR testy jsou podvod a že byly zavedeny jako byznys, jsou velmi nákladné a dále víme, že byly prodávány vládám, státům, že je platíme z našich daní.

Od začátku pandemie, což bylo před rokem a půl, virus zmutoval více než 90krát. Proti jakému viru bojujeme? Je to neviditelný nepřítel, nebo je to zbraň, kterou použila světová elita, aby snížila počet obyvatel? Řekli otevřeně, že je potřeba snížit světovou populaci o 10 až 15 procent.

Nejsou to vakcíny, je to genová terapie a to je něco zcela jiného. Vakcíny vždy využívaly oslabený živý virus, který byl otupělý, aby na organismus nemohl zaútočit, nebo se využívaly jiné způsoby, které stimulovaly imunitní systém k vytvoření obrany. Nyní do nás ale poprvé v historii lidstva vpravují genetický materiál, zavádějí do našich těl messenger RNA, která kóduje naši DNA. To znamená, že tělo dostane pokyny k tvorbě S proteinu a k tvorbě protilátek, s nimiž zaútočí na viry, když se do těla dostanou.

Uskuteční se druhý Norimberský tribunál a budou padat hlavy. Pitvy určují příčiny úmrtí a díky Italům víme, že se umírá na zánět a diseminovanou intravaskulární koagulaci (vznik mnohačetných krevních sraženin, pozn. překl.).

Více než 100 000 lékařů z celého světa se spojuje, aby varovali populaci před poškozením, které způsobují vakcíny.

Podle odborníků na očkování v září nebo říjnu letošního roku začnou naočkovaní lidé umírat na autoimunitní onemocnění.

Není přípustné aplikovat člověku vakcínu, aniž byste mu vysvětlili, že se účastní experimentu. Očkování je v experimentální fázi. A navíc máte kompletní data o tom, co se vám podle světových odborníků může stát.

Přeložila hana | Zdroj: madridmarket.es

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.