…..možná jste si poslední dobou všimli zajímavých změn Vašeho těla. Mnoho lidí má syndrom vyhoření, jsou neustále unavení, mají problémy s myšlením či soustředěním.

11:55

Také si neustále nemohou vzpomenout na nějaká slova, nebo na věci a děje, které včera či předevčírem dělali. Také jsou najednou unavení, musí si jít sednout a odpočinout si. K dalším poruchám organismu se také řadí malátnost, brnění rukou či nohou a hlavně při chůzi pozorují sami na sobě, že jdou jako opilí, táhne je to na jednu, či na druhou stranu.

Příčinou toho je mikrovlnné ozařování obyvatelstva, které bylo potvrzeno z určitých nejmenovaných zdrojů ve Švýcarsku. I zde v ČR jsme tyto frekvence naměřili.

Zde máte úryvek od jednoho odborníka z telekomunikačních sítí, který měl odvahu vše krátce vyjádřit na sociálních sítích. Ale dříve uvedu možnou ochranu:

[wp_ad_camp_1]

PROSÍM, ZHOTOVTE SI ŠUNGITOVÉ ČEPICE A ZAČNĚTE JE NOSIT, JINAK SI POTOM NESTĚŽUJTE. 

TELEKOMUNIKAČNÍ EXPERT NAPSAL:

,,Od prosince 2017 je Vídeň se širokým okolím každou noc ( mimo 23.02 a 24.02.2018)  mezi 23:00 až do 05:15 neustále nepřetržitě ozařována mikrovlnami  – jedná se o rozsah kmitočtu mimo 5 GHz (tm dodává: pravděpodobně myslel frekvence vyšší než 5 GHz )

Způsobují MASIVNÍ následky na zdraví lidí, jako jsou:

STERILIZACE

RAKOVINA MOZKU

SYNDROM VYHOŘENÍ

NESPAVOST

DEPRESE 

a jiné

[wp_ad_camp_1]

Jako telekomunikační důstojník vím, o čem píšu.“

„Krieg der Welten“ nebo „Children of Man“ neboli „Válka světů“ nebo „Děti člověka“ nám ukazují CO SE MOMENTÁLNĚ ODEHRÁVÁ.  Budeme vyhlazeni!

Potud důstojník sdělovací techniky. Já mohu už jenom dodat, že se jim nedaří nastartovat WWIII, kterou měli za úkol vyhladit lidstvo a proto přešli na paralelní kolej, kterou od konce minulého roku prostřednictvím těchto vln provádějí na obyvatelstvu skoro celé Evropy. Znovu Vás prosím, noste na vlastní obranu a ochranu alespoň šungitové čepice, a pokud možné také jiné ochrany.

Když je vám hodně špatně, vezměte si silný křišťál do ruky ponořte ruku s křišťálem do studené vody a seďte alespoň 14- 15 minut pro odbourání destruktivní energie z těla. Rovněž tak doporučuji, abyste chodili s křišťálem spát a hlavně ho při usínání drželi v ruce. Prosím, nezapomeňte ho ráno dát alespoň na 20 minut pod tekoucí studenou vodu…..

Napsal tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.