Vyhledávání

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Větrné elektrárny označil soud za jasnou příčinu zdravotních problémů
    Větrné elektrárny označil soud za jasnou příčinu zdravotních problémů

    Větrné elektrárny označil soud za jasnou příčinu zdravotních problémů

  • Světové ekonomické fórum vyšetřuje svého generálního ředitele kvůli vazbám na Epsteina
    Světové ekonomické fórum vyšetřuje svého generálního ředitele kvůli vazbám na Epsteina

    Světové ekonomické fórum vyšetřuje svého generálního ředitele kvůli vazbám na Epsteina

  • Prezidentské volby v Rumunsku manipulovány Evropskou unií, nikoliv Ruskem
    Prezidentské volby v Rumunsku manipulovány Evropskou unií, nikoliv Ruskem

    Prezidentské volby v Rumunsku manipulovány Evropskou unií, nikoliv Ruskem

  • Ve Francii byla provedena razie v kancelářích Muskovy platformy X
    Ve Francii byla provedena razie v kancelářích Muskovy platformy X

    Ve Francii byla provedena razie v kancelářích Muskovy platformy X

Související zprávy

  • Skutečně neskutečná podpora agenta na Hradě
    Skutečně neskutečná podpora agenta na Hradě

    Skutečně neskutečná podpora agenta na Hradě

  • Babišova odveta. Muniční miliardy jako zbraň proti Hradu?
    Babišova odveta. Muniční miliardy jako zbraň proti Hradu?

    Babišova odveta. Muniční miliardy jako zbraň proti Hradu?

  • Orbán varuje: Ďalšia vojna s Ruskom môže premeniť Európu na popol
    Orbán varuje: Ďalšia vojna s Ruskom môže premeniť Európu na popol

    Orbán varuje: Ďalšia vojna s Ruskom môže premeniť Európu na popol

  • Putinovo mlčanie: Načo slová, pravidlá už neplatia
    Putinovo mlčanie: Načo slová, pravidlá už neplatia

    Putinovo mlčanie: Načo slová, pravidlá už neplatia

Erik Best: Kdo nyní řídí diverzní jednotku na ministerstvu zahraničí?

V rozhovoru pro Radiožurnál se pochlubil bývalý velvyslanec v USA a Rusku, diplomat Petr Kolář, že na ministerstvu zahraničí spoluzaložil diverzní jednotku…

„Když už Petr Kolář odhalil, že na ministerstvu zahraničí spoluzaložil diverzní jednotku, která měla za úkol podporovat občanskou společnost v nedemokratických zemích, nabízí se otázka, kdo má nyní takovou jednotku pro neliberální ČR? Kdo ji řídí v poli a kdo po telefonu?, ptá se na facebooku Erik Best.

„Když jsem byl náměstkem ministra zahraničí (září 2005), tak jsme založili na ministerstvu zahraničí takovou trošku diverzní jednotku , která měla mimo jiné za úkol podporovat občanskou společnost v těch zemích , kde ještě demokracie nebyla na vzestupu a dělali jsme to s vědomím toho, že je to náš vlastní zájem, že čím víc se bude svoboda a demokracie šířit Evropou, tak my se budeme cítit bezpečněji ,“ řekl bývalý velvyslanec v USA a Rusku, diplomat Petr Kolář v rozhovoru pro Radiožurnál.

Zdroj: prvnizpravy.cz

 

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem, čeho se týkají, jinak jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti nic neurychlí.

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, ezoterické bludy a jsou k tématu.

Celé znění pravidel najdete ZDE.

26 Komentářů
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
svita
svita
16.8.2020 16:50

Pratele, tohle mne dojalo k slzam. Nemam slov , velkolepe
Mirove dohody

https://www.youtube.com/watch?v=cSTcndB4KAA

Melda 2
Melda 2
Odpověď na  svita
17.8.2020 00:07

Humor pana Prezidenta (asi jsem to na Tadesco nedávala):

p. Prezident: “ Co je snazší: jednat s demokraty nebo jednat se Středním východem? “
Mnuchin: „… Doufám, že dokážeme vyjednávat/vypořádat se s demokraty.“
p. Prezident: „Střední východ je rozumnější.“

https://twitter.com/dcexaminer/status/1293940357575581696

jiří rýpar
jiří rýpar
16.8.2020 14:12

Budou sušenky a ostřelovači z Gruzie střílîcí jak na demonstranty tak na policajty?.. A demokracie s předáním fungujících firem konkurenci? A základna polských osvoboditelů proti rozpínání ruská ve vlastních hranicîch…?….jedujedujedu

svita
svita
16.8.2020 13:04

Rakousky kancler apeluje na obcany, aby se vratili z Chorvatska, a na tiskove konferenci uvedel, ze vir se vraci autem. Dale na tiskovce uvedl, ze nakazani jsou prevazne mladi, kteri prenasi, nevedomky vir na sve blizke a pratele.
Od pondeli se musi obcane vracejici se do zeme prokazat testem na covid, a nebo jit do karanteny a test dolozit do 48h. Za poruseni predpisu hrozi pokuta 1450 Euro.
Rakusane se vraceji, za obrovske dopravni zacpy…
https://www.krone.at/2211929

Dale noviny Kronen Zeitung pisou, Ze Schwarzenegr preje Kamale hodne stesti pri volbach.
https://www.krone.at/2211929

navy
navy
16.8.2020 11:34

Ten pán K. s hrdosťou jemu vlastnou ovčanom verejne oznámil, že ČR vedome za peniaze daňových poplatníkov zasahuje do vnútorných záležitostí iných zemí , čím v diplomaticii porušuje všetko čo sa len dá.

NamurM
NamurM
16.8.2020 11:31

No to je šílenec! A šlené. To se to zakládá z cizích” násilým´ vybraných daní. Jako bychom dlouho nežili v zemi, kde si takové diver.jednotky otvíraly dveře jak u sebe doma.
Co to je za myšlení…… du blejt velebnosti

Gabu
Gabu
16.8.2020 10:21

Námořní právo. Hezky vysvětleno, tm na přednáškách o tomto také hovořil.
https://youtu.be/mfBa3-v25NA

anan
anan
16.8.2020 10:06

Jenže jak může nedemokratický Kolář a rusofob podporovat a posuzovat ostatní tzv. nedemokratické státy. Je to vměšování se do cizích vlád.