V návaznosti na 5. část – GREGOR JOSEPH HALLETT alias „Skrytý král.“

Zjistili jsme, že tento muž z Nového Zélandu, tvrdíc, že nyní žije ve Velké Británii si vymáhá nárok na slávu; být skutečným králem Velké Británie a Irska. Gregory Hallett v mnoha rozhovorech prohlásil a uvedl, že jeho řádný majestát mu dává právo vyhodit královnu Anglie z trůnu. Jaká je pravda o Gregovi Hallettovi? Pojďme si spojit tečky …

Včera v noci jsme s Virginií pouštěly živý přenos z našeho kanálu na Youtube, Global Community talk. Je to docela dlouhé, takže pokud nemáte moc času, přeskočte zhruba na 34. minutu rozhovoru, kde začneme mluvit o důkazech a synchronizovaných událostech, které jsme za poslední 2 týdny objevily.

[wp_ad_camp_2]

 

Tato část navazuje na náš rozhovor se ‚Skrytým králem‘ vydaný minulý týden. (Natočen byl před 2 týdny.)

Protože jsme z předchozího rozhovoru s Gregem Hallettem poznaly, že tu něco nehraje, následovaly jsme řadu dalších „červených kontrolek…“ Stejně tak to, co jsme našly na jeho Facebookové stránce není nic hrozného, ale přiznejme si:

Proč by měl mít KRÁL ve svých veřejných albech na Facebooku něco takového? Nejsem prudérní, věřte mi, ale tohle?

Profesionál??

(všimli jste si, co ukazují slečny na fotce vpravo dole?)

Ouha: Myslím, že tenhle zapomněl smazat …
Po našem rozhovoru před 2 týdny, ženy ve spodním prádle (oblečeny tak, že už nic nezůstalo představivosti) ze své webové stránky smazal. Všimněte si, že se to stalo až poté, co jsme se ho na to zeptaly. Musely jsme to z rozhovoru vyřadit, protože jsme na tuto otázku stejně nedostaly odpověď … Tohle na své FB stránce přehlédl no …

Možná potřebuje někoho, kdo by spravoval jeho královský PR … ????

Zjistili jsme také, že „The King“ na Trumpově schůzce Congressu video podvodně upravil tak, aby vypadalo, že je o něm. V rozhovoru s ním nám cpal, že Trump a Kongres s ním mluvili v kódech. Stejně jako Q !!! Gregova verze se ale od té neupravené téže schůzky velmi lišila! Prodiskutováno v rozhovoru a také v níže uvedených odkazech.

Jedním z nejzajímavějších kousků tohoto příběhu nám dal člen naší komunity, který kontaktoval svou rodinu, která stále žije na Novém Zélandu. Gregova máma a dvě sestry natočily živý záznam, kde předaly své poselství veřejnosti, zmínily jsme to v našem rozhovoru.

Děkujeme naší komunitě, že jste na to upozornili !!!

Jak bylo uvedeno výše, přeskočte na 34. minutu na záležitost krále, o nichž diskutujeme. To byl náš první LIVE, takže trval déle, než se očekávalo, ale informace jsou to k nezaplacení.

[wp_ad_camp_2]

 

Rozhodně stojí za to si to pustit!

https://www.youtube.com/watch?v=EqPZrxE2LJk

Gregova upravená verze schůzky Trump Congress;

https://www.youtube.com/watch?v=N_Ml1c0ARmQ

Skutečná neupravená verze téže schůzky; (video neexistuje)

Toto bylo naše první LIVE video a máme v úmyslu v tom pokračovat, takže neváhejte a přihlaste se k odběru našeho globálního komunitního kanálu, abyste dostávali oznámení na další rozhovory, zůstaňte s námi na naší cestě k pravdě a objevům.

Mír, láska a světlo, Lynda

Pro tadesco přeložila adri | Zdroj: lyndaeveringham.com

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.