V novém právu Evropské Unie bude nyní všechno, dokonce i internetové odkazy na materiál zdaněny, zakázány nebo kriminalizovány. Veškerý citovaný materiál, jakákoli i rozvážná analýza bude nyní zakázána.

https://youtu.be/J4DhecQQjdM

V USA mohou být nyní podána trestní obvinění za porušení evropských zákonů, což bylo důvodem, proč se vláda USA z tohoto důvodu stáhla z ICC (International Criminal Court) a Ženevské úmluvy.

Hypertextové odkazy budou bez licence nezákonné, včetně odkazů na Facebook, Twitter nebo dokonce YouTube. Každý odkaz bude vyžadovat placenou licenci.

https://youtu.be/sLGkuJ41xJw

Aby se toto vynucení prosadilo, filtry téměř bez omezení budou prozkoumávat vše, od obsahu webové stránky až po e-mail a hledat tak „nevhodný materiál.“

 

[wp_ad_camp_2]

Vše, co vidíme on-line, bude jen to schválené a už neuvidíme žádné další nezávislé zprávy na internetu v celé EU.

V mnoha případech bude materiál, který si sami vytvoříte nebo budete jeho vlastníkem, považován předem za ukradený anebo nezákonný, pokud ne všechen původní obsah může být napaden superfiltry, a my věříme, že bude.

Vzpomínám si, kdy byl můj YouTube účet s více jak deseti miliony shlédnutí odstraněn, protože v živém videu, které jsem natáčel z Německa, se na silnici, která se nacházela na videu, nacházely nápisy obsahující materiál chráněný autorskými právy včetně plakátu Coca Cola, který se nacházel v pozadí.

 

[wp_ad_camp_2]

Druhá „rána“ přišla díky hudbě na pozadí, která hraje na autorádiu.

To bylo před 5 lety. Tam je důvod, proč jsem doporučil, už na začátku, aby Veterans Today zlikvidovali veškerá svá spojení s Googlem a Facebookem.

pro tadesco.cz přeložil Pedro | zdroj: veteranstoday.com

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.