…..státní mafie převlečená za exekutora dělá po celé republice jenom zvěrstva, stačí se podívat na „SLAVNÉHO EXEKUTORA VRÁNU“….

14:54

 

exe

MIROSLAV SLÁDEK

Exekutory nemá nikdo rád už od Rakouska-Uherska, kdyby je měl třídit Satan, tak by do nejhlubšího kruhu pekla šli ještě před advokáty, pokud by sami Satanáše nenahradili rovnou. Když to ale všichni vědí, proč potom uzavírají s takovým zplozencem pekla a Miloše Zemana smlouvy?

 

[wp_ad_camp_2]

Konkrétně případ Pražského dopravního podniku. Pražský dopravní podnik předal vymáhání pokut od dopadených černých pasažérů advokátní kanceláři Brož, Sokol, Novák (druhý nejhlubší kruh pekla i vzhledem k honorářům, které si účtují, i když spor prohrají a dle výběru klientů, gaunerů nejhrubšího zrna), a poté předal pohledávky, které ani advokáti nevymohli exekutorovi Podkonickému (bývalý prezident Exekutorské komory ČR, který musel funkci opustit po skandálních odhaleních korupce, nákupu vily, kterou sám dražil atd.).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ten si nejprve vyúčtoval za náklady na nevymožené pohledávky 12 milionů korun. I to mu však bylo málo, a proto fakturoval dalších 61 milionů. Jelikož je nedostal, podal na dopravní podnik žalobu na těch fakturovaných 61 milionů, tentokrát s příslušenstvím. Dopravní podnik tedy může nakonec platit více než 100 milionů korun. A jelikož je dopravní podnik podnikem městským, kdo to zaplatí? Inu, my všichni ze svých daní.

Exekutor dostane přes 100 milionů korun, dopravní podnik jistě vyhledá pro příští transakce ještě větší zloděje, kterým svěří vymáhání pokut za ještě nevýhodnějších podmínek. A peklo se může radovat nejen z „úspěchů“ svých zplozenců, ale především z toho, že tak nehorázné okrádání občanů vykrádáním státního rozpočtu je všem těm okrádaným naprosto lhostejné.
Jsme nebo nejsme čím dál více podobní stádu jatečného skotu?

Autor: Miroslav Sládek

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.