…..nebudete věřit očím, co se nyní dozvíte o bratrovi „kandidátky“ na slovenskou „P-REZIDENTKU“ Že jí hamba nefackuje samotná, to se divím. Ale SOROŠOVI lidi jsou na podvody a vraždy ve velkém zvyklí. Už i jejich žáci na gymnáziích nám vyhrožují že nás nechají nebo že oni sami nás postřílí….

10:54

ZDIEĽAJTE, KÝM JE EŠTE ČAS‼️‼️

CHYSTÁ SA PODVOD, TÍTO NÁM CHCÚ VLÁDNUŤ‼️⁉️
BRAT ZUZANY ČAPUTOVEJ, RODENEJ STRAPÁKOVEJ, DANIEL STRAPÁK FIGUROVAL VO FIRME, KTORÁ NAROBILA OBROVSKÉ DLHY VOČI ŠTÁTU A Z BIZNIS STYKU‼️‼️
Prečo Zuzana Čaputová, rodená STRAPÁKOVÁ tají rodinu? Mala problém predstaviť partnera a vieme vôbec niečo o jej rodine? Kto sú ľudia z jej najbližšieho okolia?
Maroš Šefčovič nemá problém ukázať manželku, deti, sestru, synovca, pretože nič netají…!)
Asi preto Zuzana Čaputová mlčí, pretože sa nemá čím chváliť. Kandidát na poslanca do mestského zastupiteľstva v Pezinku, za Progresívne Slovensko DANIEL STRAPÁK sa síce v roku 2018 poslancom nestal, ale zato špekulatívnym zlučovaním firiem, sa zbavil firmy, ktorej nástupnícka firma na dani dlhuje štátu 5.615.920,97 €‼️‼️ FIRMA BOLA PREVEDENÁ NA BIELEHO KOŇA A IŠLO TO NA CINTORÍN, KDE JE DLH VOČI ŠTÁTU.
TOTO JE TO SLUŠNÉ A TRANSPARETNÉ SLOVENSKO?
O AKOM ZLE ČAPUTOVÁ VEČNE TÁRA. VEĎ ĽUDIA Z JEJ NAJBLIŽŠIEHO OKOLIA SÚ ZLO. ZATAJUJE BRATA, KTORÝ SPLEŤOU FIRIEM, PREPÍSANÝCH NA BIELE KONE SA ZBAVIL OBROSKÉHO DLHU VOČI ŠTÁTU‼️‼️
Eset, sa už začal po Bratislave rozťahovať, zatiaľ malými nepatrnými krokmi, dosadili si tam VALLA, podvod na voličoch im vyšiel a biznis sa začína rozbiehať!
NESMIEME DOPUSTIŤ, ABY ESET OVLÁDOL AJ ŠTÁT A ICH BÁBKY SLÚŽILI FINANČNÝM SKUPINÁM. Zuzana Čaputová im bude potom rozdávať beztrestnosť? Komu má v skutočnosti Zuzana Čaputová slúžiť? Občanom určite NIE!
Vo firme DaMil spol. s r. o., bol bezprostredne pred zlúčením spoločníkom brat Zuzany Čaputovej, DANIEL STRAPÁK s istým Milošom Grančičom – obrázok 1 (DaMil – Daniel+Miloš) http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=29251&SID=2&P=1 Hospodárenie firmy DaMil spol. s r. o., kde figurovala aj Daniela Strapáková bolo plné dlhov hlavne voči Sociálnej poisťovni a súdnych sporov. Firma sa 10.4.2015 zlúčila s firmou H&TROP s. r. o. (obrázky 2-9).
Firma H&TROP s. r. o. (http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=238297&SID=2&P=1) slúžila ako stoka rôznych firiem, ktoré sa s ňou zlúčili, až napokon opäť zlúčila s firmou Excite s.r.o. – obrázky 10 a 11.
A koľko firma Excite s. r. o. – firma bielych koní dlhuje na dani? Uvidíte na obrázku 12. http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=224934&SID=5&P=1
Postup stále ten istý a dlh astronomický. Doteraz sme počúvali iba o dlhoch kandidáta Martina Daňa. Prečo sa tomuto nikto nevenoval?
Toto nám má vládnuť? Čaputová sa chce spájať a bojovať voči zlu, pritom sama má okolo seba ZLO!
VYJADRÍ SA K TOMU ČAPUTOVÁ, ALEBO OPÄŤ BUDE NEBUDE SA VEDIEŤ VYJADRIŤ AKO V PRÍPADE BIZNISU PREDSEDU PROGRESÍVNEHO SLOVENSKA, ŠTEFUNKA?
[wp_ad_camp_2]
[wp_ad_camp_2]

 

 • Čaputovú nominovali na Clintonovej cenu za odvahu - Webnoviny.sk
  webnoviny.sk
  Čaputovú nominovali na Clintonovej cenu za odvahu – Webnoviny.sk

  Čaputovú nominovali na Clintonovej cenu za odvahu – Webnoviny.sk

 • Maria Shipka Prešovskí Mladí Sociálni DemokratiStránka sa mi páči
  21 h
  REAKCIA NA ZUZANU ČAPUTOVÚ, rod. STRAPÁKOVÚ – ČÍTAJTE 8 BODOV FAKTOVZobrazit více
 • Výpis z obchodného registra SR
  orsr.sk
  Výpis z obchodného registra SR

  Výpis z obchodného registra SR

 • Maria Shipka
 • Maria Shipka
 • Jozef Oravec Ak má v sebe kus slušnosti ,ako to prezentuje ,tak odstúpi z druhého kola volieb! Resp.tam pošle tretieho v poradí v prvom kole!
 • Milada Planner No, možno „jej vlastné pozadie“ by aj stálo za hriech mužom, ktorým však viac neimponuje to mužské. Hihi. ;-)
 • Milada Planner

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.