Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Falešný Bidenův režim prosí Čínu o peníze, protože se blíží termín plateb 30. září

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 13.9.2Q21

Falešný americký režim „prezidenta“ Joe Bidena s gumovou maskou má vážné problémy. Čelí termínu 30. září, kdy mají být provedeny platby, který není schopen dodržet. Vzhledem k tomu, že po nesplácení ze strany americké korporace existuje dvoutýdenní odklad, znamená to, že 14. října nebo kolem tohoto data se bude opakovat zhroucení trhu z 16. února 2020. Proto americká ministryně financí Janet Yellenová veřejně varuje, že USA v říjnu nesplatí svůj státní dluh, tvrdí zdroje MI6. ODKAZ

To je také důvod, proč „Biden“ minulý týden volal čínskému prezidentovi Si Ťin-pchingovi. Když se mu nepodařilo získat příslib nových finančních prostředků, volala jeho šéfka Angela Merkelová-Hitlerová, které bylo rovněž řečeno, že peníze přijdou pouze v případě, že slíbí Číně naprostou poslušnost, tvrdí zdroje Asijské tajné společnosti. Zde je uvedeno, jak se tímto rozhovorem pochlubil oficiální čínský deník Global Times:

„První telefonický rozhovor mezi oběma vůdci po sedmi měsících uprostřed eskalujícího napětí, který se uskutečnil na žádost USA, zdůraznil rostoucí znepokojení Washingtonu a potřebu spolupráce Číny v klíčových globálních otázkách.“

Čína „Bidenovi“ sdělila, že „USA by měly podniknout kroky k respektování základních zájmů Číny, zbavit se iluzí o potlačování Číny“, a Si Ťin-pching „vyzval Washington, aby převzal odpovědnost za nasměrování vazeb zpět na správnou cestu“, a navíc „USA by měly podniknout více kroků k nápravě předchozích špatných činů a respektování základních zájmů Číny a neočekávat, že Čína bude spolupracovat a zároveň ji udržovat jako protivníka“. Rovněž poznamenal, že „Bidenova administrativa čelí obrovskému tlaku na domácí scéně“, takže nesmí „zpochybňovat, pomlouvat nebo se dokonce pokoušet rozvracet cestu a systém socialismu s čínskými rysy“.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Global Times dále poznamenal, že „několik hodin po rozhovoru mezi Si a Bidenem hovořil Si také s německou kancléřkou Angelou Merkelovou-Hitlerovou“ a nařídil jí, aby „vyzvala EU k dodržování správné politiky vůči Číně“. ODKAZ

„Bílý dům“ reagoval následující skrytou hrozbou:

„Oba vedoucí představitelé jednali o odpovědnosti obou států za to, aby se soutěž nezvrhla v konflikt.“ ODKAZ

Čína později reagovala návrhem uznat terorismus jako nadnárodní hrozbu a „společného nepřítele lidstva“.

Společnost Bílého draka zase jedná o alternativě k „Bidenovu“ režimu s asijskou rodinou draka, která používá avatar Si Ťin-pchinga. Projednávaný návrh vyzývá k ukončení „terorismu“ tím, že se vytáhne zástrčka a celý falešný americký režim se nechá zhroutit. Podle zdrojů z dračí rodiny a Společnosti bílého draka budou rozhovory pokračovat tento týden poté, co se vyjednavači dračí rodiny poradí se svými staršími o dalším postupu.

V každém případě si vlastenci na Západě musí uvědomit, že je životně důležité svrhnout chazarskou mafii dříve, než prodá západní lid do čínského otroctví.

Jak minulý týden řekl americký generál Michael Flynn: „Jsme v boji o svůj život“. Poznamenává, že „v Bílém domě není nikdo“ a řeči o věcech jako „Donald Trump v roce 2024“ jsou nesmysl, protože „dokud nevyřešíme volby v roce 2020, nebudou další férové volby“. Flynn rovněž poznamenal, že proti americkému lidu probíhá psychologická operace. Vyzval vlastence, aby povstali, a zároveň poznamenal, že během revolučních válek bojovala pouze 3 % ze 4 milionů obyvatel USA.

V americké armádě, zpravodajských agenturách, domobraně atd. máme dostatečné množství pro vedení nové revoluční války. Zvítězit znamená identifikovat skutečného nepřítele. Nejprve se podívejme na činy prezidenta Donalda Trumpa a zvažme, zda kavalérie stále přichází. Zarytí Trumpovci se musí ptát, proč odmítl americkou armádu, když mu nabídla možnost zvrátit krádež voleb v roce 2020. Za druhé si musí vysvětlit, proč vyzývá k tomu, aby se všichni nechali očkovat, i když, jak poznamenává Flynn, s „99,5% mírou uzdravení, proč podstupujeme toto šílenství“.

Připomeňme, že propagátor očkování Trump také nedokázal odhalit pravdu o 11. září. Jinými slovy, američtí vlastenci se musí shromáždit za Flynnem, a ne za Trumpem. (Proč trump provedl tyto kroky jsme si už vysvětlili, pozn. př.)

Kdo je tedy nepřítel, na kterého se musíme zaměřit? Stopa jako obvykle ukazuje na Švýcarsko a skupinu Octagon. Tito lidé prostřednictvím asi 700 vysoce postavených agentů ovládají 90 % nadnárodních korporací. Víme, že Klaus Schwab (jehož matka byla Rothschildová) ze Světového ekonomického fóra „Velkého resetu“ podléhá Karlu von Habsburgovi.

Víme také, že bratři Agnelliové, kteří spolu s Rothschildy vlastní časopis Economist, podléhají Vittorio Emanuelovi. Jsou to lidé, kteří ovládají gumovou masku nahrazující papeže Františka, který nyní chce, aby byli všichni lidé očkováni lektvary modifikující DNA.

Víme také, že Bidenova šéfka Angela Hitlerová z Německa je další členkou politbyra skupiny Octagon (skutečný Spectre ze slavného filmu James Bond).

Tito lidé nyní vytahují všechny trumfy, aby se udrželi u moci. Proto jejich sluha, generální tajemník OSN Antonio Guterres (nezapomeňte, že ho nikdo nezvolil), minulý týden vydal hrozivé varování, že svět stojí před „klíčovým okamžikem“. Guterres varuje, že „konspirační teorie a lži (orwellovsky řečeno pravda) podněcují hluboké rozpory ve společnosti“. Vyzývá k okamžitému zavedení globálního plánu očkování realizovaného mimořádnou pracovní skupinou, která by investovala „50 miliard dolarů do očkování hned teď“, a k „posílení globální správy digitálních technologií (rozumějte cenzury)“.

Guterres také prozrazuje, že jeho páni ovládají skupinu G20, Hospodářskou a sociální radu OSN a šéfy mezinárodních finančních institucí včetně Mezinárodního měnového fondu a Světové banky.

Na důkaz toho, jak drzí pokrytci tito lidé jsou, navrhl také „globální opatření k „boji proti dezinformacím a konspiračním teoriím a k podpoře faktů, vědy a poctivosti ve veřejné diskusi“. OK, Guterresi, proč nezačneš tím, že poskytneš vědecké důkazy o tom, že SARS-Cov-2 a Covid-19 skutečně existují, což zatím nikdo neudělal: jak bylo prokázáno několika soudními rozhodnutími.

Podotýkáme, že ve všech západních zemích probíhá masová vzpoura proti pandemii a zločincům prosazujícím vakcíny. Podívejte se na obrovské množství diváků na fotbalových zápasech, kteří unisono skandují „fuck Joe Biden“ (běž do prd*le Bidene). ODKAZ

Další falešní vůdci jako Justin Castro „Trudeau“ z Kanady a Emanuelle Macron z Francie se nemohou ani objevit na veřejnosti ze strachu, že budou zesměšněni nebo dokonce na místě oběšeni. Ve Spojeném království, Austrálii, USA a jinde také probíhají stávky řidičů kamionů, jejichž cílem je vynutit si změnu režimu.

Ve Velké Británii ministr zdravotnictví Sajid Javid prohlásil, že nebudou zavedeny Covid pasy a že neočekává, že by v zemi došlo k dalším uzavírkám (lockdown).

Také četné soudní spory proti šiřitelům falešné pandemie a vakcín začínají mít dopad. Například berlínský soud rozhodl ve prospěch disko klubu, který se soudil s městem kvůli zákazu tance pod střechou, a donutil tak berlínský senát, aby kluby znovu otevřel. Deník New York Times se to snažil překroutit tak, že se to týká pouze „očkovaných“, ale to byla naprostá lež.

Ještě dramatičtější je, že němečtí prokurátoři provedli razii na ministerstvu spravedlnosti i ministerstvu financí kvůli „praní špinavých peněz“. To je znamení, že poválečná okupace Německa brzy skončí, slibují si němečtí vlastenci.

V Japonsku se bary a restaurace otevřeně vzpírají vládnímu nařízení nepodávat alkohol a zavírají do osmi hodin večer. Japonští gangsteři dostali podrobné informace o tom, jak se jejich falešná vláda pokusila zabít vlastní lidi pomocí kontaminovaných vakcín Moderna, a slíbili, že zakročí. Nebude trvat dlouho a zmocněnci chazarské mafie jako David Atkinson, Michael Greenberg, Kurt Campbell a jim podobní budou nuceni uprchnout ze země, slibují si zástupci japonské pravice.

Objevují se také náznaky, že chazarské krysy se snaží opustit loď. To bylo vidět, když dávno mrtvý „George Soros“ (Rothschildův zástupce) odsoudil přesun fondu BlackRock do Číny jako „tragickou chybu“, která „poškodí národní bezpečnostní zájmy USA a dalších demokracií“.

Mluvčí společnosti BlackRock v reakci na Sorosovy komentáře sdělil televizi CNBC, že „Spojené státy a Čína mají rozsáhlé a komplexní ekonomické vztahy“, a dodal, že „celkový obchod se zbožím a službami mezi oběma zeměmi v roce 2020 přesáhl 600 miliard dolarů.

Čínský vládní list Global Times v reakci na to označil Sorose za „globálního ekonomického teroristu“. Vzhledem k tomu, že Číňané označují „terorismus“ za nepřítele všech lidí, můžete hádat, co bude následovat.

 

 

MI6 tvrdí, že „všichni byli odhaleni a bojují mezi sebou“, a dodává, že „Rothschildové jsou obyčejná špína a ví se o tom po celém světě“.

Tito zločinci samozřejmě nemají v plánu odejít v klidu. Snaží se vyvolat nedostatek potravin, rozpoutat válku s Íránem a dělat bůhvíco ještě, aby se pokusili udržet u moci.

Abychom zastavili pokusy o rozpoutání třetí světové války, ocitáme se v situaci, kdy opakovaně varujeme asijské starší, že íránské vedení pracuje pro stejné lidi jako vedení Izraele:

„Prezident Rúhání a ministr zahraničí Zaríf jsou krysy, které plní příkazy Rothschildových pacholků z Chatham House a Královského institutu mezinárodních vztahů.

 

Rúhání strávil 6 let ve Skotsku, kde získal doktorát z práva šaría (ze všeho nejvíc) a stýkal se s Jackem Strawem a lordem Levym, o příčku níže než Rothschild.

 

Zaríf byl 20 let v Americe a měl velmi blízko ke globalistovi Johnu Kerrymu. Říká se, že polovina íránského parlamentu (pyramida s 33 okny) má americkou zelenou kartu.“

Stále více se také zdá, že chazarská mafie se chystá vypnout internet v marné snaze zastavit probíhající globální probuzení. Proto se mluví o „superbouři, která se odehraje jednou za století a která by mohla vyřadit internet“.

Na závěr tohoto reportu bychom se rádi podělili o následující výměnu názorů, kterou jsme vedli se Sean Stonem, samozvaným synem filmového režiséra Olivera Stonea, ohledně smrti Roberta Davida Steela:

„Vyšetřování smrti RDS odhalilo, že byl zavražděn injekcí, protože vyšetřoval zpronevěru 300 000 dolarů svých peněz. Objevil jste se jako osoba, která je předmětem zájmu. Co o tom všem víte?“

Zde je jeho „neodpověď“:

„Spolupracujete s Gordonem Duffem? Pokud ano, požádejte ho, aby mě Jack Heart kontaktoval, protože s ním chci mluvit o jeho práci…“

Kdyby mě někdo zapletl do vraždy, můžete si být jisti, že bych odpověděl. Vzpomeňte si, že Oliver Stone se projevil jako řízená opozice, když natočil film, v němž tvrdil, že se na atentátu na prezidenta Johna F. Kenneyho podíleli téměř všichni, a přitom nic neřekl, když zveřejněné dokumenty ukazují, že atentát nařídil izraelský prezident David Ben Gurion.

Závěrem bych chtěl říci, že už toho bylo dost, lidi, čas na řeči už dávno pominul, tohle je válka. To znamená zabít nebo být zabit.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
57 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře