Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

Falešný prezident Biden vyhlásil třetí světovou válku, ale nemá žádnou armádu

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka,

ze dne 30.10.2Q23

Divadlo absurdity, které se dnes ve Spojených státech vydává za „vládu“, klesá na nové dno, protože peníze a čas docházejí. Nejnovějším černým vtipem je takzvané oficiální vyhlášení války „Bílým domem“. Jeho část zní takto:

milice provedly řadu útoků za použití bezpilotních leteckých systémů a nepřímé palby… Při jednom z těchto útoků utrpěl americký kontraktor smrtelnou srdeční příhodu, když se přesouval do úkrytu. …

V reakci na to… síly Spojených států provedly cílené údery na objekty ve východní Sýrii… Tuto vojenskou akci jsem nařídil… na základě svých ústavních pravomocí vrchního velitele.

Takže někdo zemřel na infarkt, protože ho vyděsily drony, a to je záminka k vyhlášení války.

Jediným problémem je, že falešný Biden neovládá USA ani žádnou armádu. Skutečná armáda se nenechá oblbnout satanisty, aby zničila planetu rozpoutáním totální jaderné války.

Tento poslední zoufalý pokus o rozpoutání třetí světové války přichází v době, kdy bílé klobouky dosahují významných vítězství na mnoha frontách.

Největší z nich je pravděpodobně ohlášená rezignace švýcarského prezidenta Alaina Berseta, jednoho z vůdců skupiny Octagon, podle Mossadu a dalších zdrojů. Jeho odvolání znamená, že Světové ekonomické fórum, WHO a Gavi brzy přijdou o diplomatickou imunitu, kterou jim poskytla švýcarská vláda. Tím se otevře cesta k tribunálům pro válečné zločiny za masové vraždění prostřednictvím očkování.

Další věc, která se děje, je, že speciální jednotky bílých klobouků vedou tvrdou válku v síti tunelů pod Izraelem a Pásmem Gazy. Je jen otázkou času, kdy se dostanou k osobě, která je podle mnohých hlavou hada: Benjamin Netanjahu. Fotografie níže ukazují, že většinu jeho veřejných vystoupení má na svědomí avatar / dvojník, skutečný Netanjahu je však stále nablízku a skrývá se hluboko pod zemí. Pátrají po něm protisatanské izraelské a americké speciální jednotky, tvrdí zdroje z Mossadu a Pentagonu.

Králičí nora v Izraeli je zřejmě velmi hluboká. „Jasné záznamy o ražbě tunelů sahají více než 4 000 let do minulosti – asyrské rytiny ukazují, jak inženýrské jednotky Sargona Akkadského (vládl v letech 2 334 až 2 279 př. n. l.) podkopávaly hradby nepřátelských měst,“ řekl listu Jerusalem Post profesor Joel Roskin, geomorfolog a geolog z Bar-Ilanovy univerzity.

To je velmi zajímavé, protože Sargon připsal Anunnakům zásluhy za svůj úspěch při budování první říše na světě, která se soustředila kolem místa, kde nyní probíhají boje.

Profesor Roskin říká, že se zde nacházejí „složité, několikapatrové podzemní jeskyně a tunely s místnostmi, sály a sklady“. MI6 uvádí, že v těchto komplexech nyní probíhají zuřivé boje. Dáme čtenářům vědět, pokud získáme nějaké věrohodné zprávy o zajetí „Anunnaki“ ovládajících avatary Netanjahua, Bidena, Putina atd.

Existuje jistě mnoho věrohodných zpráv o likvidaci podzemních základen po celém světě. Známkou toho jsou zemětřesení v hloubkách 8 a 10 km, která byla způsobena výbušninami. Ty naznačují, že byla vyřazena podzemní vojenská základna (DUMB). Mnoho takových zemětřesení bylo v posledních dnech zaznamenáno v Íránu, Austrálii i jinde. Jedno s epicentrem pod mezinárodním letištěm v San Francisku bylo zaznamenáno také 27. října, uvedla geologická služba Spojených států. Podle ní zemětřesení udeřilo asi osm kilometrů pod letištěm v 18:38 místního času.

Satanisté jsou také odstraňováni z povrchu země. Jedním z nich je i předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová. Předseda Evropské rady Charles Michel vede útok proti ní, protože odmítá výzvy EU k ukončení humanitární krize v Gaze.

Maďarš a slovenští představitelé státu na ni útočí také tím, že blokují snahy o vyprání nesčetných miliard euro z úplatků přes Ukrajinu.

V Kanadě se mezitím zrádce Justin Castrudeau nemůže objevit na veřejnosti, aniž by byl napaden. Pokud se podíváte na jeho bodyguardy na videu níže, podle jejich chování poznáte, že to s největší pravděpodobností nejsou Kanaďané.

Zde je vzkaz skutečné kanadské vojenské a zpravodajské komunitě: Pokud tohoto masového vraha nezatknete, je jen otázkou času, kdy budete postaveni před válečný soud za velezradu a popraveni zastřelením.

Když už mluvíme o popravě popravčí četou, v Číně probíhá velká čistka, která většině lidí uniká. Zdroje z čínských zpravodajských služeb uvádějí, že před, během a po 20. celostátním sjezdu Komunistické strany Číny, který skončil 22. října, bylo v hotelu zabito „velmi mnoho“ vrcholných představitelů.

Především Li Kche-čchiang, člen stálého výboru politického byra ústředních výborů Komunistické strany Číny a bývalý premiér, byl zabit, protože byl zodpovědný za masovou vraždu mnoha Číňanů prostřednictvím vakcíny, tvrdí zdroje ze zpravodajských služeb. Oficiální příčinou smrti byl „náhlý infarkt“ ve věku 68 let.

Jeho smrt následovala po propuštění čínského ministra obrany Li Šangfua, dalšího člena rodiny Li z dynastie Tchang. Jejich symbolem je zelený drak.

Čínský zpravodajský zdroj však varoval, abyste z toho všeho příliš nevycházeli, protože „čistky se v Číně dějí neustále“.

Bez ohledu na to však Číňané stále nemají v úmyslu poskytnout další peníze na udržení Bidenova cirkusu řízeného Rockefellery. Proto se falešný americký ministr zahraničí Anthony Blinken po jeho setkání s čínským ministrem zahraničí Wang Yi minulý týden tvářil dost nešťastně. Blinken ví, že jeho Rockefellerovi šéfové míří na šibenici a on s nimi. Bez dalších čínských úplatků nebudou moci zaplatit své gorily z FBI.

Plukovník Douglas MacGregor říká, že Blinken se nyní snaží dotlačit USA do války s Íránem sliby, že USA podpoří Izrael ve zničení Hamásu. Blinken nás vede do „Armageddonu“, varuje.

Jak bylo uvedeno výše, americká armáda se samozřejmě nechytá na návnadu.

Proto se americké politické loutkové divadlo snaží od celé Bidenovy show odklonit. Satanisté se nyní snaží zůstat u moci pomocí trojského koně známého jako nový předseda sněmovny Mike Johnson.

Na první pohled se zdá, že Johnson splňuje všechny pravicové požadavky. Důsledně hlasoval proti pomoci Ukrajině. Je věrným spojencem prezidenta Donalda Trumpa. Tvrdí, že volby v roce 2020 byly zmanipulované. Aktivně se zapojil do vyšetřování Bidenovy zločinecké rodiny. Také na něj zuřivě útočí korporátní propagandistická média.

Pláčou, lomí rukama, rochní se v posteli, protože máme čestného, spravedlivého muže… Udělá pro zemi velké věci,“ říká o něm zástupce Matt Gaetz.

Zní to dobře, že? Jediným problémem je, že se mu nepodařilo zaškrtnout tu největší položku, a tou je být proti satanskému plánu na vyvraždění 90 % lidstva. Jakmile se tento sionistický fanatik dostal do úřadu, řekl Seanu Hannitymu: – „Nemůžeme dovolit Putinovi, aby zvítězil na Ukrajině.“ – Americké „boty na zemi“ mohou být nutné, aby „stály při Izraeli“ – Podporuje přímý útok Izraele na Írán a Rusko, Čínu a Írán označuje za „novou osu zla“.

V souvislosti s tím satanisté vedou ukrajinské rozhovory na Maltě a používají „všechny prostředky, včetně podvodů, vydírání a hrozeb, aby nalákali co nejvíce zemí, zejména ty, které mají neutrální postoj k ukrajinské krizi,“ uvedla mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

Objevují se také četné zprávy, že Vladimir Putin připravuje „masivní“ odvetný jaderný úder, aby zničil nepřátele Ruska. (Znova opakuji, že jaderné zbraně se na Zemi již použít nemohou – pozn. př.)

Jinými slovy, celý washingtonský cirkus se stále snaží projít „zdrávasem“ a přivolat Armageddon rozpoutáním války Gog versus Magog mezi G7 a Šanghajskou organizací pro spolupráci.

Další věcí je, že celá politická show je jen film, který se odehrává na našich obrazovkách. Americká armáda oplotila celou vládní čtvrť Washingtonu kovovým plotem a drátem.

Deník The Washington Times, který tam skutečně sídlí, uvádí, že Úřad pro vládní odpovědnost provedl průzkum dvou desítek federálních agentur a zjistil, že v průběhu zkoumaného období na začátku tohoto roku byla v průměru 80% míra neobsazenosti.

Je otázkou, jak dlouho bude tato falešná show na našich obrazovkách pokračovat, protože CNN právě oznámila, že kvůli klesající sledovanosti a nedostatku peněz uzavře své sídlo v Atlantě. To znamená, že celé tamní komunikační centrum AT&T přebírají bílé klobouky.

Něco se stalo i ve společnosti Google, která nyní přestala zločinně cenzurovat pravdu o takových věcech, jako jsou toxické vakcíny a ukradené volby.

V současné době také probíhá masivní vyvracení lží sionistické propagandy:

Izraelské lží vyvrácené za 3 týdny:

 • Žádné mrtvé děti
 • Žádná spálená miminka
 • Žádné sťaté děti
 • Žádné děti v klecích
 • Žádné znásilněné ženy
 • Žádná roztrhaná prsa
 • Žádní zajatci na přehlídce
 • Žádní mučení zajatci
 • Žádné mrzačení mrtvých těl
 • Žádný „Globální den džihádu“
 • Žádné plánované kyanidové útoky
 • Hamas přes hranice USA nepronikne
 • Žádná izraelská jednotka složená pouze z žen nezabila 100 příslušníků Hamásu
 • Ne, 7. říjen nebyl „nevyprovokovaný“.
 • Ne, Biden neviděl obrázky mrtvých dětí.
 • Žádná propalestinská shromáždění nejsou „pro-hamasovská“ shromáždění
 • Žádné malé výbuchy nedokazují, že Izrael nemocnici nebombardoval.
 • Před bombardováním nemocnice nezničil Iron Dome žádnou „chybně odpálenou“ raketu
 • Žádná „chybně vystřelená“ trajektorie rakety neodpovídá verzi událostí IDF.
 • Žádná „chybně vystřelená“ raketa nemůže být vystřelena jak ze hřbitova, tak jihozápadně od nemocnice.
 • Žádná charta Hamásu vydaná v roce 2017 není protisionistická,
 • Fotografie falešné krve
 • Falešné školní tašky s nástražnými výbušnými systémy
 • Falešný twitterový účet novináře Al-Džazíry
 • Falešná audio nahrávka o bombardování nemocnice
 • Falešné snímky vůdců Hamásu vytvořené umělou inteligencí
 • Falešné „oficiální materiály Al-Káidy“ o mrtvých bojovnících Hamásu
 • Falešná antisemitská kontroverze kvůli Gretině chobotnici na hraní
 • Falešné názvy palestinských protestních zpěvů
 • Falešné označení čtyřletého dítěte z Gazy umučeného při náletu jako panenka
 • Falešné obvinění krizového aktéra pomocí starých fotografií přeživšího náletu na Západním břehu Jordánu
 • Falešné obvinění krizového herce pomocí starých fotografií thajských dětí v kostýmech duchů. Ano, mnoho izraelských civilistů bylo na festivalu zabito křížovou palbou, nikoli hromadnou střelbou.
 • Ano, mnoho izraelských civilistů uvedlo, že se k nim Hamás během útoků a v zajetí choval laskavě.
 • Ano, mnoho izraelských civilistů bylo zabito izraelskými tanky v kibucu.
 • Mosab Hassan Yousef – syn zakladatele Hamásu – nyní tvrdí, že nejde o muslimskou organizaci, ale spíše o globalistickou psychopatii, jejímž cílem je „zastrašit svět a přimět ho, aby akceptoval věčné války na Blízkém východě“.

Hamás má také zásoby západních zbraní, které byly dříve dodány na Ukrajinu.

Podobná odhalení znamenají, že se tolik Židů probudilo k pravdě, že izraelský premiér Benjamin Netanjahu byl nucen přiznat, že „bude muset odpovědět“ za bezpečnostní nedostatky odhalené při smrtících útocích Hamásu 7. října.

Bude nucen odpovědět, že „izraelské 11. září“ bylo pokusem vyhnout se bankrotu rozpoutáním války stejně jako původní 11. září pro USA.

„Izrael byl vytvořen chazarskou Rothschildovou mafií v roce 1948, ale jeho smlouva jako nezávislého suverénního národa vyprší na konci října 2023 (ne náhodou den po zatmění). To znamená, že načasování války je zcela strategicky naplánováno tak, aby se shodovalo s dobou, kdy by mohli být rozpuštěni spolu s ostatními centrálními bankéři a všemi ostatními zkrachovalými korporacemi,“ vysvětlují zdroje z Mossadu.

Jeden z asijských královských rodů nabídl toto vysvětlení:

Důvodem, proč musí sionističtí bankéři ovládnout Persii, je to, že potřebují íránskou centrální banku, aby zachránili svůj finanční systém. Íránská centrální banka má nevýslovné rezervy ve zlatě a drží císařské korunovační klenoty, přičemž obojí země hromadí už celé věky. Moderní verze Centrální banky vznikla v roce 1960. To je důvod, proč si Persii neustále znepřátelují, nejnověji se snaží tuto zemi zapojit do konfliktu mezi Gazou a Izraelem. Sionističtí bankéři potřebují válku. K té však nedojde. Rusko a Persie se navzájem chrání.

Izrael je nyní registrován ve Spojeném království. V únoru letošního roku podali žádost o registraci jako nový podnikatelský subjekt. Jejich registrovanou adresou je izraelské velvyslanectví v Kensingtonu v Londýně. Skutečným vlastníkem společnosti je izraelský Knesset v Jeruzalémě.

Mluvili jsme s židovským šéfem MI6, který tvrdí, že je novým majitelem. Říká, že brzy obnoví třetí chrám na místě původního chrámu postaveného králem Davidem. Místo se prý nenachází v blízkosti mešity Al Aksá.

Pokud je to pravda, znamená to, že Židé jsou osvobozeni od tisíciletého otroctví. Brzy se o tom přesvědčíme.

Bez ohledu na to existuje nespočet příznaků, že se staré pořádky hroutí. Minulý týden zkrachovala nejstarší centrální banka na světě, švédská Riksbank. Nyní insolventní centrální banka potřebuje nejméně 80 miliard švédských korun neboli 7 miliard amerických dolarů (asi 1 % HDP Švédů), aby se mohla vrátit do provozu. Švédové by udělali lépe, kdyby ji prostě odpojili.

Další centrální banka, která bojuje o přežití, je argentinská. Její loutkový ministr hospodářství Massa, který byl zodpovědný za 140% inflaci, „vzdoroval očekávání“ a porazil libertariánského kandidáta Javiera Milei. Milei slíbil zrušit peso a zavřít centrální banku. Jinými slovy, chazarská mafie se snaží ukrást argentinské volby, aby tam mohla pokračovat ve svém otrokářském zadlužování.

Něco podobného se děje i v Mexiku. Minulý týden bylo zasaženo zbraní modifikující počasí.

Prezident Andres Manuel Lopez Obrador obvinil své oponenty, že se snaží využít hurikánu Otis před prezidentskými volbami, které se budou konat příští rok.

Podle vysoce postaveného mexického zdroje se ChM snaží prosadit do funkce prezidenta „židovku“. Prý se s ní setkal a „nevypadala jako člověk“.

Podobné boje probíhají v mnoha zemích, kde ChM svádí prohraný boj o udržení svých loutek u moci, zatímco jejich vláda se hroutí.

Jsme také svědky velkých kolapsů podniků. Týká se to zejména farmaceutického průmyslu.

Společnost Johnson & Johnson plánuje bankrot, protože čelí více než 500 tisícům žalob, které dávají dětský pudr do souvislosti s rakovinou. Podobným žalobám čelí i další farmaceutické společnosti za jiné výrobky způsobující rakovinu.

Nyní přicházejí žaloby na vakcíny a procesy s válečnými zločinci.

Nový Zéland je místem činu: Na jedné klinice bylo během jednoho dne třiceti lidem aplikována vakcína COVID-19 a všech 30 zemřelo.

Podobné příběhy se objevují i v Kanadě, USA a mnoha dalších zemích.

„Všichni budou souzeni, shledáni vinnými ze zločinů proti lidskosti a popraveni,“ slibují zdroje ze CIA.

Je čas na hromadnou žalobu. Zde je seznam 90-ti právníků, na které se můžete obrátit, pokud chcete žalovat výrobce vakcín (ODKAZ).

Chystají se také žaloby kvůli pohřešovaným dětem. Informuje o tom polská rozvědka:

O různých modelech „ochrany dětí“ toho víme hodně, protože odborníci Ordo Iuris už léta zachraňují rodiny z rukou bezcitných norských, německých, nizozemských, belgických a švédských úředníků. Dokonce i novorozenci jsou oddělováni od svých kojících matek, pokud si úředníci všimnou chování, které považují za znepokojivé, jako je nepravidelný životní styl, časté cesty dítěte s matkou do zahraničí nebo… příliš mokrá plenka dítěte. Každý z těchto příběhů byl zdokumentován v soudních sporech.

Podobné věci se dějí i v USA, kde se každoročně pohřešuje 40 000 dětí. I v tomto případě je čas na zúčtování.

Dny, kdy mohli z mítinků Hillary Clintonové vytahovat lidi za to, že se ptali na Billovy výlety na Epstein Island, končí.

Blíží se také čistka elektromobilů. Vítězstvím automobilových zaměstnanců je, že Ford zastavuje investice do elektromobilů ve výši 12 miliard dolarů s tím, že jsou příliš drahé.

„Lidé konečně vidí realitu,“ řekl předseda představenstva společnosti Toyota Motor Akio Toyoda.

Když už mluvíme o realitě, blížíme se také k pravdě o masových střelbách, které ChM zinscenovala v rámci pokračující snahy zmocnit se střelných zbraní Američanů.

Podívejte se, kolik střelců slyšelo hlasy, než začali jednat.

Technologie, která umožňuje lidem slyšet v hlavě hlasy, které nikdo jiný neslyší, existuje přinejmenším od 70. let 20. století. Na videu níže můžete sledovat, jak vysokoškolský profesor odráží zvukové vlny nesoucí hudbu, kterou nelze slyšet nahlas, ale lze ji slyšet v hlavě. Tento experiment byl proveden na univerzitě pomocí zařízení, které stálo několik set dolarů. Podívejte se na reakce studentů.

Vlády samozřejmě tuto technologii používají. Teď si vyčítám, že jsem všechny ty lidi, kteří za mnou s takovými zprávami v minulosti přišli, odmítl jako blouznivce.

A nakonec zde je video, které mi poslali Rusové právě v době, kdy jsem se chystal publikovat tento report. Je na něm vidět, jak se Donald Trump chová úslužně k marockému korunnímu princi Moulay Hassanovi. Maroko kontroluje 70 % světových zásob fosfátů potřebných pro veškeré zemědělství. Ve znaku marocké královské rodiny jsou dva judští lvi, což znamená, že jsou to kryptožidé. Pokud se rodina Hassanů pokusí (nedej bože) vyvolat hladovou krizi, bude z lidského genofondu trvale vyřazena.

Zdroj: benjaminfulford.net


Pokud byste rádi přispěli na překlady článků a provoz serveru, učiňte tak prosím platbou na účet IBAN: ES2315830001119090130742 nebo na účet 2202651812/2010 (IBAN: CZ5020100000002202651812). Platbu prosím označte jako „dar“.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
34 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře