Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to
  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

 • PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin
  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

 • Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky
  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

 • Snahy o zákaz outkovky pestré jako doplňku stravy se šíří z ČR do dalších zemí
  Snahy o zákaz outkovky pestré jako doplňku stravy se šíří z ČR do dalších zemí

  Snahy o zákaz outkovky pestré jako doplňku stravy se šíří z ČR do dalších zemí

Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

Dr. Anthony Fauci stál v roce 2021 stále znovu a znovu na pódiu v záři reflektorů televizních kamer. V ruce držel lahvičku s vakcínou proti údajnému Covidu-19 společnosti Pfizer a sliboval, že bude klíčem k ochraně Ameriky a jejích dětí před „smrtelnou“ nemocí Covid-19, která údajně pustoší zemi.

Veřejnost však netušila, že pravda o bezpečnosti vakcíny proti Covidu byla pohřbena hluboko ve Fauciho vlastních lžích, podvodech a v důvěrných dokumentech americké vlády a společnosti Pfizer.

Fauci využíval propagandu, lži a manipulaci. Donutil tak rodiče nechat očkovat své děti.

Tíha ztracených životů se však na něj a na celý národ rychle sesypala, protože tajná zpráva Centra pro kontrolu nemocí (CDC) odhalila, že během jednoho roku od jeho osudného prohlášení zemřelo téměř půl milionu dětí a mladých dospělých, přičemž se předpokládá, že více než 118 000 z nich zemřelo v důsledku nebezpečných vedlejších účinků vakcíny na Covid-19.

Zpráva CDC by měla vyvolat všeobecné pobouření a měla by být na titulní straně všech hlavních novin. Místo toho se však setkáváme s ohlušujícím mlčením. Navzdory ohromujícímu počtu úmrtí bude zpráva pohřbena a zametena pod koberec.

Média hlavního proudu, pohlcená spoustou práce přesčas, aby odvedla pozornost veřejnosti k válce na Ukrajině, údajným klimatickým změnám a krizi životních nákladů, nevěnovala a nebudou věnovat žádnou pozornost ničivým důsledkům Fauciho podvodu.

Veřejnost bude i nadále udržována v nevědomosti a vláda Spojených států bude rozhodně postupovat tak, aby zakryla svůj vlastní podíl na této tragédii. Dr. Fauci v tichosti oznámí svůj „odchod do důchodu“ v srpnu 2022.

Vše je jako obvykle a prostě jen další den v kanceláři. Je to však také šokující selhání odpovědnosti. Občany Spojených států budou navždy pronásledovat ztracené životy, které jim vakcína Covid-19 způsobila.

V porovnání s jinými zeměmi vláda USA příliš nezveřejňuje relevantní a aktuální údaje, které by nám umožnily analyzovat důsledky zavedení injekcí Covid-19. Nakonec se nám však podařilo na ně narazit díky instituci známé jako Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD).

OECD je mezivládní organizace s 38 členskými zeměmi, která byla založena v roce 1961 s cílem stimulovat hospodářský pokrok a světový obchod. A z nějakého důvodu se u nich nachází velké množství údajů o nadměrné úmrtnosti. Tyto údaje si můžete sami vyhledat zde.

https://stats.oecd.org/index.aspx?queryid=104676

Údaje nalezené v databázi OECD ukazují nadměrnou úmrtnost dětí a mladých dospělých ve věku 0-44 let v USA podle jednotlivých týdnů v letech 2020 a 2021.

Z oficiálních údajů vyplývá, že v době, kdy USA na začátku roku 2020 zasáhla údajná pandemie Covid-19, došlo k mírnému nárůstu nadměrného počtu úmrtí mezi dětmi a mladými dospělými.

Po zavedení injekce Covid-19 by se však dalo očekávat, že v roce 2021 počet úmrtí v této věkové skupině výrazně poklesne. Místo toho se však stal pravý opak.

Nadměrný počet úmrtí mezi dětmi a mladými dospělými byl v roce 2021 každý týden výrazně vyšší než v roce 2020 s výjimkou 29. a 30. týdne. Pak se ale v 31. týdnu stalo něco drastického, co způsobilo, že nadměrná úmrtnost mezi dětmi a mladými dospělými výrazně vzrostla.

A oficiální údaje poskytnuté CDC bohužel ukazují, že tento trend pokračoval i v roce 2022.

Nejnovější údaje zveřejněné CDC se týkají 40. týdne, tedy týdne končícího 9. října, a je třeba poznamenat, že údaje za posledních několik týdnů se mohou změnit. Jak je však vidět z výše uvedeného, rok 2022 byl také významným rokem z hlediska nadměrného počtu úmrtí dětí a mladých dospělých.

Jen pro srovnání uvádíme srovnání dosavadních údajů za rok 2022 s údaji do 40. týdne v letech 2020 a 2021.

CDC potvrdilo, že v roce 2022 bylo zaznamenáno o 7 680 úmrtí dětí a mladých dospělých více než ve stejném období v roce 2020, kdy údajně vrcholila pandemie Covid-19.

Rok 2021 byl však zdaleka nejhorší, do 40. týdne po zavedení injekce Covid-19 bylo zaznamenáno o 27 227 nadměrných úmrtí více, než kolik jich bylo v roce 2020 na vrcholu údajné plandemie Covid-19.

Z uvedených údajů vyplývá, že v roce 2022 bylo do 40. týdne zaznamenáno pouze o 1 352 nadměrných úmrtí ve věku 0-44 let méně než v 51. týdnu roku 2022, přestože rok 2020 byl údajně vrcholem pandemie COVID a zahrnoval také dalších 11 týdnů úmrtí.

Nejvíce znepokojující čísla, která odhaluje výše uvedený graf, jsou však celkový počet úmrtí a nadměrných úmrtí u dětí a mladých dospělých od zavedení injekcí Covid-19.

Od 51. týdne roku 2020 bohužel zemřelo téměř půl milionu osob ve věku 0 až 44 let, což vedlo k ohromujícímu počtu: 117 719 nadměrných úmrtí oproti pětiletému průměru let 2015-2019.

Průměrná délka života v USA od roku 2020 činila 77,28 let. Máme-li věřit oficiálnímu vyprávění, že Covid-19 je smrtelná nemoc, pak bychom se snad mohli shodnout na tom, že 231 987 dětí a mladých dospělých do 44 let, kteří v roce 2020 zemřeli, což mělo za následek 40 365 nadměrných úmrtí, bylo nešťastným důsledkem této nemoci.

Máme-li však věřit oficiálnímu narativu, že injekce Covid-19 jsou bezpečné a účinné, jak si pak vysvětlit další nárůst úmrtí dětí a mladých dospělých v letech 2021 a 2022 poté, co pandemie skončila?

Víme, že miliony Američanů bylo k injekcím donuceno, a víme, že k tomu byli donuceni i miliony rodičů. Děti dostávaly stejné injekce se stejným složením.

Odpověď spočívá v tom, že oficiální příběh je naprostá lež. Vakcíny Covid-19 nejsou ani jedno, ani druhé.

Údaje poskytnuté CDC, které bylo neuvěřitelně těžké najít, nám pouze napovídají, že tomu tak je. A další údaje zveřejněné britskou vládou to potvrzují.

Jedním z důkazů, který potvrzuje Fauciho lži, je zpráva zveřejněná 6. července 2022 britským Úřadem pro národní statistiku, což je vládní agentura Spojeného království (ONS).

Vycházeli jsme z údajů poskytnutých ONS za leden až květen 2022 a vytvořili graf, který odhaluje děsivé důsledky masové očkovací kampaně Covid-19.

Graf zobrazuje měsíční věkově standardizovanou úmrtnost podle stavu očkování u osob ve věku 18 až 39 let.

V každém jednotlivém měsíci od začátku roku 2022 byla pravděpodobnost úmrtí částečně očkovaných a dvakrát očkovaných osob ve věku 18-39 let vyšší než u neočkovaných osob ve věku 18-39 let.

U třikrát očkovaných osob ve věku 18-39 let se však úmrtnost zhoršila o měsíc po masové kampani na posilovací dávku, která proběhla ve Spojeném království v prosinci 2021.

V únoru byla pravděpodobnost úmrtí u třikrát očkovaných osob ve věku 18 až 39 let o 27 % vyšší než u neočkovaných osob ve věku 18 až 39 let, přičemž míra úmrtnosti činila 26,7 na 100 tisíc osob mezi třikrát očkovanými a 21 na 100 tisíc osob mezi neočkovanými.

Situace se však bohužel pro trojnásobně očkované do května 2022 ještě zhoršila. Z údajů vyplývá, že u třikrát očkovaných osob ve věku 18 až 39 let byla v květnu o 52 % vyšší pravděpodobnost úmrtí než u neočkovaných osob ve věku 18 až 39 let, přičemž míra úmrtnosti činila 21,4 na 100 tisíc osob mezi třikrát očkovanými a 14,1 mezi neočkovanými.

Zatím nejhorší čísla jsou však mezi očkovanými jednou dávkou, kdy v květnu byla pravděpodobnost úmrtí těchto očkovaných osob ve věku 18 až 39 let o 202 % vyšší než u neočkovaných osob ve věku 18 až 39 let.

Stejná zpráva odhaluje také míru úmrtnosti dětí, ačkoli se ji britská vláda snažila utajit.

Následující graf ukazuje míru úmrtnosti podle stavu očkování na 100 000 osob/rok u dětí ve věku 10 až 14 let v Anglii za období od 1. ledna 2021 do 31. května 2022 podle údajů poskytnutých ONS

Pokud jde o úmrtí na Covid-19, ONS uvádí, že úmrtnost neočkovaných dětí ve věku 10 až 14 let činí 0,31. U dětí očkovaných jednou dávkou vakcíny však úmrtnost činí 3,24 na 100 000 osob a u dětí očkovaných třikrát je to šokujících 41,29 na 100 000 osob.

Bohužel, pokud jde o úmrtí celkově, došlo jen k malému zlepšení.

Míra úmrtnosti celkově činí 6,39 na 100 000 osob u neočkovaných dětí a u očkovaných dětí jednou dávkou je ještě o něco vyšší – 6,48.

Po podání každé injekce se však tato míra zhoršuje. Úmrtnost se rovná 97,28 úmrtí u dvakrát očkovaných dětí a šokujícím 289,02 úmrtí na 100 000 osob u dětí očkovaných třikrát.

To znamená, že podle vlastních oficiálních údajů britské vlády mají dvakrát očkované děti 1422% / 15,22x vyšší pravděpodobnost úmrtí než děti neočkované.
Zatímco třikrát očkované dětí pravděpodobnost úmrtí o 4423 % / 45,23x vyšší než u neočkovaných dětí.

Údaje poskytnuté Úřadem pro národní statistiky, tak i poměry na 100 000 obyvatel jsou definitivním důkazem, že injekce Covid-19 zvyšují riziko úmrtí. To znamená, že injekce Covid-19 zabíjely a nadále zabíjejí lidi.

Proto by vás nemělo překvapit zjištění, že tajná zpráva CDC potvrzuje, že po zavedení vakcíny COVID zemřelo půl milionu amerických dětí a mladých dospělých. Následkem je téměř o 117 719 nadměrných úmrtí oproti pětiletému průměru v letech 2015-2019.

Kdyby ve skutečném světě existovaly šťastné konce, pak by tato noční můra skončila tím, že by doktor Anthony Fauci seděl sám ve vězeňské cele a tíha jeho činů by ho tížila. Nemohl by dělat nic jiného, než myslet na nevinné životy, které kvůli němu skončily.

Byl oslavován jako hrdina, dokonce jako zachránce, ale není ničím jiným než zrůdou, která obětovala životy amerických dětí pro své vlastní ambice a chamtivost.

Možná si dokonce myslel, že dělá správnou věc. Pokud opakujete lež dostatečně často, nakonec jí můžete uvěřit. Nakonec však jeho činy měly neblahé důsledky pro národ a časem snad i pro jeho vlastní duši.

Zdroj: The Exposé

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře