Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Google, Apple, Facebook, Amazon jsou pod drobnohledem amerického Ministerstva spravedlnosti
Americké ministerstvo spravedlnosti vyšetřuje, zda giganti – technologické společnosti ze Silicon Valley neoprávněně potlačovali hospodářskou soutěž při jejich vzestupu k moci, a zkoumá s tím spojené problémy, zejména u společnosti jako je Google.
Při zkoumání, jak technologičtí hráči – Google, Apple, Facebook, Amazon – rostli a upevňovali své pozice na příslušných trzích pod nosem regulátorů, se Ministerstvo spravedlnosti USA také podívá na to, jak rozšířili svá chapadla i do jiných podniků a jak využili své rozsáhlé základny uživatelů, podle zdrojů z Wall Street Journal.
Zatímco počáteční zkoumání je široké a zaměřené pouze na určení, zda existuje porušení antimonopolního zákona, může se další šetření rozšířit, pokud bude odhaleno jednání společností porušující další zákony.
přeložila tereza | zdroj: rt.com
Pro rýpaly dodávám, že o tomto psal Fulford již v březnu, že technologičtí giganti zneužívají svá dominantní postavení a porušují zákony. Proto budou vyšetřováni a pravděpodobně rozdrobeni na menší firmy.
Pravidla diskuze
Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.
Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.
Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.
Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.
Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.
Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.
Tyto giganty spojují krádeže appek. Například WhatsApp byla appka zcela bez čísel, nyní každé dva měsíce si dobíjíte kredit, pokud ne, nepustí vás tam a po půl roce vám číslo prostě seberou. Kontrola vaší totožnosti je nutná právě z hlediska 5G, aby věděli, na koho je zacílení. Je to jednoduché. Navíc ten kód, který musíte zadat, ten, který vám za poplatek pošlou, je jednou z možností, jak těžit bitkoiny. Těžba probíhá jednoduše a bez vašeho vědomí. Zkuste si ty kódy dát do vyhledávačů. Na zhruba třetí a dalších stránkách jste v obraze. Těží se kilobaity. Proto ten název bitcoin.
Fungování WhatsAppu ale není závislé na dobíjení kreditu.
K nejakemu takovemu rozdrobeni uz historicky doslo. Konkretne u majetku Rockefelleru, kdy vse „rozsekali“ a prepsali na ruzne nadace. Tak aby se vlk zase nenazral a koza nezustala cela :).
Tak, a teď je jistě na řadě OPEC, protože kartelové dohody jsou všude zakázané. A nebo tady je to povoleno? Asi jiný metr.