Vyhledávání

Archiv

Související zprávy

  • Šéf WHO hospitalizován v Riu de Janeiru
    Šéf WHO hospitalizován v Riu de Janeiru

    Šéf WHO hospitalizován v Riu de Janeiru

  • Mezinárodní trestní soud kvůli válce v Pásmu Gazy vydal zatykače na Netanjahua a Galanta
    Mezinárodní trestní soud kvůli válce v Pásmu Gazy vydal zatykače na Netanjahua a Galanta

    Mezinárodní trestní soud kvůli válce v Pásmu Gazy vydal zatykače na Netanjahua a Galanta

  • Je na spojencích, aby rozhodli, zda povolí údery do vnitrozemí Ruska, řekl šéf NATO
    Je na spojencích, aby rozhodli, zda povolí údery do vnitrozemí Ruska, řekl šéf NATO

    Je na spojencích, aby rozhodli, zda povolí údery do vnitrozemí Ruska, řekl šéf NATO

  • Hluboký stát demokratů se před Trumpovou inaugurací snaží dosadit Harrisovou do prezidentského úřadu
    Hluboký stát demokratů se před Trumpovou inaugurací snaží dosadit Harrisovou do prezidentského úřadu

    Hluboký stát demokratů se před Trumpovou inaugurací snaží dosadit Harrisovou do prezidentského úřadu

História ve 4 vetách

Za Masaryka v našej dedine bola len nezamestanosť, kostol a krčma.

Za Gottwalda pribudla práca pre všetkých, JRD, škola, knižnica, kultúrny dom, kino a verejná doprava do obce.

Za Husáka pribudla pošta, zdravotné stredisko, materská škôlka a dom smútku.

Dnes je tu zas len nezamestanosť, kostol a krčma.

autor neznámý

 

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
7 Komentářů
j.j.
j.j.
21.6.2020 17:28

Zlaté časy, kdy to stálo za ho*no?

Liběna
Liběna
21.6.2020 16:54

Melinda a vakcína, cenzurovaný Reflex, německá Sharia zóna – POLITICKY NEKOREKTNÍ ZPRÁVY 25/2020
https://www.youtube.com/watch?v=TZavjhQ4lHA

Ježek
Ježek
21.6.2020 09:33

Smutná realita, bohužel.
Šmejdi tomu říkají demokracie,taky bohužel.

petr
petr
21.6.2020 09:18

Bohužel je to tak. Když se člověk nezaujatě podívá, co všechno se za komunismu po celé republice vybudovalo a porovná to s tím, co se vybudovalo za 30 let po fake sametové revoluci, musí člověk uznat, že v tomto smyslu prostě „kapitalismus“ na komunismus nemá ani náhodou. A to nejsem žádný příznivec komunistů! Pravdou ale je, že mnoho z toho, co tady stojí (školy, školky, divadla, kina, budovy obecních úřadů, pošty, mosty, silnice, atd.), tady stojí zásluhou zatracovaných komunistů. Nebýt jich, statisíce Čechů by nemělo kde bydlet, viz Havlem dehonestované králíkárny.

Akia
Akia
Odpověď pro  petr
21.6.2020 10:32

Havel.byl idiot vožralej..válel se po.ulici jako,fetka a ti jeho estébáci ho sbiralia tahali.do postele..ničema vožrala..nic zde neudělal.nic..jen nechal vše rozkrast..

octomaník
octomaník
21.6.2020 06:57

Slunce v duši……

JEDNOHO dne se stalo, že k holiči přišel zahradník, aby se dal ostříhat.

Když byl hotov, ptal se, kolik dluží…

Holič odpověděl: „Tento týden sloužím spoluobčanům, tudíž nemohu brát žádné peníze.“ Zahradník tedy poděkoval a opustil holičství. Když holič příští ráno otevíral svůj krámek, našel tam 12 růží s poděkováním.

Druhý den přišel pekař, aby se dal také ostříhat. Po stříhání se opakovalo totéž: „Sloužím tento týden spoluobčanům, nemohu tedy připustit, abych dostal zaplaceno,“ vysvětlil holič. Pekař byl rád a odešel.

Příští ráno, když holič otevírá svůj krámek, vidí sáček s 12 koblížky upečenými dozlatova a s děkovnou kartičkou.

Ten samý den se přišel nechat ostříhat poslanec parlamentu. Když chtěl platit, slyší totéž: „Sloužím tento týden spoluobčanům, a proto nemohu vaše peníze přijmout,“ znělo holičovo vysvětlení. Poslanec byl mile překvapen. Poděkoval a odcházel v povznesené náladě.

pokračování
https://vk.com/lojzablok?w=wall283202261_16441%2Fall

Famulus
Famulus
21.6.2020 06:25

Odkud se DNES berou peníze?
https://www.youtube.com/watch?v=F8VmAN17dcI