AKTUALIZACE 12:54

…..dnes má dojít na setkání dvou nejvýznamnějších mužů pro lidstvo na planetě Zemi. Jedná se o setkání Prezidenta Putina a Prezidenta Donalda Trumpa. Jejich rozhovor a následné prohlášení bude pro svět určitě konstruktivní změnou v dějinách lidstva….

QQ:QQ

1) V Německu začínají velké problémy

Včerejší odpoledne v Německu bylo zajímavé po stránce funkčnosti kreditních karet. V mnoha německých oblastech nefungovaly kreditní karty a lidé právě u benzínových pump měli problémy se zaplacením. Zhruba od 13 hodiny byly výpadky systémů přenosu dat a při placení kreditními kartami se nepodařilo platbu uskutečnit. Terminály neschvalovaly tržbu pro obchodního partnera a kdo neměl u sebe hotovost, měl velký problém.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Další velké protesty s rabováním obchodů hlásí Stutgard. Do díla byla zapojena Antifa a Black Lives Matter  Přes 200 anarchistů se zapojilo na ulici do rabování obchodů, rozbíjení výkladních skříní, rozbíjení a podpalování aut a všeho, co se jim pod ruku namanulo. Lidé bydlící ve Stutgartu jsou zděšeni. Podívat se na video můžete ZDE.  Je to jendno z mnoha videí na netu.

Dle jedné zprávy z telegramu, kterou nyní nemohu najít, byl MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÉ přiřknuta přezdívka, že je Královna Antify a zároveň KRÁLOVNOU Black Lives Matter.

Kvůli všem skutkům, které MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ spáchala a učinila, byla na ní podána už několikanásobná žaloba a trestní oznámení. Najdete zde: https://app.box.com/s/41sz9px3loikio4zbah0aaixw6oikmk6

Ke všem zmíněným problémům se naskytuje smutný pohled do mnoha deníků, kde se konstatuje o velkých organizacích pedofilních spolků a zatýkání stovek lidí, kteří do celé akce byli zapojeny. Jednalo se o státní organizace domovů dětí a hlavně také církevní hodnostáře a jejich přisluhovače, kteří jsou dokonale do těchto spolků zapleteni.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

2) Nepokoje ve Francii

Velké nepokoje vznikly ve Francii mezi obyvatelstvem Čečenska a Arabů. Z Německa přijely do Dijonu Čečenští kolegové na výpomoc svým krajanům. Na jeden den zvládli Čečenci dobýt obsazené ulice Araby zpátky. Bylo to ale jen na 24 hodin. Do té doby, než přišla arabská část obyvatelstva se střelnými zbraněmi. Na pomoc byla povolána armáda a speciální složky pro ozbrojené akce.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Podívat se můžete ZDE, ZDE a ZDE

3) Pro všechny, kteří nemohou spát a mají deprese

Pro důležitost dávám jako první hned „po ránu“…..

Několik lidí mně psalo do mejlíků a také zde na stránky ohledně spánku, nemohou spát a co s tím. V dnešní době mají lidé značný nedostatek tryptofanu, který je právě prvním průvodním jevem, že lidé nemohou spát. Proto každému doporučuji brát Tryptofan. Dá se koupit v lékárně a přečíst si můžete vše zde:

L- tryptofan je po chemické stránce kyselina 2-amino-3- (-3-indolyl) propanová. Paří mezi esenciální aminokyseliny, což znamená, že si je náš organismus neumí sám vytvořit, ale přijímá je z potravy. L -tryptofan je jedna ze dvou forem tryptofanu: L-Tryptofan a D-Tryptofan. D-Tryptofan je pro tělo nevyužitelný a navíc toxický, takže se dále zmiňuji jen o “L” formě, která je z těchto dvou také jediná prodávána. Dále se můžete setkat s 5-HTP (5-hydroxytryptofan) s mírně odlišnými účinky, který se vyskytuje na americkém trhu.

Tryptofan se v krevním oběhu mění na serotonin. Mění se na něj tak, že se skrze mozkovou bariéru dostane do mozku, kde se na něj za přítomnosti pyridoxinu (vitaminu B6) přemění. Serotonin je biologicky aktivní látka. Má význam jako přenašeč nervových vzruchů v centrálním nervovém systému. Zde se podílí na procesech, které ovlivňují naši náladu a psychický stav vůbec. Protože je zodpovědný za přenos nervových vzruchů, tak jeho nedostatek způsobuje změnu nálady, depresi, poruchy spánku, podrážděnost vedoucí až k agresivitě. Serotonin může ovlivňovat v některých případech i vznik a průběh migrény.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Změny v jeho metabolismu mohou hrát roli i při vzniku závažných psychických poruch, jako je schizofrenie či maniodepresivní psychóza. Nedostatek serotoninu může být způsoben i nedostatečným příjmem tryptofanu z potravy či jeho špatným vstřebáváním. Většinou je to zdravotní problém starších lidí, ale trpí tím i mladší lidé při nemocích trávicího ústrojí či při konzumaci alkoholu. L-tryptofan bývá doporučován jako doplněk léčby u lidí s určitými psychickými potížemi (strach, vnitřní neklid, úzkost). Zde je ale třeba poznamenat, že lidé užívající psychofarmaka se musí o užití L-tryptofanu nejprve poradit s ošetřujícím lékařem. Rovněž proto je doporučován i jako doplněk při léčbě bolesti hlavy.

Tímto mechanismem působení může pomoci i při procesu odvykání kouření či pití alkoholu. Rovněž hraje roli v metabolismu důležitého hormonu – melatoninu. Melatonin je hormon, který ovlivňuje biologické rytmy, konkrétně cyklus spánku. Jeho množství v těle (rovněž závislé i na množství přijatého tryptofanu) určuje kvalitu spánku i regeneračních procesů probíhajíc ve spánku. Organismus dále vytváří z tryptofanu vitamin B3, který se vyskytuje ve dvou formách: jako kyselina nikotinová nebo jako amid této kyseliny – nikotinamid.

Tento vitamin ovlivňuje srdeční činnost a zprostředkovaně se podílí na regulaci krevního tlaku. Spolupůsobí při tvorbě energie v buňkách. Ovlivňuje metabolismus tuků a cukrů. Také díky němu máme zdravou čistou pokožku a funguje nám dobře nervová soustava, srdce i trávicí systém. Pomáhá snižovat hladinu krevního cukru na normální hodnoty. Dále se podílí na vzniku látky acetyl koenzym A, která je důležitou látkou v tzv. Krebsově cyklu, kdy dochází k tvorbě tělesné energie. Krevním oběhem se pohybuje ve vazbě na krevní bílkovinu, albumin nikoliv volně jako většina aminokyselin.

To je důležité, protože právě proto může dojít při použití směsí aminokyselin nebo i produktů označených výrobcem Tryptophan Free nebo dokonce obojího dojde k aminokyselinové nerovnováze v neprospěch právě tryptofanu. Z případného přebytku tryptofanu se v tlustém střevě vytváří tyramin, což je biogenní amin působící uvolnění noradrenalinu, který zužuje mozkové cévy a tím vyvolává migrénu, proti které chce pacient paradoxně užít právě tryptofan.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zpočátku byl tryptofan používán samostatně (proti bolestem), ale pak bylo zjištěno, že při předávkování může způsobovat poškození jater či rakovinu žlučníku či tlustého střeva. L-tryptofan nesmějí užívat lidé trpící rakovinou, kteří trpí nedostatečnou funkcí jater či ledvin (důvodem je vznik eosinofilně-myalgického syndromu, EMS), který může být velmi nebezpečný.

Zdroj najdete zde

tm komentuje: Je nutné si naprosto, ALE NAPROSTO přelepit okna černou oddělávací fólií na noc. Je to pro ty, kteří bydlí ve městě a mají světlo celou noc v ložnici. Pak se netvoří melatonin a začínají právě zde problémy. Nějakou dobu tělo snese světlo, ale pak vypoví službu právě v těchto příznacích. Nespí se, lidé jsou podrážděni a mají depresivní stavy!!!!! !!!!! !!!!!

V noci nesmí na kůži dopadat jakékoliv fotony. Je zajímavé, že fotony z hvězd nemají na tvrobu tryptofanu vliv…..

4) Některá data od Kocourka Mourka

Velice rád bych uvedl, některá data od našeho přispěvatele Kocourka Mourka, na správnou míru a poopravil k dnešnímu dění. To ale provedu zítra ráno…..

No tak v poledne. Konečně jsem tady…..

Dle naprostých změn v celém průřezu a spektru bytí a nebytí na planetě Zemi, v Hotelu Země, ke kterým dochází poslední roky od nástupu Prezidenta Trumpa a Prezidenta Putina, je nutné přehodnotit i následující vývoj a děje, které se budou odehrávat….

Jak stálí čtenáři stránek na které píši vědí, podobné úvahy jako kocourek mourek, jsem psal kolem roku 2000 – 2015. Je skutečně nutné být připraven na to nejhorší, ale očekávat to nejlepší. Připraveným přeje štěstí.

Upozorňoval jsem Kardinálem Judasem na změny, které se mají odehrát v blízké budoucnosti na planetě Zemi a jak je celý systém nastaven.  A to od roku 2003. Nevěděli jsme, a ani jsme kvůli naprosté a dokonalé tajnosti Q-plánu, který se připravoval 35 let, přesný postup akcí a dění po postupném zveřejnění plánu Q. Čtenáři tadesca vědí dnes mnoho.

Ostatní ovce (promiňte ale jinak to nazvat nejde) zatím klidně spí a za jejich zády a pod nohama se odehrává ohromná dokonce galaktická válka bez jejich povšimnutí. Myslete si ale samozřejmě co chcete. Dokonce mnozí to nechtějí ani vědět. Dokonce postupné probuzení spících, může být hodně drastické a tak brutální, že mnozí to nebudou mít možnost vstřebat, postupně přijat a v důsledku toho odejdou do jiné dimenze. Není dobré sedět v černé místnosti s černým panterem a nevědět o tom. Víte co jsem tím chtěl říci.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Proto před lety mnohé, co psal kocourek mourek platilo, psal jsem o tom také. Ještě horší scénáře, než uvedl mourek.

Dnes díky plánu Q plánu je nutné přehodit výhybky a nastavit se o trochu jinak. Určitě se jim povede Q-plan dotáhnout do zdárného konce. Nyní musím říci „ale“ s velkými písmeny ALE: SEDĚT A ČEKAT ŽE BUDE VŠE IHNED DOBRÉ, JE SAMOZŘEJMĚ I DNES SEBEVRAŽDA.

Sami vidíte, že plány KARDINÁLA JUDASE se již nesplní. Kdyby kabala pod taktovkou °6 padlých andělů jela ve svých kolejích a nevykolejila, byli by dnes všichni v celé EU násilně očipováni a oočkování. Domácí vězení by pro všechny travalo ještě dnes a to bez rozvolňování. Byla by zde vojenská krutá diktatura jako u filmu Vendeta. Čekali by jak to udělali a vyzkoušeli ve WUHANU, jaké to bude mít následky na lidi a jak se zachovají. Všichni by v domácím vězení poumírali či spáchali sebevraždy. I to byl jejich plán na redukci obyvatelstva.

Naštěstí jak Kardinál Judas, tak jeho města ve kterých chtěl přežít pro novou otrockou planetu se svými „vyvolenými očipovanými ovečkami“  tři kilometry pod zemí, jsou nenávratně termonukleárně zničena a zamořena. Dokonce i většina Androidů opustila planetu Zemi, Zde se připravovali na veliký útok na obyvatelstvo. Ve filmech Vám to ukázali.

Proto všem čtenářům doporučuji následující:

Bude dobré se připravit na 3-7 měsíců, kdy může chybět základní potrava a potraviny a nakoupit si vše potřebné. Sami vidíte, jak letí ceny za potraviny nahoru. dnes koupíte mnoho potravin ještě levně, nejen v obchodech ale na internetu. Prosím kupujte hlavně mouku, bezvaječné těstoviny, rýži, udělejte si zásobu brambor, sušené droždí, kokosový olej-možné používat na smažení donekonečna, nepřepaluje se. Dále si udělejte zásobu marmelád a jammů, popřípadě si zavařte maso, nebo zmražte maso a také zeleninu a ovoce, které se dají zmrazit a zavařit…..

 

 

Nemáme zájem nikoho strašit, vše v budoucnu bude v pohodě, Q plán se určitě povede. Ale přechod může být ještě tvrdší a proto je nutné se připravit na nejhorší. Bylo by také dobré, pokud máte známé na venkově, se pokusit domluvit bydlet u nich za výpomoc,  na případ nouze a problémů ve městě. Jsou to rady, není to zatím skutečnost, ale může k tomu dojít. Kabala se nechce až do úplného konce vzdát a kope.

Proto prosím buďte v klidu a snažte se vše zvážit a nějakým způsobem se o sebe a rodinu umět postarat i v složitých situacích.

Připraveným přeje štěstí…..

WWG1WGA….

Jeden za všechny a všichni za jednoho…..

Dodatek 12:45

Ještě si dovolím malý dodatek. Pro všechny, kteří bydlí na vesnici je nutné se zásobit i vodou, pokud nemáte vlastní studnu a také elektrocentálou, která bude určitě potřeba. Pokud máte dostatek peňez, neváhejte a nakupte hodně mouky a trvanlivých potravin. Může to být dobrá a užitečná pomoc nejen Vám, ale i těm, kteří spali v okolí jako ovce.

Je také důležité se zásobit svíčkami, petrolejovou lampou, popřípadě loučemi. Vhodný je také benzínový či jiný vařič a hlavně k tomu dokoupit dostatek benzínu či petroleje.

O všech důležitých přípravách a potřebných věcech jsem psal v minulosti dostatečně…..

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) Další smutné zprávy z Německa

V německu ve městě Stutgart jsou vyzváni obyvatelé policií, aby nikam nechodili a zůstali doma. Ve městě se rozpoutala dle slov policisty válka, která naštěstí zatím nemá žádné mrtvé, ale rabuje se, hoří auta a je napaden okamžitě každý člověk, který má na sobě uniformu. Za tenhle čin samozřejmě je odpovědná MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ, který právě s KARDINÁLEM JUDASEM všechno připravovala celé roky…..

Zde si můžete poslechnout nahraný hovor či proslov policisty nahrávka na twitteru

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.