…..přinášíme Vám milí čtenáři tadesca první část operace Bouře i s videii a důkazy. Pro všechny lidi, kteří ještě nechápou, co se v současné době odehrává a v jaké asymetrické válce se lidstvo nyní nachází. Válka se odehrává po celé planetě Zemi v tunelech a podzemních městech, která si nainstalovala KABALA….

15:54

 

(tato fotografie je pravá a nedávno focená)

Slyšíte, jak Gene vysvětluje, jak jsou tyto klece strhující díky sofistikovaného systému zabezpečení/mučení.
(video 30 min)

 

Od Slaughter–06/04/2020

Satanismus v podzemí, tajné základny a tunely

Přestože tomu nemusíte věřit, celá Země je provrtána!

Když si přečtete celý článek, zjistíte mnoho věcí, které se na Zemi dějí. Chci se o ně s vámi podělit, abychom věděli, s čím se my lidé potýkáme. Koneckonců, „dobré“ znalosti, musíme sdílet, pro dobro celku!

U.S. Vládní podzemní zařízení a tunely
(D.U.M.B. – Deep Underground Military Base) vojenské základny hluboko v podzemí

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak se dění odehrává, v několika slovech.
Když byl Trump zvolen prezidentem Spojených států, zahájil rozsáhlou operaci s cílem vyhladit světovou mafii, všechny ty, kteří poškozují lidstvo, stále a po mnoho let.
Nemluvíme o obyčejných zločincích.

Mluvíme o špinavém okruhu, nemilosrdném, satanském, který existuje po celém světě.
Tento špinavý obvod, to je Cabala.

Více detailně (a celý příběh) jsem o Cabale napsal v předchozím článku. (odkaz)

572 milionů dollarů za výcvik armády pro asymmetrické válčení

Trump věděl, že se to děje a s pomocí vyšších důstojníků vyhrál volby a zahájil boj proti zlu

Noční vidění, speciální dalekohledy, pro temnou válku

Vycvičil tisíce vojáků pro speciální mise, pro pozemní boj. V podstatě články píšou o nákladech na půl milionu dolarů a více.
Většina dostupných informací o tomto tématu samozřejmě říká, že to byl jen výcvik, proto aby se připravily na bitvy s různými zeměmi. Důvod není jasně uveden. Podzemní bitvy, v tunelech v podzemních základnách.

Samozřejmě to může být i pro pozemní bitvy, ale Trump měl jiný záměr. Vyčistit špínu z celé planety a osvobodit lidstvo.

Satanské podsvětí a tajné základny a tunely na Zemi

To je důvod, proč téměř všichni politici na světě byli otráveni z jeho vítězství ve volbách. Znají ten důvod velmi dobře, ale ten už známe i my. Všichni političtí vůdci vědí, co se děje, ale nikdo nemluví.

Trumpův hlavním zájmem je osvobození všech malých dětí, dětí, které jsou uvězněny ve všech těchto tajných základnách. Většina dětí ve věku pod 10 let, které byly uneseny z našeho světa.

Jen ve Spojených státech se ročně ztratí 800 tisíc dětí

Existuje obrovská distribuce v obchodování s orgány, lékařské experimenty, které využívají všechny tyto děti. Dokonce je využívají v prostituci, jako lidské oběti a mnohem víc.
To nejzákladnější je adrenochromium, látka, která omlazuje lidské buňky, je produkována tělem, když je vyvolán strach a bolest. Je to látka, která se vylučuje z lidského těla přes jehlu, kterou umístíte do levého oka nebo do obratle páteře.

Všechny tyto informace jsou analyzovány v dalším z mých předchozích článků
“Coronation and pedophilia”. (odkaz)

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Operace “KATAIGIDA” – Bouře

Tato operace pro vyhlazení Cabaly se nazývá „bouře“ a začala asi před dvěma lety, tisíce dětí již byly zachráněny.

Speciální uniformy pro ochranu v biologické válce

VIDEO ZDE

Připojili jsme 2 videa, která ti ukáží, o čem my tady jen stručně píšeme.

Po celém světě existuje obrovský systém chodeb a tajných vojenských základen. Celý tento systém používá nepředstavitelné technologie.

Vchod do podzemní vojenské základny

Pro lepší pochopení existují vlaky, které používají technologii odpružení a mohou dosáhnout rychlosti až 1.200 kilometrů za hodinu. Všechny chodby a všechny základny jsou jimy propojené.

tm komentuje.: dle našich dat nejnovější vlaky jezdí rychlostí 17.000 km/h s technologiemi skalárních polí, které neznají odpor vzduchu…..
Vejdete v New Yorku a vyjdete ven v Austrálii a odtamtud do Anglie. Všechno v podzemí, ve velké hloubce.

To lze vidět u luxusního hotelu. Je to podzemní budova. Kilometry pod zemí. 48 pater a výše.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Cabala celý tento systém používá již roky

Samozřejmě existovaly některé základny už ze starších dob, ale v průběhu let byly další neustále budovány. Spojily je společně s tunely, vše vytvořené z vlastních důvodů.

To vše bylo objeveno pozorováním podivné seismické aktivity v mnoha částech světa. Podivná zemětřesení byla v seismografech zaznamenána, takže s pomocí zvláštního mapování a studie provedené Trumpovým speciálním týmem se našli tunely a základny.

Program pro monitorování a zaznamenávání zemětřesení

Základny používané Ilumináty proti lidskosti

Za zmínku také stojí, že tunely byly vytvořeny velmi vyspělou technologií pomocí speciálního laserového stroje, který dokáže za den prodloužit tunel o 7 mil.

Sklady se zásobami, pro 1 milion lidí na 150 let. Napájecí zdroj se dvěma tavnými reaktory, připojený k Teslovu generátoru volné energie. V hloubce 143 km s osmi městy, jedno nad druhým.

Všechny tyto základny využívají volnou energii, kterou dostali od Tesly. Tato energie byla před námi skrývaná po mnoho let, takže každý máme pasáka, kterého nazýváte poskytovatelem elektřiny, který vás odstřihne, pokud nezaplatíte. Vše záměrně, udržet lidi v zotročení! Odříznout elektřinu, zemřít a nestarat se! Mají své přisluhovače co sejí strach.

Šanon s daty o elektřině je velký. Naše problémy by tím skončily, měli bychom požadovat, abychom tuto technologii používali. Tesla to vymyslel pro celý svět. Ukradli to a schovali.

Kromě toho existují základny, které provádějí genetické experimenty, experimenty založené na umělé inteligenci.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Specializované pokusy, známé vymývání mozků (MK Ultra – mind control), na dálku řízené energetické zbraně, experimenty s klonováním lidí a další experimenty zahrnující genetiku. Dokonce i laboratoře jaderných zbraní, zejména neviditelná letadla s tajnou technologií a samozřejmě známé UFO.

Podzemní vojenské základny, kde postavili létající talíře, specializující se na tuto technologii. Stále existují místa, kde provádí lidské oběti a modlí se ke „zlu“, ale také základny, které lidem odstraňují duše (skalpování duše) z těla. Tady už jdeme na další úroveň.

Chcete-li ochutnat trochu z toho, co se právě teď děje tam venku, pomyslete na to, že na základně Dulce, což je to, co všichni nazývají centrem, existuje mimozemská technologie a mimozemšťané tam žijí také.

Podívejte se na videa níže, která vše vysvětlují. (Titulky lze zapnout.)

VIDEO 1, VIDEO 2 Základna Dulce

Pro tadesco přeložila adri

Pokračování 10.5.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.