Čtyři různé a nezávislé kontakty potvrdily, že Reno zahájil výplaty RV a 800 vydání pro Tier 4b by mělo začít v úterý 5. května. U Smluvních výměn Tier 4b by na smluvní sazby bylo zhruba 12 dní. Široká veřejnost by si mohla vyměňovat v bankách nové mezinárodní sazby kolem 1. června.

Trump shodil Deep State, aby znovu otevřel ekonomiku a uvolnil RV / GCR pro opětovné otevření. Všechna zpoždění byla odstraněna z cesty kvůli intenzivní potřebě fondů GCR / RV k restartování globální ekonomiky.

Minulý týden v zákulisí došlo k řadě zatčení, včetně některých zatčení na vysoké úrovni, vázaných k vojenským soudům a civilním soudům. Bezpečnostní týmy ministerstva obrany chtěly pečlivě zvolit, které zatčení bude zveřejněno tento týden, ale bylo by to na úrovni Brennana, Comeyho, McCabeho, Muellera atd.

Během uplynulého týdne čínští starší pokračovali v uvolnění GCR / RV, čímž řekli týmům Trump a USA, aby začali.

 

[wp_ad_camp_2]

 

V uplynulém týdnu byly prostředky převedeny Staršími na hlavní účty pro výplatu. Starší vydali peníze ze dvou multimilionových dolarových fondů, Heritage fondů (založených Royals před 100 lety) a z exotických dluhopisů, řady fondů z velkých balíčků fondů, aktiv založených na historických dluhopisech oceněných výše než ZIM a některé vysoce oceněné (z tohoto důvodu klasifikované jako exotické) státní dluhopisy.

Předběžné aktivity pokladny úrovně 3-Tier 4, včetně vnitřních a vnějších skupin jádra (+ velcí hráči a elity), byly na rozpisu uvolnění finančních prostředků, problémy s blokováním. Začnou tento týden, včetně zahájení Tier 4b ZIM a držitelů měn.

Na obrazovkách bank se objevily sazby Dinar a Dong RV a přes noc zmizely, což ukazuje, že kvantovým finančním systémem proběhl reset a připravoval se na finální uvolnění a okamžitý start Tier 4b. Veškeré závěrečné uvolňování začalo 1. května.

Od pátku 1. května až do poloviny příštího týdne jsme byli v novém okně, abychom věci uzavřeli, abychom uvolnili výplaty GCR / RV a nastartovali Tier 4a, b.

Od pátku 1. května byl celosvětově vytvořen finanční, právní a politický rámec vydání GCR / RV a byly provedeny resetovací přípravy. Informace a dezinformace se pomalu uvolňovaly, aby mohli chytit padouchy a dostat špatné lidi z dohledu.

Od pátku 1. května Trump začal formálně znovu otevírat zemi a ekonomiku vyžadující uvolnění prostředků RV / GCR příští týden.

Od pátku ráno 1. května ve 2 hodiny dopoledne východního času (EDT) byl Forex aktualizován a byl spuštěn algoritmus uvolňování identifikující rizika uvolnění RV měn – Irán a Saúdská Arábie, ačkoli mají sankce, jsou stále v nabídce (1. koš), protože kontrola Deep state nad těmito zeměmi byla snížena.

Od pátku 1. května byly výměny-výplaty podle algoritmu pro uvolnění, ale bezpečnostní tým ministerstva obrany potřeboval některé věci upravit, takže nemohly spustit Tier 4b podle plánu 1. května. Plán do poloviny příštího týdne podle vůdců (Royals, Čínští starší, Trump a jeho tým asi 40 lidí na ministerstvu obrany, americkém ministerstvu financí, ministerstvu zahraničí a v Bílém domě) by mohl být dodržen.

1. května bezpečnostní týmy ministerstva obrany potvrdily, že výplaty začaly, ale vyskytly se některé problémy (mimo jiné zmrazení a zrušení převodů peněžních prostředků držitelů Deep State), ale uvedly, že problémy nebyly závažné, takže by vše mělo zůstat v plánu do okamžitého startu příští týden.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Od pátku 1. května byl připraven nový digitální dolar podporovaný aktivy na všech obchodních platformách. To bylo velmi důležité pro zahájení výměnných burz Tier 4b, protože všechny ostatní země by navýšily své RV sazby na sazbu USN (americké bankovky), včetně iráckého dináru.

Účty, které zákonně musely předcházet výplatě Tier 4b, jako jsou CMKX, Farm Claims, domorodé americké osady a suverénní účty, byly vypláceny od 20:20 EDT dále v pátek. 1. května. Konečné uvolnění sekvence probíhá příští týden (od 4.5)

Ministerstvo obrany bylo celý víkend v pohotovosti pro 800 uvolnění. O víkendu 2. a 3. května šest generálů ministerstva obrany odpovědných za národní a mezinárodní vydání GCR / RV pověřilo bezpečnostní týmy, aby zajistily, že deep state nebude mít přístup k uvolňovaným prostředkům (zejména dokončením globálního zatčení účastníků skupiny Deep State Tier 3-4a, držitelů měn a držitelů ZIM) a že Deep state nebude zasahovat do procesu uvolňování.

I po zadání kódů do systému existovalo několik úrovní implementace kódu. Byly zadány kódy, ale všechny čekaly na konečnou sekvenci událostí spojených s bezpečnostními, uvolňovacími a autorizačními kódy, které Royals & Elders implementují, společně se stranou USA (Ministerstvo obrany, Ministerstvo financí, Bílý dům, týmy státních zástupců, asi 40 lidí ve Washingtonu DC, Reno atd.)

Byl vytvořen právní a finanční rámec, takže lídři každé strany posunuli proces konečného uvolnění kupředu, včetně našeho startu úrovně 4b pro příští týden. Výplaty za tento víkend na zprostředkující účty přes víkend přesouvaly věci k dalšímu uzamčení. O víkendu probíhala řada auditů a recenzí.

V sobotu 2.5. ve 12:30 proběhly bezpečnostní a další audity, které umožnily všem postupovat vpřed. Byly vyplaceny historické dluhopisy, což vedlo k likviditě pro výplaty na nižší linii.

Aktuální plán Ministerstva financí USA požadoval 800 vydání potvrzení, jakmile byly provedeny prioritní platby na zprostředkující účty. Někteří odhadovali 800 potvrzení již v sobotu. 2. května nebo v pondělí 4. května.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ministerstvo financí USA pod vedením ministerstva obrany požádalo HSBC a Wells Fargo o připravení rozeslání více než 500 000 e-mailů v pondělí až úterý 4.- 5. května. Načasování záleželo na spolupráci a obstrukcích agentur.

Tento víkend se snažili dostat všechny prioritní platby na zprostředkující účty, takže v pondělí 4. května by mohlo být pevně stanoveno, kdy úroveň 4b zahájí výměnu – směnu a okamžitě se zahájí sekvence fondů.

Mezi pondělím 4. května a pátkem 15. května by se mělo uskutečnit nejméně 12 dnů pro výměny Tier 4b, takže zahájení Tier 4a,b bylo zamýšleno na úterý 5. května, pokud by nevznikly významné překážky.

Starší se koordinovali s týmy mezinárodního měnového fondu (MMF) a Trumpa, aby načasování proběhlo, jinak by se musela uskutečnit nová setkání mezi Trumpem, Ministerstvem obrany, Čínskými staršími, MMF a Mezinárodním soudním tribunálem, aby se stanovila nová data.

Příští týden všichni museli dokončit vše k okamžitému spuštění, včetně velké části směny Tier 4b k 15. květnu, aby MMF mohl zahájit veřejnou Tier 5 od 1. června.

Globálně GESARA byla založena a začala právně a finančně prostřednictvím odpuštění dluhů africkým národům a dalším zemím. GESARA / NESARA bude plně implementována během příštích 3 až 6 měsíců, přibližně do listopadu 2020.

Nedávná historie GCR / RV:

Obnovení republiky: Pro tiskové konference Trumpa bylo běžné, že stál za pódiem, kde byla prezidentská pečeť, a před americkou vlajkou lemovanou zlatým okrajem – což znamená, že jsme byli pod námořním (lodním) právem, nikoliv ústavním právem.

Dne 26. dubna Trumpův řečnický pult již neměl prezidentskou pečeť a stál před sedmi americkými vlajkami bez zlatého lemu – což znamená, že Korporace USA již nebyla dále platná a my jsme se vrátili k fungování podle původní ústavy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Těchto sedm vlajek by představovalo 7 trumpet, nebo 7 vysílání, které by uvedly informace k nové obnovené Republice. První trubka zazněla vydáním dokumentů Wikileaks na internetu. Druhá trubka znamenala oznámení o osvobození generála Flynna, který byl falešně obviněn, souzen a uvězněn, protože věděl, kde byla těla spálena.

Od 22. dubna Irák již nepřijal fiat americký dolar, zatímco irácký dinár přeceňoval domácím kurzem 9,87 USD. Zimbabwe mělo vlastní měnu a již nepoužívalo fiat americký dolar. Čína již neobchodovala s americkým dolarem. Vietnam již nepoužíval fiat americký dolar a vietnamský Dong přeceňoval. Austrálie zahájila své výměny RV.

Dne 30. dubna: Prezident Trump podepsal exekutivní příkaz zavádějící stanné právo. Poté zadal autorizační kódy pro uvolnění RV / GCR. Admirál dostal zelenou pro zpracování nové americké bankovky krytou aktivy, která by byla poté přijata k mezinárodní výměně. Správce plateb se stal likvidní. Následující den v pátek. 1. května aktivoval zákon o mezinárodních mimořádných ekonomických opatřeních a zákon o národních krizových situacích, a poté odjel do Camp Davidu.

Bezpečnostní tým ministerstva obrany označil více než 1 000 měnových účtů agentů Deep State a držitelů ZIM, u nichž bylo zjištěno, že perou peníze RV / GCR do Deep State, nebo na osobní účty špatných herců Deep State jako Soros, Pelosiová, Obama, Holder, Dorsey (Twitter), Zuckerberg (Facebook), Bezos (Amazon) nebo Brennan a další.

Agenti byli zatčeni, účty zmrazeny a převody finančních prostředků vráceny. Bezpečnostní týmy ministerstva obrany, armáda a NSA v posledních několika měsících zatkly více než 12.000 těchto typů, a více než 184.000 federálních žalob na globální a politické elity bylo rozpečetěno.

Přeložila Dana | Zdroj: Sananda | Převzato z: safo.cz

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.