Duane Cates – Čínský přeběhlík (odkaz z článku od Sierry)

https://social.quodverum.com/@DuaneCates/106448765685037906

Tento příběh z RED STATE se objevil 17. června a okamžitě obletěl internet.

Nikdy jsem nečetl jediný příběh, ve kterém by padalo více TERMONUKLEÁRNÍCH BOMB než v tomto.

Jestli (a to je VELKÉ JESTLI!) se ukáže byť JEDNA z těchto atomových bomb jako pravda, změní to pravidla hry pro vztahy mezi USA a Čínou.

Opravdu to, co právě vyplývá z existence a činů tohoto přeběhlíka, je také neuvěřitelné.

https://redstate.com/jenvanlaar/2021/06/17/breaking-chinese-defector-confirmed-as-top-counterintelligence-official-n398374

Jméno přeběhlíka je Dong Jingwei (董经纬), který není jen „vrchním“ úředníkem vnitřní bezpečnosti Guoanbu, ministerstva státní bezpečnosti (MSS) ČKS, ale zřejmě byl šéfem této agentury, a proto je v Číně „lovcem špionů“ číslo jedna.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jedná se o nejvýše postaveného úředníka, který kdy zběhl z ČKS, a tvrdí se, že si s sebou přinesl „terabajty“ dat, která jsou pro ČKS a její probíhající operace v USA a po celém světě zničující, což jsem nazval GLOBÁLNÍM ZLOČINECKÝM ŘÁDĚNÍM.

Dong v polovině února pod falešnou záminkou odcestoval do USA, aby navštívil svou dceru, která studuje na americké univerzitě. Po příjezdu místo toho zajistil její bezpečnost a poté kontaktoval představitele DIA (Defense Intelligence Agency – Obranná zpravodajská služba) a sdělil jim, že plánuje zběhnout a že s sebou přivezl „vysoce citlivá“ data. Poté, co se přestěhoval a choval se „normálně“ jako by skutečně navštívil svou dceru, oba počátkem března zmizeli ve vazbě DIA. Od té doby DIA POTICHU vyslýchá Donga.

Jak moc potichu?

Když byli Bidenův ministr zahraničí a jeho zbyteční přisluhovači ponižováni na summitu na Aljašce v polovině března, kde čínští představitelé, jakmile skončili s výsměchem Blinkenovi a spol., požadovali, aby jim byl Dong vrácen. To, co se stalo poté, bylo docela výmluvné. MSM, pokud o tom vůbec informovala, uvedla, že Blinken prostě odmítl. Ve skutečnosti se stalo to, že Blinken neměl ani tušení, že Dong přeběhl, a zdálo se, že ani nevěděl, kdo Dong je a že je ve vazbě v USA.

Chvíli o tom přemýšlejte.

Americký ministr zahraničí neměl ani ponětí, KDO je Dong a že je v americké vazbě už nejméně dva týdny. To, že nějaký vysoce postavený úředník ČKS přeběhl, bylo potvrzeno až začátkem ČERVNA, kdy „přátelská“ webová stránka CIA s názvem SPY TALK 17. června vypustila jeho jméno. Až do té doby, po požadavku ČKS na Dongův návrat, to byly pouze fámy, které kolovaly po celém Washingtonu a zpravodajské komunitě.

CELÝ DUBEN.

CELÝ KVĚTEN.

Mezitím D.I.A. prověřovala Dongovy informace.

Je to proto, že Dong ve skutečnosti nebyl v „americké vazbě.“ Byl ve vazbě DIA, která je na rozdíl od civilní CIA součástí amerického VOJENSKÉHO aparátu. Mám podezření, že Dong byl informátorem DIA a možná jím byl po celá léta. Po příjezdu zavolal svým vojenským kolegům a vyjednal si zběhnutí za SVÝCH podmínek a oni to přijali. Vzhledem k tomu, že to trvalo dva týdny, si myslím, že to z naší strany nebylo vůbec plánované. Celou akci řídil Dong.

Článek Red State se zabývá tím, co si Dong údajně přivezl s sebou. Než se do toho pustím, dovolte mi, abych vše uvedl na pravou míru tím, že „pokud“ byly USA po desetiletí kompromitovány nevyhlášenou informační válkou a válkou o vliv s doslova stovkami nejlepších průmyslníků, politiků a dokonce i sportovních osobností, které byly kompromitovány nebo zaprodány ČKS, Dongovy informace by byly DAREM OD BOHA. Doslova příliš dobré na to, aby to byla pravda.

Takže jsem v tuto chvíli dost opatrný.

Tady je to, co Dong přinesl DIA:

*Rané patogenní studie viru, který dnes známe jako SARS-CoV-2.

*Modely předpokládaného šíření COVID-19 a škod v USA a ve světě.

*Finanční záznamy s podrobnými údaji o tom, které organizace a vlády přesně financovaly výzkum SARS-CoV-2 a další výzkum biologických zbraní

POKUD JE TO PRAVDA, tyto tři údaje nejsou jen kouřící zbraní, ale kouřícím KANONEM. Namířeným přímo na nás. Biologická válka.

To znamená, že mé původní myšlenky o COVID-19 byly správné. ČKS Covid vypustila, aby kompenzovala trumpovu ekonomiku, která je nutila zasednout k jednacímu stolu a ukončit to, čemu říkám GLOBÁLNÍ ZLOČINECKÉ ŘÁDĚNÍ. Pokud studovali modely účinků SARS-2 na USA, není to jen akt VÁLKY, je to AKT GENOCIDY. Zničili jsme nacistickou Třetí říši a nahradili jejich vládu Němci, se kterými jsme mohli spolupracovat a nacistická hrozba pro zájmy USA se nikdy ani nepřiblížila tomu, co nám udělala ČKS.

Dále:

*Jména občanů USA, kteří poskytují informace Číně

*Jména čínských špionů pracujících v USA nebo navštěvujících americké univerzity

*Finanční záznamy o amerických podnikatelích a veřejných činitelích, kteří obdrželi peníze od čínské vlády.

*Podrobnosti o schůzkách amerických vládních úředníků (možná nevědomky) s čínskými špiony a příslušníky ruské SVR (Služba vnější rozvědky)

Dongovy údaje, pokud jsou pravdivé, jsou opět DIAMANTOVÝM DOLEM. Možná největší zpravodajský převrat ve světových dějinách.

UVÁDÍ JMÉNA. Špiony. ZRÁDCE.

„Podle zdrojů Dong sdělil pracovníkům DIA, že nejméně třetina čínských studentů navštěvujících americké univerzity jsou zaměstnanci PLA (Čínská lidová osvobozenecká armáda) nebo jsou součástí plánu Tisíců talentů a že mnoho z nich zde vystupuje pod pseudonymy. Jedním z důvodů používání pseudonymů je skutečnost, že mnozí z těchto studentů jsou dětmi vysoce postavených vojenských a stranických představitelů.“

V současné době je v USA 350 000 čínských státních příslušníků. Většinou studentů. Dong uvádí, že 110 000 z nich jsou příslušníci PLA.

Zde bylo zapojeno jen osm „PLA zdrojů“ aktivovaných 31. května při útoku na BARIKÁDU BÍLÉHO DOMU. Důvodem, proč velitel jednotky říká „RYCHLE ODEJDĚTE“, je to, že splnili svůj zadaný úkol, který spočíval v oslabení/zbourání barikády a následném ODCHODU, protože AMERIČTÍ protestující poté ZAÚTOČILI na Bílý dům, aby je GESTAPO „oranžového Hitlera (trumpa)“ rozstřílelo na kusy.

https://twitter.com/jenniferatntd/status/1267458055140192256?s=20

(Muž říká mandarínskou čínštinou: „Běž, běž, pospěš si, rychle odejdi!“)

MSM dostala tip, aby byla PŘÍMO TAM a vše zachytila. Ale policie a tajná služba Kapitolu držela linii.

Té noci se toho stalo hodně.

Historický kostel svatého Jana byl zapálen, protože více než 50 příslušníků Kapitolské policie a tajné služby muselo být hospitalizováno, aby udrželi tuto linii poté, co byly barikády zbořeny (s „pomocí“ PLA zdrojů). Pro případ, že by se někomu podařilo prolomit zabezpečení Bílého domu, rychle uvažující příslušník Tajné služby přesunul prezidenta trumpa a jeho rodinu do bunkru v Bílém domě.

NAŠE VLÁDA NĚJAK VĚDĚLA, ŽE V DAVU JSOU PLA TERORISTÉ.

To je další důvod, proč byl trump odveden do bunkru.

Zatímco MSM vesele psala celou noc příběhy o tom, jak se DRUMPF schovává ve svém bunkru (Tajné služby mu to nařídily, on o tom nerozhoduje), trump se rozčiloval a zuřil nad TERORISTICKÝM ÚTOKEM na Bílý dům a kostel sv. Jana. Druhý den tedy poslal „vzkaz“ BLM, ANTIFĚ A ČKS.

Svým nyní nechvalně proslulým „POWER WALK.“ (procházka na předvedení síly)

trump se při této procházce a při svých slovech před kostelem stoprocentně vzepřel.

TEĎ UŽ VÍTE PROČ.

(Přečtěte si titulek ABC)

https://s3.amazonaws.com/quodverum/media_attachments/files/001/630/414/original/ffbbfe5acd7a88e2.jpg

https://s3.amazonaws.com/quodverum/media_attachments/files/001/630/415/original/f779c21e364629f8.jpg

(trump se ráno ve Washingtonu chválí drtivou sílou a nadvládou poté, co byl pokojný protest přerušen kvůli focení.)

Ta noc měla ukončit trumpovo prezidentství. 20 až 30 AMERICKÝCH „protestujících“ mělo být zastřeleno na trávníku Bílého domu. Katastrofa. Šílenství, jaké si MSM nedokáže představit. Vyhnuli jsme se noční můře. Aby zakryli to, co se stalo, jdou všichni demokraté druhý den tak OCHOTNĚ na trumpovo focení. Aby přehlušili jeho poselství a v rozzuřeném hněvu se mu vzepřeli. „Mírumilovní,“ to určitě. To my a trump jsme mírumilovní. Ale ne na dlouho, pokud jsou Dongovy informace přesné.

New York Times zveřejnily vzácný rozhovor s doktorkou Shi Zhengli („netopýří žena“ z Wuhanského institutu virologie), ABC News zahájily „vyšetřování“ původu COVID-19 a nyní bylo skutečné jméno přeběhlíka zveřejněno na protitrumpovském, CIA přátelském blogu. To vše ukazuje, co dnes sdělily zdroje RedState: „Tento zběh způsobil, že zbytek zpravodajské komunity a komunita LEO je k smrti vyděšená.“

Měli by být. Protože v této INFORMAČNÍ VÁLCE se karta obrátila.

trumpův bývalý (a příliš krátce působící) poradce pro NSA (Národní bezpečnostní agentura ) byl také bývalým ředitelem DIA, který byl vyhozen za to, že ztrapnil tehdejšího prezidenta Obamu a nejvyšší americké představitele tím, že odmítl provést to, čemu říkám „šťastný tanec“, pokud jde o skutečné schopnosti Al-Káidy ohrozit zájmy USA po celém světě. Zajímalo by mě, jestli byl Dong před svým zběhnutím agentem DIA, a pokud ano, jak dlouho? Je to jako snažit se zneškodnit BOMBU v srdci USA.

160 tun vážící bombu.

Buďte trpěliví.

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.