…..lidé tohoto řádu se dorozumívají pouze symbolikou. Jak neustále tvrdím, písmo bylo vynalezeno pro slepce. Kdo čte, nic neví. Obrázek Vám řekne více než milión slov….

08:54

Illumináti poslali vzkaz celému světu skrze bizarní ceremoniál, kde nechyběla ani Merkelová

Posílání vzkazů elit skrze symbolická sdělení, obvykle otevírací a zahajovací ceremoniály sportovních a jiných akcí, známe moc dobře. Ve Švýcarsku měli před několika dny velkou slavnost. Otevřeli tam nejdelší železniční tunel na světě, který má více jak 50 kilometrů a jeho výstavbu si Švýcaři odhlasovali v referendu. To je sice zajímavá věc, ovšem média zaujalo především něco jiného. Slavnostní otevírací ceremoniál totiž stál neuvěřitelných 8 milionů EUR.

 

V úvodu projíždí halou, ve které sedí pozvaní hosté a špičky švýcarské politiky, dvě pětispřeží. Symbolika dvou vozů jedoucích za stejným cílem, dvě křídla globálního prediktora. Kočí druhého z nich zatroubí na trubku. Následuje pochod zombie. Symbolika zotročených. Následuje tanec, potom kroky zleva, doprava, krok vpřed, krok vzad a opět vpřed. Symbolizuje teze prediktora a ovládání mas a hledání konceptů.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.