Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením

Islámský učenec poskytl kontroverzní rozhovor, během kterého tvrdil, že muslimové by měli opustit západ a vrátit se do svých domovských zemí především proto, aby se jejich děti vyhly LGBT učení.

Komentáře učinil AbdulRahman Hassam během vystoupení v YouTube pořadu jménem Al Madrasatu Al Umariyyah.

„Kdokoli kdo ví, že má možnost migrace, odejděte do své domovské země, tam odkud pocházíte,“ řekl Hassam a dodal, že muslimové, kteří zůstávají v západních zemích „hřeší.“

„Vydáváte své děti nepřátelům, kteří ničí povahu a myšlení vašeho dítěte,“ uvedl učenec zdůrazňujíc, že tisíce muslimských dětí byly ve Velké Británii sociálními institucemi rodičům násilně odebrány.

Rozhovor: https://twitter.com/i/status/1355988727034650625

„Toto dítě bylo od rodičů vzato možná proto, že ho rodina nutila modlit se … o toto dítě … může být posláno do péče LGBT rodině,“ řekl Hassam.

[wp_ad_camp_2]

 

„Dnes máme na západě problém s morálkou a důstojností, například proti homosexualitě … proto říkáme lidem, aby Spojené království opustili, protože ať jste jakkoliv dobří, jsou něco více než vy a ovlivňují vás.“ zakončil.

Mezi výukou LBGT otázek a muslimskou vírou došlo ve Velké Británii na Parkfield Community School v Birminghamu, kde je 98% studentů muslimského vyznání, ke střetu.

K učebnímu plánu realizovanému v roce 2016, který učil toleranci vůči homosexualitě a dalším předmětům LGBT se komunita postavila prudce proti plánu a mimo školu se konaly četné protesty.

Poté co soudce tvrdil, že protest byl veden extremistickými skupinami, které o programu normalizujícím pedofilii lhaly, byly protesty fakticky zakázány vytvořením zóny vyloučení kolem školy.

Pro tadesco přeložil adri | Zdroj: zerohdge.com 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.