;

…..Snaha o vyvolání 3. světové války nezná konce. Dnes jsem kolem sebe viděla mnoho špatných znamení v kombinaci s mnoha dobrými. Říkala jsem si, co se to děje, co to znamená… Zapnu internet a nestačím se divit. Náhle je mi vše jasné. Boj dobra a zla je v plném proudu. Stejně, jako to bylo s odvrácením globální katastrofy z 12. dubna za pomoci vysoce pokročilé technologie manipulace s časem (BST), se i nyní určité konstruktivní síly (Aliance) snaží zachránit lidstvo před propastí, na jejíž okraj se samo nechalo dobrovolně přivést….

raja


Izraelské letadlo na Sýrii svrhlo první atomovou bombu od doby, co měla ve válečném konfliktu premiéru v roce 1945, kdy Američané svrhli jadernou bombu na Hiroshimu a Nagasaki.

Nukleární výbuch, který vyvolala střela namířená na Hama v Sýrii, byl tak silný, že způsobil zemětřesení o síle 2.6 stupně. Zasáhlo poblíž Taqsees, Hama a bylo zaznamenáno v neděli v 22:40 místního času, v tutéž dobu, kdy syrské televize hlásily několik explozí v této oblasti.

O pár chvil později se na sociálních médiích začaly objevovat videa zaznamenávající řadu mohutných explozí, údajně ze syrské vojenské základny v Jabal al-Bukhut 47, asi 10 kilometrů jihovýchodně od Hamy.

Dosud nelze přesně sdělit, jaké útok způsobil škody a v jakém rozsahu, vzhledem k neproniknutelnému oblaku prachu, který oblast zahalil. Hama je jednou u klíčových zásobáren syrské armády, jež tuto roli zastává posledních 8 let boje proti povstaleckým džihádistickým skupinám pokoušejícím se svrhnout prezidenta Bašára al-Asada a převzít kontrolu nad Sýrií.

Nepřátelský útok Izraele byl namířen proti Hama, kde se nachází hlavní sklady munice v oblasti. Zařízení je používáno Íránskou revoluční gardou a předpokládá se, že je ze umístěna také íránská podzemní raketová základna.

Zprávy z Izraele naznačují, že izraelský premiér Benjamin Netanyahu a jeho ministři právě pořádají mimořádnou schůzi na vojenské základně v Kirya v Tel Avivu, jehož předmětem je údajný izraelský útok na podzemní íránskou raketovou základnu v Sýrii.

Zprávy ze Sýrie vyvolaly obavy, že tento incident by mohl vyvolat dominový efekt a rozlévat se do okolních zemí, které by zaplavila světová válka se zapojením všech velkých globálních sil.

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.