…..Snaha o vyvolání 3. světové války nezná konce. Dnes jsem kolem sebe viděla mnoho špatných znamení v kombinaci s mnoha dobrými. Říkala jsem si, co se to děje, co to znamená… Zapnu internet a nestačím se divit. Náhle je mi vše jasné. Boj dobra a zla je v plném proudu. Stejně, jako to bylo s odvrácením globální katastrofy z 12. dubna za pomoci vysoce pokročilé technologie manipulace s časem (BST), se i nyní určité konstruktivní síly (Aliance) snaží zachránit lidstvo před propastí, na jejíž okraj se samo nechalo dobrovolně přivést….

raja


[wp_ad_camp_2]

Izraelské letadlo na Sýrii svrhlo první atomovou bombu od doby, co měla ve válečném konfliktu premiéru v roce 1945, kdy Američané svrhli jadernou bombu na Hiroshimu a Nagasaki.

Nukleární výbuch, který vyvolala střela namířená na Hama v Sýrii, byl tak silný, že způsobil zemětřesení o síle 2.6 stupně. Zasáhlo poblíž Taqsees, Hama a bylo zaznamenáno v neděli v 22:40 místního času, v tutéž dobu, kdy syrské televize hlásily několik explozí v této oblasti.

O pár chvil později se na sociálních médiích začaly objevovat videa zaznamenávající řadu mohutných explozí, údajně ze syrské vojenské základny v Jabal al-Bukhut 47, asi 10 kilometrů jihovýchodně od Hamy.

Dosud nelze přesně sdělit, jaké útok způsobil škody a v jakém rozsahu, vzhledem k neproniknutelnému oblaku prachu, který oblast zahalil. Hama je jednou u klíčových zásobáren syrské armády, jež tuto roli zastává posledních 8 let boje proti povstaleckým džihádistickým skupinám pokoušejícím se svrhnout prezidenta Bašára al-Asada a převzít kontrolu nad Sýrií.

[wp_ad_camp_2]

Nepřátelský útok Izraele byl namířen proti Hama, kde se nachází hlavní sklady munice v oblasti. Zařízení je používáno Íránskou revoluční gardou a předpokládá se, že je ze umístěna také íránská podzemní raketová základna.

Zprávy z Izraele naznačují, že izraelský premiér Benjamin Netanyahu a jeho ministři právě pořádají mimořádnou schůzi na vojenské základně v Kirya v Tel Avivu, jehož předmětem je údajný izraelský útok na podzemní íránskou raketovou základnu v Sýrii.

Zprávy ze Sýrie vyvolaly obavy, že tento incident by mohl vyvolat dominový efekt a rozlévat se do okolních zemí, které by zaplavila světová válka se zapojením všech velkých globálních sil.

[wp_ad_camp_2]

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.