Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Jak je to s LV? Vyjádření k údajnému HOAXU, který Hoax není. Část 2.

Vysvětlení některých skutečností a uvedení věcí na pravou míru.

Část první

Po celém světě je známé, jakým způsobem se mají razítkovat dokumenty. Jsou pro to vypracované směrnice a úředníci se mají jimi řídit. U nás v ČR asi nikoliv. Např. zákon č. 3/1993 Sb., o státních symbolech České republiky, vyobrazuje v příloze 5 státní pečeť orientovanou na 12. hodinu. Stejně to mají na Slovensku, v zákoně č. 63/1993 Z. z., zákon Národnej rady Slovenskej republiky o štátnych symboloch Slovenskej republiky a ich používaní, který vyobrazuje státní pečeť též jasně – orientovanou na 12. hodinu.

Od renomovaného právníka v Rakousku jsme zjistili, že orientování razítek na 12. hodinu je celosvětovou normou v případě důležitých dokumentů, což LV zajisté je. Je to „veřejné tajemství,“ o němž zasvěcení moc dobře vědí. Na základě údálostí z posledních dnů jsem pochopil, že čeští úředníci a právníci na katastrálních úřadech v ČR mezi ně zřejmě nepatří. Je to pro nás smutné zjištění, leč pro mě nepřekvapující. Jak je možné, že právníci v Rakousku o tom vědí a v ČR nikoliv?????

Pokud Vám úředníci odmítnou vyhovět a nedají razítko na 12. hodinu, dopouští se trestného činu, poněvadž vám odpírají právoplatné potvrzení vlastnického práva na vaše nemovitosti.

V Kanadě je všeobecně známo, že razítkem na 12. hodinu lidé nabývají majetek úderem 12. hodiny. Na mnoha KÚ v ČR úředníci moc dobře vědí a potvrdili, co to znamená. Úředníci to dotyčným žadatelům řekli, jak mně bylo potvrzeno v několika mejlech.

Neustále je nám vtloukáno do hlavy, že NEZNALOST ZÁKONA NEOMLOUVÁ.

Jak to vypadá s úředníky, kteří zneužívají úřední moc?

Shrnuto a podtrženo:

Zneužití moci za účelem odepření potvrzení PRÁVA NA VLASTNICTVÍ A MAJETEK!!!!!

….je zrada a trestný čin z pozice úředníka, protože záměrně či z nevědomosti učinil neplatný krok vůči žadateli.

Věci, které dělají úředníci z neznalosti, jsou velmi smutné. Přesto ale neomluvitelné.

V případě nařízení vyšších úředníků těchto KÚ, nesou zodpovědnost za záměrně zveřejněné falešné informace nejen ti, kteří dávají špatně orientovaná razítka a podpisy do listů vlastnictví, ale hlavně ředitelé KÚ nebo ještě vyšší složky, které takové nařízení vydali.

Veškeré LV (listy vlastnictví), které jsou vyhotoveny na KÚ a nemají razítko orientované na 12. hodinu, čili razítko kolmé, jsou neplatné. Jestliže se do razítka podepíše úředník, kterému je to „někým“ nařízeno, znamená to, že razítko je znehodnoceno, jako kdyby tam nebylo. Dotyčný žadatel zaplatí za neplatný LV státu 100 Kč, který nemá žádnou cenu. Ztratí peníze a obětuje  čas za nic a znovu nic. To jsou naši „vyškolení úředníci,“ kteří za peníze daňových poplatníků mají sloužit lidem a nikoliv naopak. Právě oni mají znát zákony.

Všichni lidé pracující na KÚ by si měli uvědomit, jak správně mají vykonávat svoji práci a pomáhat tak lidem. Nejsme zde proto, abychom šli proti sobě, ale abychom si navzájem pomáhali.

A co se nyní děje? Všichni se snaží jít proti všem. Jestli jste zapomněli na Werichovy filmy Hej rup a Císařův pekař a pekařův císař, nebo jste je neviděli, podívejte se na ně. Možná se Vám otevřou oči. Je lepší lidem pomáhat než jít proti nim. Jasné?????

Část druhá

Na KÚ, na poště nebo u notáře si může kdokoliv nechat vystavit list vlastnictví (LV) NA JAKOUKOLIV OSOBU ČI JAKÝKOLIV OBJEKT, a to bez souhlasu majitele pozemku či nemovitosti. I když dostanete správně vystavený, tedy platný LV, nemá pro dotyčného žádnou cenu a nedá se zneužít, jak mnozí tvrdí. Černobílá kopie už vůbec ne.  Máte veškerá data na internetu. Je tam celá Česká republika.

Pro všechny údajné odborníky a právníky, kteří pravníky možná ani nejsou, protože si titul koupili někde v Plzni, jak bylo zveřejněno v minulosti, bych rád vzkázal, aby si šetřili čas.

Okomentování v ČNTV panem Ortekem, a distancování se od prvního vysílání o možném zcizení pozemků v EU, bylo naprosto směšné. Údajní odborníci plácali játra a nedali žádné důkazy. Přesto se ale na pana Orteka nezlobím, asi mu někdo šlápl na kuří oko a proto ta reakce. Ba naopak si jeho práce a vysílání velmi vážím.

A protože neměli žádné důkazy, sklouzla diskuze na jiném vysílači do pomlouvání a nechutných SMS, které z 99% nejsou pravda. Dokonce má být tadesco hrazeno a podporováno SOROSEM!!!!! No někteří lidé asi neumějí myslet.

Všichni měli zájem jenom o odkazy, které tam byly jinou formou uvedeny, ale asi byli líní si je vyhledat.

Za zveřejněným textem si se skupinou zmíněných právníků stojím.

Nemůžeme za to, že některé dokumenty byly různými trolly zneužity a použity jako HOAX, dokonce se ke mně dostala slátanina nějakého filmu, který je právě tím hoaxem.

Zloděj utíká a křičí, chyťte zloděje.

Mohu vás uklidnit, protože zápisy do centrálního registru v Krakově se mohou dělat až do konce příštího roku. Ale LV s razítkem na 12. hodinu je třeba pořídit do konce tohoto roku.

 

Pokračování zveřejním v dalším článku …..

 

tm

 

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
7 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře