Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Hádka v Bílém domě a předčasný odjezd Zelenského
    Hádka v Bílém domě a předčasný odjezd Zelenského

    Hádka v Bílém domě a předčasný odjezd Zelenského

  • Exminister spravodlivosti Gál je zodpovedný za netransparentnú súťaž na nové sídlo ministerstva spravodlivosti
    Exminister spravodlivosti Gál je zodpovedný za netransparentnú súťaž na nové sídlo ministerstva spravodlivosti

    Exminister spravodlivosti Gál je zodpovedný za netransparentnú súťaž na nové sídlo ministerstva spravodlivosti

  • Speciální jednotky zachránily děti před jihoamerickými obchodníky v tunelech pod Dallasem
    Speciální jednotky zachránily děti před jihoamerickými obchodníky v tunelech pod Dallasem

    Speciální jednotky zachránily děti před jihoamerickými obchodníky v tunelech pod Dallasem

  • Putin předal Trumpovi záhadný vzkaz: „Teď jsou v našem domě“
    Putin předal Trumpovi záhadný vzkaz: „Teď jsou v našem domě“

    Putin předal Trumpovi záhadný vzkaz: „Teď jsou v našem domě“

Související zprávy

  • Americká novinářka rozvířila novou debatu o identitě Macronovy manželky
    Americká novinářka rozvířila novou debatu o identitě Macronovy manželky

    Americká novinářka rozvířila novou debatu o identitě Macronovy manželky

  • Fjodor Lukjanov: Poslední bitva studené války se právě odehrála v Německu
    Fjodor Lukjanov: Poslední bitva studené války se právě odehrála v Německu

    Fjodor Lukjanov: Poslední bitva studené války se právě odehrála v Německu

  • Byla to velká show, řekl Filip Turek o Trumpově projevu na CPAC konferenci
    Byla to velká show, řekl Filip Turek o Trumpově projevu na CPAC konferenci

    Byla to velká show, řekl Filip Turek o Trumpově projevu na CPAC konferenci

  • Útok Donalda Trumpa na EU
    Útok Donalda Trumpa na EU

    Útok Donalda Trumpa na EU

Jarmila Klvánková: Merkelová se asi řídí knihou Mein kampf

Merkelová v Berlíně pronesla: „Státy EU se musí vzdát své suverenity, a odevzdat ji Bruselu“ A dále Merkelová uvedla, že nové Německo i svět bude lidskou masou bez národních a kulturních kořenů. 

To skutečně není žádné sci-fi, ale projev političky, která si osobuje mluvit za celou Evropskou unii. Jde to šokující, zcestné a zvrácené.

Doba bez národní a bezkulturní zdaleka ještě nenastala a je otázkou, zda vůbec kdy nastane. Protože právě i tou kulturou se lišíme od zvířátek. Merkelová vůbec nechápe, že vedle psaného práva existuje mnoho nepsaného, co umožňujme lidem spolu žít. Odvíjí se to od tradic, náboženství, zvyků a také kulturního prostředí. Postupné stírání ekonomických rozdílů mezi národy je jistě žádoucí, ale násilné vymazávání národů je nesmyslné.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Adolf Hitler a jeho Mein kampf:

„Vycházelo se přitom ze zcela správného předpokladu, že ve velké lži je ukryt určitý faktor věrohodnosti, a že široké masy daného národa se v nejhlubším jádru svého srdce zkazí snadněji, než že by se vědomě a úmyslně staly nedobrými, pročež ve své primitivní prostotě citů padnou velké lži za oběť snadněji, než malé, neboť samy zřejmě občas k malým lžím sahají. Podobná nepravda jim vůbec nepřijde na mysl, a ani příště neuvěří v možnost tak nehorázné drzosti hanebného překrucování…“

Jako by se v Německu od roku 1933 myšlenkově nic nezměnilo. Poslední kancléřka si asi Main kampf čte večer před spaním. Její prohlašováné teorie o Evropě si s Hitlerovou vizí mohou téměř podat ruku.

zdroj: 9

Já bych k tomu dodala, nejenom že si před spaním asi čte Main kampf, ale určitě si dobře pamatuje i rady svého otce, Adolfa Hitlera, se kterým vedla dlouhé hovory.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

2 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
mariankosmac
mariankosmac
27.11.2018 04:31

Zvláštne že pred niekoľkými rokmi u nás – na príkaz z Německa – zakázali predaj knihy Mein Kampf. Asi aby si ľudia nevšimli tú podobnosť Mein Kampf – EU.

stefan
stefan
Odpověď na  mariankosmac
27.11.2018 13:06

Ako by ich jedna mater mala. SVABY sa rozliezli vsade do NATO,EU,USA. Otec SIONISTA si medli raky stastim.