Merkelová v Berlíně pronesla: „Státy EU se musí vzdát své suverenity, a odevzdat ji Bruselu“ A dále Merkelová uvedla, že nové Německo i svět bude lidskou masou bez národních a kulturních kořenů. 

To skutečně není žádné sci-fi, ale projev političky, která si osobuje mluvit za celou Evropskou unii. Jde to šokující, zcestné a zvrácené.

Doba bez národní a bezkulturní zdaleka ještě nenastala a je otázkou, zda vůbec kdy nastane. Protože právě i tou kulturou se lišíme od zvířátek. Merkelová vůbec nechápe, že vedle psaného práva existuje mnoho nepsaného, co umožňujme lidem spolu žít. Odvíjí se to od tradic, náboženství, zvyků a také kulturního prostředí. Postupné stírání ekonomických rozdílů mezi národy je jistě žádoucí, ale násilné vymazávání národů je nesmyslné.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Adolf Hitler a jeho Mein kampf:

„Vycházelo se přitom ze zcela správného předpokladu, že ve velké lži je ukryt určitý faktor věrohodnosti, a že široké masy daného národa se v nejhlubším jádru svého srdce zkazí snadněji, než že by se vědomě a úmyslně staly nedobrými, pročež ve své primitivní prostotě citů padnou velké lži za oběť snadněji, než malé, neboť samy zřejmě občas k malým lžím sahají. Podobná nepravda jim vůbec nepřijde na mysl, a ani příště neuvěří v možnost tak nehorázné drzosti hanebného překrucování…“

Jako by se v Německu od roku 1933 myšlenkově nic nezměnilo. Poslední kancléřka si asi Main kampf čte večer před spaním. Její prohlašováné teorie o Evropě si s Hitlerovou vizí mohou téměř podat ruku.

zdroj: 9

Já bych k tomu dodala, nejenom že si před spaním asi čte Main kampf, ale určitě si dobře pamatuje i rady svého otce, Adolfa Hitlera, se kterým vedla dlouhé hovory.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.