;

Merkelová v Berlíně pronesla: „Státy EU se musí vzdát své suverenity, a odevzdat ji Bruselu“ A dále Merkelová uvedla, že nové Německo i svět bude lidskou masou bez národních a kulturních kořenů. 

To skutečně není žádné sci-fi, ale projev političky, která si osobuje mluvit za celou Evropskou unii. Jde to šokující, zcestné a zvrácené.

Doba bez národní a bezkulturní zdaleka ještě nenastala a je otázkou, zda vůbec kdy nastane. Protože právě i tou kulturou se lišíme od zvířátek. Merkelová vůbec nechápe, že vedle psaného práva existuje mnoho nepsaného, co umožňujme lidem spolu žít. Odvíjí se to od tradic, náboženství, zvyků a také kulturního prostředí. Postupné stírání ekonomických rozdílů mezi národy je jistě žádoucí, ale násilné vymazávání národů je nesmyslné.

 

 

 

Adolf Hitler a jeho Mein kampf:

„Vycházelo se přitom ze zcela správného předpokladu, že ve velké lži je ukryt určitý faktor věrohodnosti, a že široké masy daného národa se v nejhlubším jádru svého srdce zkazí snadněji, než že by se vědomě a úmyslně staly nedobrými, pročež ve své primitivní prostotě citů padnou velké lži za oběť snadněji, než malé, neboť samy zřejmě občas k malým lžím sahají. Podobná nepravda jim vůbec nepřijde na mysl, a ani příště neuvěří v možnost tak nehorázné drzosti hanebného překrucování…“

Jako by se v Německu od roku 1933 myšlenkově nic nezměnilo. Poslední kancléřka si asi Main kampf čte večer před spaním. Její prohlašováné teorie o Evropě si s Hitlerovou vizí mohou téměř podat ruku.

zdroj: 9

Já bych k tomu dodala, nejenom že si před spaním asi čte Main kampf, ale určitě si dobře pamatuje i rady svého otce, Adolfa Hitlera, se kterým vedla dlouhé hovory.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.