Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

 • Na shledanou v lepších časech, pane premiére
  Na shledanou v lepších časech, pane premiére

  Na shledanou v lepších časech, pane premiére

Je nutné začít nazývat děje a věci pravými jmény

Jak se připravit na válku s imigranty a protičeskými kolaboranty?! Si vis pacem para bellum!

Válka globalistů a jejich armádou uplácanou z imigrantů a místních kolaborantů proti bílým Evropanům je v plném proudu. Zatím je to pouze studená fáze, která občas přeroste lokálně v místní konflikt omezeného rozsahu. Tu vraždí „kamion,“ tu „samopal“…   Nicméně její horká fáze již visí ve vzduchu. Proradná média, úplatní neomarxističtí politici, či devianti v neziskovkách a na úřadech nás vytrvale bombardují tvrzením, že nemá cenu se bránit. Imigranti nás prý stejně převálcují a ovládnou…tu vysokou porodností, tu údajně skvělou organizací atd. To je jen jedna z mnoha psychologických metod studené války našich globalistických nepřátel, kteří usilují  ve zničení našich zemí, národů, domovů, rodin a tradicí.

[wp_ad_camp_2]

Je tedy spíš pouze otázkou, kdy dojde k jejímu přelití do oné horké fáze, kdy již padají bomby a sviští dávky z kulometů. Mezinárodní globalisté (klidně si sem doplňte třeba jména Soros apod.) a jejich agenti a  imigranti si totiž uvědomují, že čas začal pracovat proti nim a asi se pokusí běh dějin „urychlit“ pokusem o násilné převzetí moci v Evropě, nebo alespoň její  západní části. Celá řada západoevropských států jako Švédsko, Francie, Belgie, Anglie, Holandsko, či Německo již před vypuknutím občanské války de facto stojí. Jejich variantou je pouze podrobení, či ozbrojený odpor a tedy občanská válka mezi vlastenci na jedné straně a kolaboranty a imigranty na straně druhé.  Bohužel  takový konflikt se  velmi pravděpodobně dotkne i naší země. Ať již formou „přelití“ z Německa, či Rakouska,  nebo pokusem o násilný převrat ze strany místních agentů „pravdy a lásky“  a tajně dovezených muslimských a afrických hrdlořezů. (takový multikulturní Majdan)

Proto je žádoucí probrat povahu budoucího konfliktu, jak se na něj připravit a jak se efektivně bránit.

Jaký bude mít konflikt povahu?

Podle vývoje v západní Evropě se můžeme domnívat, že proběhne podle následujícího scénáře. Nejprve začnou vznikat imigrantská ghetta (první u nás máme v Teplicích pod patronátem starosty ODS J. Kubery) a no go zony. Ty dají impuls ke vzniku imigrantských zločineckých gangů (jak to již mimochodem vidíme u nás u Vietnamců a v menší míře u muslimů a černochů) a ty začnou podnikat loupeživé výpady do okolí. Časem de facto převezmou nad „ svým teritoriem“ moc a pak začnou mít tendenci tohle území násilím rozšiřovat a pak již bude konflikt s původním bělošským obyvatelstvem nevyhnutelný.

Tak bude vypadat imigrantská armáda v Evropě

Pokud se tedy nebude chtít nechat od imigrantů zotročit, jak to bohužel vidíme například v UK, Belgii, atd, kde jdou jako ovce na porážku a ještě u toho šťastně pobekávají jak jsou “tolerantní”. V našem případě lze rovněž očekávat internacionální džihádistickou pomoc od imigrantských komand ze Západní Evropy, vše organizováno místními kolaboranty z řad vyvolených menšin, imigrantů a dalších kolaborantů z zpovzdálí řízeno nadnárodními globalisty.

 

[wp_ad_camp_2]

Budoucí imigrantské útočné oddíly

Kdo proti nám bude v této válce stát? Muslimští imigranti, černoši, podporovaní nebílými menšinami včetně Cikánů (bohužel nebílé menšiny se jako v západní Evropě přidají na stranu útočníků), ve spojení s místními kolaboranty v mediích, tzv. neziskovkách, politických stranách, na  humanitních a uměleckých fakultách a nadnárodních korporacích. Tyto skupiny skupiny budou mít různou motivaci. Muslimové nastolení islámského státu, nebílé menšiny loupení bělošského majetku a snaha uchvátit ekonomické výhody a být na straně vítěze. Pravdoláskaři – snahu o totalitní nadvládu nad společností společně s touhou po přivlastnění si ekonomického bohatství země.

Antifa a imigranti? Nic nového pod sluncem.

Kolik jich bude? V současné době tedy můžeme uvažovat o 50 až 90 tisících „domácích“ muslimech a černoších, (k nim se může připojit několik desítek tisíc hrdlořezů z Německa a Rakouska) většina z nich bude mít vojenský výcvik a zkušenosti z války, několik (desítek) tisíc Vietnamců a Cikánů (většina protřelí kriminálníci bez vojenského výcviku, ale s velkou motivací loupit a zabíjet) a asi 5-10 tisíc nejaktivnějších pravdoláskařů, z nichž většina ale v životě nedržela zbraň v ruce a budou sloužit především jako zvědové, udavači a logistická podpora. (nebo si snad umíte představit veselého gaye a vítače M. Stropnického jak nese pušku? Vždyť by se zhroutil pod její tíhou…) Také můžeme očekávat, že se k nim připojí nejvyšší velení armády, které je momentálně zamořené kolaborantskými  služebníky  nadnárodních globalistů.

 

[wp_ad_camp_2]

Celkem se bude jednat o sílu 90 až 140 tisíc bojeschopných mužů, případně doplněných džihádisty z Německa, Francie apod. Půjde celkem tak o 150 až 250 tisíc boje schopných mužů s moderní výzbrojí.

Jejich výzbroj se bude skládat z lehkých pěchotních zbraní jako AK 47, kulomety na autech, granátomety, minomety apod. Budou mít k disposici rychlá vozidla typu SUV a pick-up. Možná budou mít i nějakou těžkou techniku jako tanky, obrněná vozidla, ale to bude záležet na schopnostech globalistů sehnat pro ně dostatek vycvičených zahraničních žoldáků (USA, UK, Izrael atd). Logistickou podporu a dodávky zbraní zajistí nadnárodní globalisté prostřednictvím svých „neziskovek“ a korporací a arabští ropní šejkové ve spolupráci s islamizovaným Tureckem.

Bude se jednat o nesourodé skupiny s vysokou mobilitou, podobně jako vidíme  v případě tzv. Islámského státu v Sýrii a Iráků, či jinde. Lze předpokládat, že jejich velení, výcvik a taktické dovednosti nebudou na valné úrovni. (Přece jenom muslimové a černoši kromě Afgánců jako vojáci nestojí za moc…a motivace místních menšin (Cikáni, Vietnamci) bude čistě loupeživá a představa jak místní havlisté nesou pušku je rovněž srandovní, vždyť většina z nich dokáže tam maximálně poskakovat na gay pochodech…  proto se lze  domnívat, že stejně jako u tzv Islámského státu budou jeho velicí sbor tvořit tajně žoldáci – vojáci profesionálové z USA, UK, či Izraele, jak to vidíme v Sýrii a Iráku. Je zde také riziko, že jim západní armády a Turecko poskytnou vzdušnou podporu a zpravodajské informace. Nicméně přesto všechno bude kvalita této invazní armády nevalná. Tohle je naše největší výhoda, přes všechnu „antirasistickou propagandu“ je totiž jasné, že intelektuální schopnosti  a kapacita bělocha Čecha a arabského, či somálského muslima jsou zcela různé….jeden český voják vydá nejméně za 5 muslimských vojáků!

 

[wp_ad_camp_2]

Kdo bude stát proti nim při obraně naší vlasti? Zbytky armády od plukovníků a níž. Zhruba  tak 10-12 tisíc bojeschopných mužů s výcvikem, dále ca 5000 záložáků. Část policie –  odhaduji na ca 10-15 tisíc mužů. (zbytek policajtů se rozuteče do svých domovů) Většinou budou vyzbrojeni lehkými pěchotními zbraněmi a nebudou mít vzdušnou podporu. To znamená, že z hlediska počtu regulárních vojsk budeme početně v nevýhodě 150-250 tisíc agresorů proti 30 tisícům obránců profesionálů. K ubránění před agresí tedy bude potřeba aktivní zapojení běžného českého obyvatelstva, které nesmí spolu s řádnými jednotkami dovolit agresorům získat strategickou iniciativu a trvalé opěrné body. Zde je obrovský problém, že naprostá většina naší populace mladší 50 let neprodělala žádný vojenský výcvik a nedržela nikdy zbraň v ruce a naopak byla ve škole systematicky vedena k podřízenosti vůči Západu a imigrantům. Na druhou stranu motivovaný obránce se znalostí místního terénu je proti útočníkům vždy ve výhodě a na tom se dá jistě stavět a výcvik se dá rychle dohnat. Navíc díky tradici trampingu  se většina z nás umí pohybovat v terénu, číst mapy, atd….a na tom se bude dát začít.

Proto je nanejvýš žádoucí, aby se Češi začali na konflit připravovat. Přesné podle známého latinského přísloví Si vis pacem para bellum (Chceš-li mír, připravuj se na válku) Jak?

Základem je mít potřebné zbraně a umět s nimi zacházet. Proto je nanejvýš  žádoucí, aby si všichni dospělí čeští muži a ženy začali dělat zbrojní průkaz a nakupovat (legálně) zbraně již nyní. Ony hospodské řeči „až to přijde, koupím si zbraň na černém trhu“, jsou sice pěkné, ale upozorňují, že to již bude pozdě. Zkušenost praví, že černý trh se zbraněmi začne vždy fungovat, až když konflikt skončí….!! Pokud nebudete ozbrojení a nebudete se tedy schopni účinně bránit – muslimové  a pravdoláskaři vás bez milosti zmasakrují, znásilní, či povraždí a zotročí.

 

[wp_ad_camp_2]

Takže je potřeba mít zbraň již před začátkem konfliktu. Jakou? Proberme si tedy nejběžnější typy zbraní, které by se měly stát nedílnou součástí každé slušné české domácnosti.

 1. V každé domácnosti by mělo být několik zbraní. Každý bojeschopný člen domácnosti (tj. nad 15 let věku, ale klidně i mladší) by měl mít svoji vlastní střelnou zbraň, nejlépe rovnou 2 (krátkou a dlouhou), umět s ní zacházet a mít do ní dostatek nábojů (nejméně 200 ks) do každé z nich. To se týká i žen a dívek. Dámy, vy budete první obětí imigrantského řádění a proto vy se musíte ozbrojit z principu již teď! Zanedbávat by se ale neměla ani výchova k používaní zbraní u starších dětí, především kluků – a to již od věku 10-12 let! Ti movitější nakoupí přirozeně zbraní víc a v případě potřeby je poskytnou přátelům spolubojovníkům! Pamatujte, jeden voják je sám nic, ale 3 vojáci jsou již malá jednotka…schopná akce!!!
 2. Doporučené zbraně do každé slušné české domácnosti

Několik krátkých samonabíjecích pistolí, nebo revolverů. (Použité stojí často méně než 2 tis Kč) na běžné nošení a boj na krátkou vzdálenost. Uvědomte si, že trefit něco z pistole na více než 15m již vyžaduje slušné střelecké dovednosti a pistole obvykle slouží na boj na vzdálenost několika metrů. Tj. tohle bude zbraň první volby, až se bezpečnostní situace začne zhoršovat a vy budete muset nosit zbraň stále s sebou! Protože se nebude chtít stát obětí imigrantských tlup a jejich násilí jako to dnes vidíme v Západní Evropě. Pistoli, či revolver dáte snadno do kapsy, či dámy do kabelky…. Položme si otázku, docházelo by k masovému znásilňování bělošek imigranty třeba v Německu, kdyby tamější dámy byly ozbrojené? Odpověď je NE!!!

 

[wp_ad_camp_2]

Jakou pistoli vybrat? To je čistě individuální, ale mohu jen doporučit české CZ (nyní Zbrojovka Uherský Brod). Od starších typů, až po nejmodernější verze CZ 75, či novou polymerovou CZ P10, která je na světové úrovni (navíc je levnější než srovnatelné zahraniční modely). Špatný není ani Glock, či Walter, HK, Sig Sauer atd. Záleží na možnostech vaší peněženky a osobní preferenci…Osobně ale doporučuji pistoli s polymerovým rámem, která je lehčí na nošení a vyžaduje mnohem méně údržbu. Pro ty, co mají hluboko do kapsy bych rád uvedl, že vynikající česká pistole CZ 50 a CZ 70 (obě ráže 7,65mm) se dá v bazaru koupit i za méně než 2 tis kč a potřebnou službu vám vždy udělá! Pro dámy, které mají problém natáhnout závěr pistole, doporučuji revolver, kde podobná starost odpadá. Doporučuji volit nejběžnější  ráži tedy 9mm Luger, či 9mm Browning, či 7,65mm. (jen upozorňuji, že náboje do revolveru mají trochu jiné ráže a označení, než do běžné pistole)

Vynikající nová pistole CZ P10 – české produkce.

Samonabíjecí puška – tedy zbraň na delší vzdálenost do ca 70-300m, kdy můžete zneškodnit přijíždějící pick-up obsazený džihádisty, či postupující průzkumnou jednotku agresora na konci vaší ulice. Jako český patriot se musím přimluvit za samopal CZ vzor 58 ráže 7,62-39. Tohle je nestárnoucí zbraň!! Jednak je velmi spolehlivá, přesná a nenáročná na údržbu, ale i cenově dostupná . (použitá stojí třeba i jen 8 tisíc korun, zde ale upozorňuji, že ceny jdou rychle nahoru…tak neváhejte a nakupujte již teď, chleba vám to doma ujídat nebude!!) Další výhodou je ráže 7,62-39, lze se totiž domnívat, že agresor bude vyzbrojen verzemi Kalašnikova z důvodu jejich ceny a snadné údržby a bude tedy v případě konfliktu snadné získat střelivo od protivníka/ agresora…

Nestárnoucí CZ 58!

Osobně se mi zdá SA58 vhodnější než AK-47, která je ale rovněž velmi dobrá. Například její nejmodernější verze je určitě vynikající. Dobré jsou i variace na americké platformě AR 15, ale zde mám jisté výhrady k menší ráži (nevhodná pro obranu) a i spolehlivosti v náročných podmínkách. Protože vyžaduje výrazně vyšší péči kvůli své konstrukci. Fajnšmekři si mohou pořídit i nějaké speciality jako třeba Heckler Koch apod…ale zde si připravte peněženku.. jde obvykle o slušné částky! Doporučit lze i loveckou kulovnici s optikou – zde opět doporučuji kvalitní českou produkci. Pro zkušené střelce je dobrá volba odstřelovací puška – vlastně taková „specializovaná kulovnice“… Chybou určitě nebude ani pořízení malorážkové pušky ráže 0,22. Sice je to malá ráže, ale zbraň je velmi lehká a do 30-70 m i velmi přesná, díky velmi malému zpětnému rázu snadno ovladatelná. Třeba nový malorážkový automat České zbrojovky je skutečně vynikající a pořídíte ho v ceně do 10-12 tisíc Kč.

 

[wp_ad_camp_2]

Na závěr jsem si nechal „nutnou“ domácí zbraň. Tou je brokovnice.  Brokovnice je vynikající obranná zbraň do nějakých 50m! Ideální i pro ženy a dívky. Stačí i obyčejná používaná dvojka, kterou pořídíte za 3-4 tisíce korun! (nedoporučuji jednoranné brokovnice tzv. jednušky – jedna rána je prostě málo!) Snadno se nabíjí, vždy trefíte a kolem baráku, či v chodbě domu s ní „uklidíte“ útočníky dokonale a navždy. V případě potřeby lze rovněž upilovat hlaveň a hned máte praktickou luparu…

Brokovnice “pumpa”, ta by neměla chybět v žádné domácnosti.

Rovněž do brokovnice můžete nabít tzv slugy, či mít náboje s velkými broky…tj její využití na obranu  je opravdu široké. Navíc je snadné ji nabít a trefit s ní cíl, což by jistě ocenily například ženy, pokud by je přepadla skupiny násilníku a ony byly třeba samotné doma (nebo s dětmi) a pomoc by nebyla nablízku … jen upozorňuji, že nové brokovnice mají větší ráži 12 a ty starší ráže 16! Je tedy možné, že budete potřebovat dvě různé ráže nábojů!!!

Brokovou dvojku ocení obzvláště dámy, snadno se nabíjí a vždy se trefíte.

Pánové si přirozeně mohou pořídit opakovací brokovnici (tzv. pumpu), nejlevnější stojí 5 tisíc korun a většinou se jedná o tureckou licenční výrobu.

Do každé zbraně je potřeba mít dostatek nábojů (min 200ks na kus) a pomůcky na údržbu a čistění. (vytěráky, kartáče, olej atd). Také je potřeba se se zbraní naučit zacházet a vyzkoušet střelbu, aby nás při použití například nepřekvapil zpětný ráz brokovnice apod…či jsme v případě potřeby nehledali zmateně bezpečnostní pojistku!

Kde si  a jak si zbraně koupit? Určitě se nyní nepouštějte do koupě nějaké nelegální zbraně! Tím si způsobíte nejspíš velké problémy! Bud to bude zbraň nějakého velmi pochybného původu (co když byla použitá třeba při vraždě?!), nebo naopak policejní provokace. Tj. pěkně si udělejte ZP a zbraně si pořiďte legálně! Jiná věc je, že si zbraní nakoupíte víc, aby jste případně v okamžiku krize mohli poskytnout pomoc i svému neozbrojenému okolí. (rodina, kamarádi apod).

Další důležitá věc je naučit se zbraně dobře ovládat a udržovat! Proto doporučuji návštěvy střelnic a chybu neuděláte ani účastí na nějakých specializovaných kurzech, které většinou vedou odborníci s válečnými zkušenostmi…Zde se naučíte obrannou střelbu v terénu, obranou střelbu na víc cílů atd. Aby nás případná agrese nepřekvapila a věděli jsme jak se chovat od jejího začátku.

 

[wp_ad_camp_2]

Pamatujte, první střetnutí obvykle předurčí průběh dalšího konfliktu. Pokud agresor uvidí, že narazil ve vaší ulici/čtvrti/vesnici/městečku na rozhodný odpor a utrpěl značné ztráty, tak si to příště rozmyslí dvakrát, než k vám zase přitáhne.  Čas bude na naší straně. Z hlediska logistiky lze totiž předpokládat, že dodávka zásob pro imigranty bude váznout. Jak vidíme ostatně v Sýrii bez logistické a velicí podpory z USA, Izraele, Saudské Arábie a Turecka jsou islamistické milice zcela bezradné a systematicky ničené útoky ruského letectva a jednotkami syrské armády a ruského Specznas…a  to bude u nás stejné a bude to naše výhoda. Dezorientované jednotky agresora bez plynulých dodávek munice, jídla a čerstvých jednotek budou brzy snadnou kořistí našich přepadových komand. Navíc agresor bude v nevýhodě neznalosti terénu. Část jejich jednotek sice bude místních (kolaboranti – často příslušníci vyvolených a tradičně protičeských menšin a již dnes zde žijící imigranti, ale to je vesměs obyvatelstvo žijící izolovaně ve svých čtvrtích ve městech, čí sterilitě městských kaváren a dovolím si tvrdit, že pokud by na Vysočině měla operovat jednotka džihádistů z Německa podporována místními kolaboranty a imigranty, tak v prvním lese zabloudí a propadne panice, protože se v terénu nebude schopná vyznat….)

Navíc můžeme očekávat logistickou podporu z okolních zemí (Polsko, Maďarsko, snad Slovensko, Rusko), kde budou (doufejme) vládnout silné vlastenecké vlády a v jejich zájmu bude nám pomáhat dodávkami zbraní a munice.

 

[wp_ad_camp_2]

Také budeme muset v případě agrese imigrantů a jejich páté kolaboranstké kolony zabezpečit týl. To znamená mimo jiné eliminaci ohnisek potenciální agrese. (zde doporučuji ke studium knihy “Umění války” od čínského vojevůdce Sun-ce, či “O válce” (vom Krieg) od pruského generála Carla von Clausewitze, či “Vladaře” od N. Maccivelliho. Prostě bude se jednat o obranný konflikt se vším všudy a bude potřeba odložit rukavičky. Buď agresor, nebo my! Oba zvítězit nemohou…
Jak vidíte, pokud se na konflikt předem připravíme, máme slušnou šanci na obranu naší země, našich rodin a životů.

Nyní si asi řeknete, no jo, ale já nemám ZP (zbrojní průkaz) a jak si ho tak rychle všichni můžeme údělat?! Odpověď je jednoduchá, stačí jeden člověk v rodině, který ho bude mít a ten nakoupí výzbroj pro zbytek rodiny a okolí! Dnes můžete i na ZP skupiny E vlastnit poloautomatickou pušku, brokovnici atd a dokonce kolik chcete kusů!! Až ten konflikt vypukne, nikdo se nebude ptát na ZP, ale zda máte zbraně a umíte je používat….

Takže s chutí do příprav a nákupu zbraní! Nic neodkládejte! Včera bylo pozdě….Konflikt u nás může být, pokud se dobře připravíme, paradoxně velmi krátký a bez velkých ztrát. Jsem si jist, že pokud se dobře připravíme, tak agresory odrazíme. Švédové, Holanďané, Belgičané, Francouzi, Němci atd takové štěstí již bohužel mít nebudou….a konflikty v jejich zemích budou velmi krvavé s nejistým výsledkem. Tohle video ještě před pár lety působilo jako sci fi, dnes je to bohužel tvrdá realita.

 

[wp_ad_camp_2]

Mnozí ale teď namítnou. Vždyť nám vláda plánuje zbraně sebrat viz legislativa EU, kterou vláda (Babišova, či jiná)  nepochybně nakonec schválí. Tak proč si mám pořizovat něco, co mi seberou… to je jistě vážná připomínka a pak bude jen na vás, co uděláte…. Vyprávěl mi jeden známý z Německa, že se tak po zpřísnění zbraňové legislativy ztratilo mnoho zbraní. Toho vyloupili, toho přepadli….v reálu ale prý mají původní majitelé ty zbraně někde schované na horší časy. Stejnou situaci vidíme na Novém Zealandu, kde obyvatelé odmítli odevzdat zbraně. Tím Vás přirozeně nechci navádět k porušování zákonů, ale i vás (Bože chraň) mohou vyloupit, či přepadnout a zbraně vám vzít… to přece nikdy nevíte.

Rád se v mých odhadech budu mýlit a nakonec se nám konflikt s globalisty / imigranty / pravdoláskaři třeba vyhne….nic si nepřeji více. To mi věřte. Na druhou stranu přece nepůjdeme na porážku globalistům a jejím slouhům jako nějaké ovce. Jsme přece hrdí Češi. Vlasti zdar!

M. Kohout | ceskavec.com

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
33 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře