…..otázka ale zní, kde na vše vzal peníze, kdo za ním stojí a pro koho to dělá. Není náhodou smyslem zlikvidovat veškeré velké kvalitní podniky a eliminovat jejich bývalé majitele? Když nebudou v česku výrobní podniky, budeme muset všechno dovážet ze zahraničí. Postup je podobný po celé Evropě….

10:54

tm komentuje:

Vzhledem k tomu, kdo dnes v Kosteleckých uzeninách pracuje, nekoupil bych od nich ani obal a nebral do rukou žádný jejich produkt. Bylo by dobré si poslechnout celý film. Je šokující, jak jedná jeden z „vynikajících “  pod nik ate lů. Pořekadlo „COŽ TAKHLE DÁT SI ŠPENÁT“ by se v česku mělo změnit na „COŽ TAKHLE DÁT SI NOVODOBOU MAFII“. Italská by se od naší měla co učit….

[wp_ad_camp_1]

Slonková, Kubík: Tajný plán, jak Agrofert ovládne firmu. Promluvil muž z Kosteleckých uzenin

 

Nový díl investigativního seriálu Zvláštní vyšetřování přináší příběh Jana Bočka z Kosteleckých uzenin a Bohumíra Rady z Agra Jevišovice, mužů, které fatálně poznamenal byznys s Andrejem Babišem.

Jeden se ukrývá před lidmi uprostřed lesů, druhý přemýšlí, kdy přijde další pomsta za to, že odmítá Agrofertu uhnout z cesty. Jednu už zažil: to když mu najatí svalovci polili herbicidem pole a zničili úrodu za čtyři miliony.

Zvláštní vyšetřování popisuje byznysové metody, které před čtrnácti lety pomohly Andreji Babišovi ovládnout jednu z největších potravinářských firem v zemi, Kostelecké uzeniny, a jejich zásadního dodavatele kuřat, firmu Agro Jevišovice.

V pořadu vůbec poprvé na kameru promlouvá bývalý ředitel Kosteleckých uzenin Jan Boček, jenž se po zkušenostech s pětiletým policejním stíháním za tunelování firmy (dvěma soudy následně zrušeným) a po prodělaném infarktu straní lidí a žije na Vysočině v dřevěném srubu uprostřed lesů.

Nový díl investigativního seriálu navazuje na předchozí epizodu, která se zabývala případem mělnického podnikatele Milana Sládečka, jenž se po nevydařeném obchodu s Babišovým Agrofertem dostal do spirály dluhů a koncem loňského roku spáchal sebevraždu. Na nový díl Zvláštního vyšetřování se podívejte nahoře.

tm komentuje

Zde se můžete podívat na film. Je otřesný. Přes veškeré důkazy a podání trestních oznámení na „podnikatele“ se nejen u soudů, ale také u policie nic neděje. Co z toho vyvodit? Aspoň víte, v jakém státě žijete a proč mají policisté na vozech „pomáhat a chránit“. Koho chránit a komu pomáhat?????

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/tajny-plan-jak-agrofert-ovladne-firmu-promluvil-muz-z-kosteleckych-uzenin-30247?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.