Informace o razii mariňáků na pozemcích Billa Gatese nejdou sice ověřit, ale myslíme si, že je užitečné vám je poskytnout. Pocházejí z amerických novin, je to nezávislý vydavatel, RealRawNews zkoumající obsah, kterému se mainstreamová média často vyhýbají. Často jsou blízko skutečným zdrojům a čekají na jejich potvrzení. Nadcházející měsíce nám možná řeknou více o této záležitosti, je to hodně pravděpodobné, proveďte svůj průzkum.

Vyžádala by si Melinda Gates astronomické částky při rozvodu? Měla by skutečně podporu mariňáků, aby mu vzala peníze, zničila Billa Gatese a odstranila ho z cesty, myslíme si, že všechno je pravděpodobně dobře vypočítané. Před dvěma lety byl zahájen proces odloučení, jeho blízkost k Jeffrey Epsteinovi, aféra se zaměstnankyní počítačového giganta a další vztahy s ostatními…

Americký tisk zahájil velkou debatu s miliardářem a filantropem. Jako vždycky není kouře bez ohně. Nebo to je odklon od DS, k ochraně jeho aktiv před Velkým probuzením? Je dobré sledovat protože i noviny Le Monde, které Bill podpořil mnoha miliony, začínají měnit stranu.

Mariňáci přepadli Gatesův ranč ve Wyomingu. Necelé dva týdny po rozchodu Billa a Melindy Gatesových, jednotky SEAL amerického námořnictva zaútočily na majetek ve vlastnictví Gatese na severozápadě Wyomingu a střetly se s bezpečnostními silami, které si Gates najal, aby chránily ranč o rozloze 250 akrů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Americká armáda útok schválila poté, co Melinda, Gatesova manželka žijící odděleně, kontaktovala Donalda J. Trumpa, aby mu řekla, že Bill, kterého popsala jako psychopatického a zlého génia, cestoval 24krát na Epsteinův ostrov v letech 1997 až 2017, a na radu Epsteina utratil 36 mil. USD za kopání svého vlastního podzemního „dětského žaláře“ pod chatou Irma Lake.

Důvěrný zdroj zapojený do války Deep State proti Trumpovi pro Real Raw News uvedl, že Gatesovo přátelství s odsouzeným pedofilem bylo katalyzátorem rozvodu Billa a Melindy. Melinda dlouho věděla o Billových záležitostech s dospělými ženami a nezletilými dívkami, ale mlčela, aby chránila své finanční zájmy v manželství. Údajně řekla Trumpovi, že Bill a Epstein byli na častých víkendových pobytech v Irma Lake Lodge. Ačkoli připustila, že podzemní komplex osobně neviděla, měla doklady a potvrzení o jeho existenci.

„Řekl mi, abych předstírala, že jsem vyděšená nezletilá školačka, a předstíral, že je maniakální génius, který si rád hrál s mladými dívkami,“ řekla Melinda.

Pro něj to prý byla zábavná hra, ale bylo to opravdu jinak, protože byl přesně tím, za co se vydával.“ Dne 14. května 2021 Trump oslovil vedoucího pracovníka armády a požadoval, aby americká armáda potvrdila existenci údajného podzemního komplexu. K provedení tohoto úkolu použila armáda dvě techniky. Nejprve přes chatu Irma Lake přeletěl satelit vybavený radarem se syntetickou clonou (poznámka red.: Od počátku roku 2000 měla armáda satelit schopný skenovat zem až do hloubky 200 metrů, aby detekovala prostory pod zemí.).

Za druhé, dron s radarem provedl několik výškových přeletů nad pozemkem. I když ani jedna z technik nedokázala provést konkrétní odhad velikosti a hloubky podzemního žaláře, oba dokázali, že v místě označeném Melindou Gatesovou došlo k rozsáhlému výkopu. “Toto bylo dostačující k tomu aby armáda jednala, ale nechtěli to místo bombardovat, protože nevěděli, jestli tam ještě nejsou nějaké děti. Takže se rozhodli tam poslat zásahový tým mariňáků, těch samých, kteří vpadli do Bidenova komplexu a vytáhli děti z lodi,“ řekl náš zdroj.

Brzy ráno 17. května 2021 zahájili mariňáci taktický útok na Irma Lake Lodge, kde krátce po vniknutí do nemovitosti narazili na odpor, a vplížili se do podzemního doupěte. Pracovníci Gatesovy bezpečnostní služby s polovojenským vybavením a vyzbrojení automatickými zbraněmi zahájili palbu na námořní pěchotu. Mariňáci palbu opětovali, následně se odehrála 15ti minutová přestřelka, při níž byli zabiti někteří z námořní pěchoty a 8 členů bezpečnostní služby.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Po zneškodnění Gatesovy bezpečnostní služby našli námořníci padací dveře skryté pod hromadami sena ve stáji. Dveře zakrývaly ocelovou plošinu – jakýsi výtah, který sestoupil 75 metrů pod zem a otevřel se do vytesané komory o průměru 45 metrů, s tunely odbočujícími v několika směrech.

Mariňáci podle našeho zdroje strávili hodiny skenováním tunelů po známkách života, ale žádné děti nebyly nalezeny. Operace však nebyla marná, protože odhalili ložnici malé dívky s růžovou postelí s nebesy, s plyšovými zvířaty a policemi s dětským oblečením. Kromě toho byly tři digitální zrcadlovky na stativech namířeny na natáčení osoby, která ležela na posteli. Alespoň jedna kamera měla stále SD kartu. Náš zdroj dodává, že mariňáci kamery zabavili.

Závěrem náš zdroj uvedl, že věří, ale nemůže to potvrdit, že armáda napadla další nemovitosti patřící Gatesovi.

Přeložila bubi | Zdroj: Qactus

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.