…..slíbil jsem Vám rozbor obrazu, který byl na ČT1 jasnější než slunce na obloze. Pro ty, kteří vidí, je vše jasné. Pro mnohé nikoliv….

05:55

[wp_ad_camp_2]

Rozeberme si obrázek, kterým nejen nám, ale hlavně vidoucím poslali vzkaz. Vše se shoduje s daty, které jsem dostal ve Švýcarsku od určitých insiderů ze „zvláštních služeb“. Bylo mně řečeno, že volby budou těsné, aby se s nimi dalo manipulovat. A právě o to se jedná. Dokonce i bývalý prezident Klaus o tom hovořil do televize, kdy vyjádřil obavu:

https://www.novinky.cz/domaci/461759-klaus-prisel-blahoprat-zemanovi-obava-se-ze-porazeni-vysledek-neprijmou.html

Jenom krátké zamyšlení:

Ostatně Václav Klaus starší hned po svém blahopřání sdělovacím prostředkům řekl, že „má hrůzu z toho, že příznivci drahoše jeho prohru nepřijmou“. A on ví nebo vycítí leccos, vždyť má svoje zkušenosti a taky styky!

Všechno začalo videem, kdy byl DRAHOŠ v Brně a bylo tam odstartováno satanské prokletí voleb, kdy řekl moderátor, že v Brně má DRAHOŠ vyhrát 66,6%. Hned, druhý den, když jsme napsali článek ze záznamu videa, bylo okamžitě ztaženo z you tube. Naštěstí jsme ho ale dopředu, než jsme vše zveřejnili, ztáhli. Bylo jasné, že se veřejnost nesmí dozvědět pravdu. Jak jsem předpovídal, tak se stalo.

Video i článek najdete zde:

[wp_ad_camp_2]

Kabalisté se už ničím netají. 666 jim má pomoci k dosazení DRAHOŠE na trůn

Fotografie, která znázorňuje dva kandidáty, má velice zvláštní pozadí.  Osvětlení na zemi za Zemanem  a v průčelí jak nahoře tak dole je fialové, čili barva Illuminátů

1) Dva sedící muže: DRAHOŠE posadili vpravo, chtějí tím znázornit a protlačit, že to je ten pravý kandidát.  Zemana vlevo, měl naznačit toho špatného levého kandidáta

2) dvoje schody jak vlevo tak vpravo, které znázorňují trojúhelník a kružítko, jsou to zednářská znamení.

3) tři světla napravo za DRAHOŠEM a tři světla nalevo za Zemanem, součet je jasný.

4) dvě velká světla na bocích v polovině schodů, dvě malá světla na první římse pod galerií

5) na pyramidě se nachází světlo, čili vidoucí oko

6) za třemi podloubími nahoře se nachází vždy po dvou trojúhelnících, tedy celkem 6

7) každé podloubí je za písmenem pí = Π, celkem 3

8) nad každým podloubím se nachází malé písmeno Π a ve střední části je právě osvětleno. Vlevo i vpravo je neosvětlené.

9) za stolem je vidět židle, která znázorňuje také Π a za ním je další obraz většího Π, které jsou asi dveře do další místnosti. Všimněte si prosím sklenice na stole, která jakoby procházela oběma Π. Dělá se to při  rituálech, kdy se do vody, jako do nejlepšího paměťového média zakóduje myšlenka a postaví před Π. Prosazení danného požadavku bude pak dokonalé.

[wp_ad_camp_2]

10) jakékoliv Π znamená průchod z jednoho prostoru do prostoru druhého. Jsou to v podstatě „každé dveře“ a bájné římské sloupy s překlady nahoře, popřípadě stonehenge jako zde

Jsou to časoprostorové brány které mohou za určitých okolností umožnit teleportaci – to jenom na okraj.

11) i tahle Π jsou nasvětlena fialovou barvou. Nahoře nad podloubím se nachází pyramida a jasnovidné oko uprostřed. Na obrázku to není vidět, ale ve filmu ano.

12) za podloubím nasvětlené jakoby velké hlavy s otevřenou tlamou a helmou na hlavě. Pravděpodobně naznačen Android a nenažraná velká tlama této rasy. Mohu se ale také v tomto bodě mýlit.

13) Je zde protlačována velice silně dvojitá dualita na vítězství jejich kandidáta. Má nastat ZMĚNA. Také o změně neustále mluvili. Změna k horšímu pro obyčejné lidi.

14) Proto za Zemanem u země je hledící světelné iluminátské oko, které může naznačovat, že neustále bude sledován (potajnu) a případné vítězství bude mít asi dohru.

Přesně tak to bylo i dnes naznačeno ve výsledcích voleb. Všimněte si účasti, která byla 66,6% až příliš mnoho náhod za sebou…..

[wp_ad_camp_2]

 

 

je zajímavé u Zemana číslo 99,99 a u DRAHOŠE 66,6. A’t je tomu jakkoliv, volby byly ve stínu Illuminátů, které měly zájem o zvolení DRAHOŠE…..

Není také odvěci se zeptat sám sebe, proč s velkým napětím sledoval volby skoro celý svět????? Jejich čas vypršel…..

Omlouvám se, že jsem článek memohl včera dopsat do konce, ale nešel mně v noci vůbec internet a admin. Nyní moc času nemám, a proto zase budu psát až dnes (v neděli) večer.  Jsou zde ještě jiné věci na které bych rád upozornil…..

tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.