…..před zhruba 15ti lety jsem měl přednášku o problému Kanárských ostrovů. Posluchači se tomu smáli. Já se smál zase jim. Hovořil jsem o připravovaném útoku v kontextu Kanárských ostrovů a možném teroristickém útoku (Tajné služby na připravovaný útok přišly) atomovou či vodíkovou bombou na útes který je přes 500 metrů nad mořem. Při sesutí útesu do moře způsobí tsunami. Měla by být vysoká tak jak je hora, já s opatrnosti naznačil pouze 100 metrů a více. V té době Sci-Fi přednáška, jak ji lidé v té době nazvali, se krutě potvrzuje….

QQ:QQ:QQ:QQ

***** **** ***** ****

Lety technologického „POKROKU“ se naučili ovládat i sopky pomocí skalárních polí, asi tak jako počasí. Nepotřebují použít jakékoliv zbraně hromadného ničení, jak plánovali, ale neviditelné a neznámé zbraně skalárních polí, které nepoužijí pro lidi, ale proti lidem.

Tak se nám potvrzují další předpovědi, že jsou pravdivé. Jediný, kdo této katastrofě v poslední minutě může zabránit jsou právě ti z povrchu. Mají technologie a možnost to zastavit. Pokud nás nebudou mít zájem pořádně vykoupat v našich vlastních demagogických vědách a celkovému přístupu lidstva jeden k druhému a hlavně k dětem. Asi musíme dostat pořádně přes Drš.ˇku. Byla by to hodně studená sprcha, ba co dím, hodně studená koupel. Z ní se mnoho lidí nevzpamatuje. Utopí se dopředu ve „vlastních zmatených myšlenkách“ a nevědomostech. No v podstatě v těch se topí už dnes.

Pro případ, že by se událost skutečně odehrála, jakékoliv ostrovy, nejen v Caribiku budou smeteny neuvěřitelnou gigantickou vlnou. Tsunami by oběhla zeměkouli minimálně 10 kráte a moře by končilo v Paříži, i když by byly části Německa také zaplaveny až k Franfurtu nad Mohanem.

Překopíroval jsem vzkaz od jednoho stejně smýšlejícího skalního člověka.

Napsal v kontextu s dnešními událostmi:

Ahoj Rodino, chtěl jsem se s Vámi podělit o své myšlenky na následující tři dny, které by mohly být pro ty, kteří ještě spí, těmi nejděsivějšími.

Právě teď před trhem (burzovním trhem) všechno „tankuje“, nemluvě o tom, že čínský trh je zítra zavřený. Zítra je v Číně shodou okolností úterý. Vzpomeňte si na příspěvek Q, který říká úterý a Čchung-čching. Teď si vzpomeňte, že prolomení 3GD způsobí, že krypto a akciový trh úplně „tankuje“. Pak si vzpomeňte na příspěvek pana Poola s thginrevo nebo mirrorem přes noc, kde XRP povstane z popela. Nyní si vzpomeňte na nastavení pro světovou odstrašující událost v odkazu na příspěvek Q, který uvádí, že je nutná odstrašující událost. Vzpomeňte si na sopku, která právě vybuchla na Kanárských ostrovech a která má potenciál způsobit „mega tsunami“. Tato tsunami má potenciál zničit mnoho částí světa včetně katastrofické události na východním pobřeží USA. Vzpomeňte si na příspěvek pana Poola s mohutnou přílivovou vlnou a poté na několik příspěvků s lidmi, kteří vyšilují.

Nyní si vzpomeňte na dožínkový Měsíc, který dosáhne svého maxima osvětlení dnes 20. 9. v 19:55 našeho času. Úplněk se objeví od nedělního večera 19.9. do středečního rána 22.9. Dne 22. 9. v 15:20 EST nastane podzimní rovnodennost. Když jsem nyní přemýšlel o významu 3:20, šel jsem do knihy Zjevení 3:20 „Hle, stojím u dveří a klepu. Uslyší-li kdo můj hlas a otevře dveře, vejdu k němu a budu s ním jíst a on se mnou.“ A tak se stalo.

V knize Zjevení 2-3 Ježíš adresoval 7 dopisů 7 církvím v Malé Asii. Přestože byly dopisy adresovány církvím, záleželo na každém jednotlivci, zda mu odpoví a otevře dveře. Mohlo by 7 dopisů znamenat 7 upozornění EBS, která máme přijmout?

Trump se 11. září zmínil o 21 dnech modliteb, které nás zavedou k 2. říjnu, což vyvolává představu hodin s Mickey Mousem, jejichž ručičky jsou na 10 a 2.
O 2 dny dříve než v době, kdy byl juliánský kalendář změněn na gregoriánský kalendář 4. 10. 1852).
Q příspěvek 2903
[-21] Během příštích 21 dní se odehrají VELKÉ VELKÉ DĚJE.
21 dní modliteb = 7 + 7 + 7
Podle WhipLash347 –
7 prezidentských poselství
7 upozornění EBS
7 království

Domnívám se, že EBS bude tuto středu v 15:20 vyvolána událostí masového vymírání Tsunami, kdy se lidé musí rozhodnout, zda vpustí Ježíše Krista do svých srdcí, nebo budou ponecháni v pozadí.

A aby bylo jasno, Tsunami se týká přijetí Ježíše do svých srdcí, nikoli skutečné události hromadného vymírání. Nezapomeňte, že se díváme na film, přátelé! Křičím na Juztn G, který mě upozornil, že jsem to s tou událostí hromadného vymírání nechal velmi nejasné, což by mohlo lidi vyděsit.

Doporučuji všem, aby si přečetli Gematrii „Středa 22. září 2021 v 320 hodin“… je to ohromující. „Wow Signal“, další příspěvek pana Poola, je uveden jako první a následuje tuna zpráv, které vyrážejí dech.

Jaké poselství nám bylo neustále sdělováno?

Sledujte vodu

Domnívám se, že nyní nastal čas, aby ti, kdo se probudili, utěšili rodinu, přátele a ty, kteří ještě spí. Pokud se nemýlím, bude to pro spící a jen částečně probuzené nepředstavitelně děsivé. Náš čas konečně nadešel! Pamatujte, že jsme všichni byli pro tuto část plánu vybráni z nějakého důvodu. Bůh je zde a my všichni musíme utěšit a chránit každou duši do posledního kousku.

Bůh žehnej a já posílám svou lásku a modlitby každému z vás!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Potud přeložený text.

Chtěl bych zdůraznit následující možnosti. Existuje systém BST, čili navrácení času a dějů do určité doby zpětně. Je možnost s vymazáním paměti lidem nebo dokonce bez vymazání paměti. O to by byla celá situace pro lidi šokující. Otázka, co by bylo nastaveno. Sami brzy zjistíme, jaké má Aliance připravené kroky a plány. Lidé by tomu ale stejně nevěřili a tvrdili by, že to byl jenom sen.

Na možné děje a scenáře se můžete podívat ZDE:

1) La Palma Mega Tsunami.mov

2) Megatsunami Scenario – La Palma Landslide

3) Přímý přenos z La Palma. Red-hot lava spews from volcano on Spanish island La Palma

4) Přímý přenos z La Palma.

5) Další video události

Další si prosím najděte sami.

Budou-li další důležitá data, nikoliv okresního formátu, budu Vás milí čtenáři tadesca datovat.

Napsal tm

(Za toma vložil carsten)

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.