Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 19.08.2019

Na americké politické scéně v poslední době dominoval pedofilní vyděrač a agent Mossadu, Jeffery Epstein a také generální prokurátor za éry Bushe, proti-íránský „herec“ William Barr, a to pravděpodobně není náhoda. Výběr Epsteina a Barra může být úmyslným odkazem na virus. Podle japonské vojenské tajné služby byl virus Epstein-Barr (EB) známý také jako mononukleóza nebo „nemoc z líbání“. Epstein-Barr (EB) byl jedním z prvních virů navržených nacistickou frakcí, který způsobil rakovinu u vybraných obětí. V tomto případě zinscenovaný veřejný boj mezi agenty Deep state Epsteinem (Mossad) a Barrem (nacista / Mossad), který, jak se zdá, způspobuje v korporátních propagandistických médiích fatální selhání.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Podívejme se na pozadí zpackané operace Epstein, abychom zjistili, zda je skutečně součástí něčeho mnohem sofistikovanějšího.

Zinscenování Epsteinovy „sebevraždy“ ve vězeňské cele ve světle „důkazu“ Barr okamžitě odsoudil, i když on je dozorující státní zástupce. Bezprostředně po „sebevraždě“ byla vydána zpráva, která ukazuje, že Epstein měl v krku zlomenou kost, která se obvykle zlomí, pouze když je člověk úmyslně škrcen. Poté následovalo vydání „oficiální“ pitevní zprávy, který ukázala, že to byla konec konců „sebevražda.“

Co je zajímavé na této operaci, je to, že průzkumy veřejného mínění ukazují, že většina Američanů (42%) věří, že byl zavražděn, zatímco pouze 29% věří „oficiálnímu“ příběhu, tedy že spáchal sebevraždu. To znamená, že jen menšina Američanů věří své vládě.

Zdroje Pentagonu ve tvrdí, že Epsteinovi bylo ve skutečnosti povoleno předstírat svou smrt výměnou za plnou spolupráci při nadcházející akci proti více než 300 VIP osobám, které navštívily jeho pedofilní ostrov. Zpackaná „sebevražda“ Epsteina umožnila Barrovi transformovat vyšetřování Epsteinových sexuálních zločinů na vyšetřování vraždy. To dává americké místní a vojenské policii mnohem silnější pravomoci.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Samozřejmě po zinscenované Epsteinově smrti rychle následovala razie FBI na jeho ostrově. Agenti FBI na místě úmyslně otevřeli okno, aby mohl dron vyfotografovat krvavou postel uvnitř „chrámu“ na jeho ostrově. Na videu pod odkazem níže, je vidět kolem 2m 22s. ODKAZ

Rovněž získáváme zprávy z webu napojeného na zpravodajskou službu amerického námořnictva, přinášejícího někdy informace, ale i dezinformace, Sorcha Faal, že potápěči námořnictva našli zbytky dětských kostí na mořském dně poblíž Epsteinova ostrova. To znamená, že skandál se zřejmě posune od zneužívání nezletilých VIP osobami k rituálním obětem dětí, z nichž mnohé byly v před-pubertálním věku.

Britské zpravodajské zdroje MI6 varují, že použití Barra jako klíčové osoby při vyšetřování Epsteina by mohlo vést ke zneužití „německými DVD“ agenty, kteří by mohli sundat politické odpůrce obviněním z pedofilie.

Tyto stejné zdroje se také shodují v tom, že svět čelí satanskému nepříteli. Řekly: „Satanismus vidíme hlavně jako extremistický (fanatický) náboženský kult stejně jako všechny další, stejně tak jako kontrolní mechanismus v nejvyšších patrech světového společenského řádu.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Stejné zdroje rovněž uváděly, že případ Epstein byl „fiasko v celosvětovém měřítku na nejvyšší úrovni společnosti“ a že „to všechno vyjde na povrch.“ Také např. „syn královny (princ Andrew) je zapojen, spolu s ostatními. Měl by být vyšetřen kvůli jeho sexuální závislosti.“

Zatímco tento britský královský zdroj je očividně nervózní z bezprostředních čistek pedofilů na vysoké úrovni, upozorňuje na to, že generální prokurátor Barr byl pro tajné vojenské soudy, i když svět požaduje veřejné a spravedlivé procesy.

Ačkoliv zatčení vysoce postavených pedofilů je dobrá věc, stále nevidíme žádnou zmínku v korporátních médiích o trestání válečných zločinů, jako je 11. září nebo masové vraždy v místech, jako je Irák a Japonsko.

Další rozměr dění ve světě je samozřejmě finanční. V zásadě lze postoj vlády ve Washingtonu D.C. zredukovat do jediné věty: „Pokud nás necháte zkrachovat, zatkneme vás za pedofilii.“

 

[wp_ad_camp_2]

Zvýšený tlak na pedofily a lidi chycené do pasti Epsteinem souvisí s pokusem pokrevních linií v čele s Británií, podat žaloby proti velké rezervě „fondu s likviditou mimo účetní knihu“, říkají zdroje MI6. Jedná se o právní mechanismus pro kontrolu bankovního kartelu, vysvětluje zdroj, přičemž varuje, že „mnozí bankéři zemřeli“ za pokus o použití tohoto mechanismu.

Je třeba, aby lidé pochopili, že zbankrotování fiat bankéřů, kteří vlastní Washington D.C., EU a Japonsko, neohrožuje zdravou část těchto zemí, včetně nezkorumpovaných byrokratů a politiků. Ve skutečnosti by bankrot bankéřů osvobodil tyto země od babylonského dluhového otroctví, o čem mnoho lidí v západní vojenské a zpravodajské komunitě ví.

Americká armáda bude během nadcházející nové kampaně i nadále plně financována, aby konečně bankrotovala politický cirkus v D.C. a její vůdce v Tel Avivu a ve Švýcarsku. To lze vidět při pohledu na vývoz ropy amerického vojenského protektorátu Saúdské Arábie mimo USA (které platí obligacemi) a do Číny (která platí penězi).

[wp_ad_camp_2]

Podle webu TankerTrackers.com, který sleduje ropné tankery a zásilky na základě satelitních snímků a automatických identifikačních systémů lodí, Saúdská Arábie vyvezla do Číny v červenci 2019 neuvěřitelných 1.802.788 barelů denně, což je nárůst o 96% ve srovnání se srpnem 2018. Naproti tomu vývoz do USA v červenci činil 262 053 barelů za den, což je pokles o 62% oproti srpnu loňského roku.

Návrh Saudské Arábie na vytvoření nové země o velikosti státu Massachusetts a investicí 500 miliard dolarů, která obchází stávající zákaz genetického vylepšování lidí a zavede také nejrůznější potlačené technologie, ukazuje, že hlavní velení Spojených států se snaží alespoň zahájit založení odtržené civilizace.

Establishment v D.C. se mezitím stává zoufalejším každý den. Na domácím poli narůstá počet incidentů hromadného střílení (ať už skutečných nebo falešných) a klesá jejich výtěžnost, protože veřejnost je vůči nim už imunní. Pokus o zahájení falešných pravicových či levicových nepokojů v Portlandu v Oregonu také selhal.

Po neúspěšném úsilí o změnu režimu, které mělo ukrást ropu z Venezuely, Sýrie, Íránu a a z jiných míst, se partička neokonů z D.C. nyní pokouší odvrátit bankrot odkupem Grónska od Dánska.

[wp_ad_camp_2]

Také se snaží destabilizovat Hongkong ve snaze získat lepší vyjednávající pozici vůči Číně. Protesty tam začaly jako legitimní krok hongkongských občanů ke zrušení zákona, který by umožnil jejich vydání do Číny. Hong Kong je obydlen z velké části lidmi, kteří uprchli z komunistické Číny, takže tento zákon je opravdu znervózněl. Poté, co Čína ustoupila, protesty však podle zdrojů Asijských tajné společnosti přerostly v násilné akce profesionálních agentů provokatérů placených sionisty. Cílem bylo přinutit Čínu, aby použila nadměrnou sílu a zničila tak její mezinárodní image, připouštějí zdroje CIA. Číňané se však poučili z protestů na náměstí Nebeského klidu v roce 1989 a používají konvenční postupy na udržení pořádku, jako jsou vodní děla a zatýkání zvláště násilných jedinců.

Záležitosti kolem Hong Kongu se začaly hýbat, když Trump byl domácí opozicí nucen snížit cla o dalších 300 miliard dolarů za čínského zboží. Každý, kdo zná skutečný svět, chápe, že bankrotující člověk, který nakupuje věci, jako Korporace USA, a používá nesplatitelný dluh, není v silné vyjednávací pozici. Lidé, kteří profitují z distribuce levného čínského zboží v USA, tomu rozumějí.

Vláda Korporace USA má finanční prostředky do začátku září, ale je zde stále větší shoda, aby došlo ke skutečnému veřejnému bankrotu vlády Spojených států amerických letos na podzim. Dosud se tomuto scénáři vyhýbali, ale tento rok by se to už konečně mohlo povést.

 

[wp_ad_camp_2]

Letos se však bude konat obrovský boj, který by konečně mohl ukončit politický cirkus ve Washingtonu DC nakaženého infekcí EB (Epstein-Barr). Britské společenství Commonwealth, Vatikán, Rusové a Číňané chtějí, aby sionistická problémová parta trvale ukončila činnost. Mějme na paměti, že Sionisté budou proti tomu bojovat zuby nechty.

Tento podzim se zdá, že bude pravděpodobně hektičtěji než obvykle.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.