;

KLÁRA SAMKOVÁ PROSÍ O MAXIMÁLNÍ SDÍLENÍ NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE CO NEJVĚTŠÍMU POČTU ADRESÁTŮ.  Čtěte pozorně!!!


Klára Samková, narozena v r.1963 v Brně, je česká advokátka se specializací na občanské a rodinné právo, obchodní právo, ústavní právo a lidská práva a zároveň aktivistka a politička.
Klára Samková se ostře vyjadřuje proti islámu a uprchlické vlně směřující z Afriky a Asie do Evropy.
JEŠTĚ JEDNOU K FRANCII PO TERORISTICKÉM ÚTOKU – čtěte, prosím,v elmi  pozorně každou větu:
1) každému studentovi střední vojenské školy musí být jasné, že jde o bojovou zkoušku. Jde o průzkum bojem. Synchronizace útoků do jedné hodiny, jejich stupňování a organizace nesvědčí o ideologicky zmatené drobné skupině  teroristů, která provede individuální útok, aby si pohladila své psychologicky zmatené ego zatemnělé  pomstou. Akce byla profesionálně naplánována a organizována a měla za úkol, vedle vyvolání zmatku a strachu, vyzkoušet r eakčn&i acute; dobu policie a jejich složek a případné zapojení armády a dalších údů státu. Takže zatímco zdrogovani  mládenci prožívali svůj orgasmus z krvavé strašné lázně, dovedu si představit, jak o kousek dál stáli jiní, měřili dojezdové časy, množství přistavených jednotek a zkoumali jejich vybavení. A pak další, kteří sledovali vše dohromady. 

2) nebyla to první zkouška. Tou prvn&iacu te; byl vražedný útok.

3) je evidentní, že „migranti“ jsou armádou v civilu. Jestliže na příklad europoslanec Tomáš Zdechovský tvrdí, že migrace a teroristické útoky nemají nic společného, tak při veškerých svých osobních sympatiích k němu tvrdím zase já, že je naivní idealista. Dnes je zřejmé, že každý z „migrantů“ má svůj úkol. Každý ví, kdo je jeho velitelem. Každý ví, kam se musí dostavit a kde zůstat (viz jak Němci neví, kam se jim uprchlíci ztrácí). Každý se dopředu přes Internet seznámil s místem svého úkolu, s mapami i obrázky.

4) nedovedu si představit, co se stane v okamžiku, kdy najednou v Evropě udeří několik tisíc skupin. Příslušný počet lidí už k tomu mají. Prostředky k dorozumění také. Už ne těžké vysílačky. Počítač a mobil má každý v kapse. Pokud to byl průzkum bojem, pak je to předehra k hroznějším činům. Nyní teroristé uvidí v přímém přenosu schopnost státu a reakci obyčejných lidí. Proto si se vší vážností dovolím žádat ministra obrany, aby přestal řešit  problém vztahů dvou postklima kterick& yacute;ch bab (což říkám jako  postklimakterická baba, takže si to můžu dovolit) a začal připravovat tuto zemi na válku . Zejména pak jako první kroky navrhuji, aby  BYL OKAMŽITĚ ZABLOKOVÁN ROAMING Z TURECKA, SYRIE, LYBIE, SAUDSKÉ ARÁBIE A DALŠÍCH  VYBRANÝCH ZEMÍ. 

Souhlasíš-li, tak posílej do světa všem. Normální lidé to vidí stejně, jenom naši politici, kteří mají v mozkovně nas…., to vidí jinak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.