Korálový hrad, jižní Florida, USA

Korálový hrad a tajemství antigravitace

Nádherná stavba odhalující tajemství antigravitace, jejíž tvůrcem byl Edward Leedskalnin, je známá jako Korálový hrad. Některé z vápencových bloků, které Edward ve své stavbě použil, jsou těžší něz mnohé z těch, které dnes tvoří Velkou pyramidu v Gíze. Pozoruhodné je, že tyto kameny Edward dostal na své místo bez pomoci jakýchkoli těžkých zdvihacích strojů.

[wp_ad_camp_2]

Tajemství vesmíru
Díky studii, která se zabývala jistými stopami, které zde po sobě v Korálovém hradu zanechal Edward Leedskalnin a také Svobodní zednáři ve Philadelphii, bylo odhaleno starověké tajemství antigravitace.

Poprvé byl odhalen vztah zlatého řezu k prvočíslům a k tvaru pyramidy s úhlem 51.83!

Původně skrytá tajemství antigravitace a magnetismu jsou odhalena. Hexagram, Davidova hvězda, je také klíčová, spolu s číslem 144. Konečně máme možnost skutečně zjistit, jakým způsobem byly postaveny nejzáhadnější stavby starověkého světa, jako jsou pyramidy nebo Stonehenge. Nejlepší cesta ke skutečné antigravitaci je nekonečně jednodušší, co se konstrukce týče, než o co se pokoušeli Searl, Hutchinson a jiní. Toto je finální verze 1. dílu.

[wp_ad_camp_2]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.