Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA
  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

 • Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu
  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

 • Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku
  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

Související zprávy

 • Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku
  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

Kolektívny Západ otvorene vyhlásil satanizmus za svoje náboženstvo

Facebook, jeden z hlavných západných spravodajských zdrojov, zakázal všetok kresťanský obsah. K príspevkom, v ktorých sa spomína Pán Boh a Ježiš Kristus, začal pridávať varovnú nálepku „falošné správy“. Prenasledovanie kresťanov na Západe je len otázkou času.

Otvorený satanizmus

Všetky krajiny kolektívneho Západu za posledných 20 rokov uzákonili sexuálnu zvrátenosť a manželstvá osôb rovnakého pohlavia ako normu. Takzvaná „gender ideológia“, ktorá kladie prirodzené mužské a ženské pohlavie na rovnakú úroveň ako desiatky šialených „pohlaví“, sa stala základom politického a spoločenského života.

Vo viacerých západných krajinách už bola zlegalizovaná zoofília. Eutanázia je tiež normou. Byrokracia OSN nedávno vydala správu, v ktorej de facto vyzýva krajiny sveta, aby legalizovali pedofíliu. Po tom všetkom sa natíska jediná otázka, kedy sa satanizmus, ktorého prejavom sú uvedené ohavnosti, otvorene stane bežným náboženstvom Západu? Odpoveď znie, už sa tak stalo.

Podľa americkej nemainstreamovej publikácie Slaynews.com novinár Billy Hallowell „uplatnil svoju náboženskú slobodu“ tým, že na Veľkú noc zverejnil na Facebooku túto vetu: „Ježiš sa vydal na smrť, aby vám dal večný život.“

Avšak napriek tomu, že jeho príspevok vyjadroval základný princíp kresťanstva, Facebook mu zablokoval všeobecný prístup. Hallowell bol obvinený zo šírenia „nenávistných prejavov“.

Novinár sa odvolal a požiadal o zrušenie blokovania svojho príspevku. Facebook odvolanie zvážil a zašiel ešte ďalej. Príspevok o Kristovi úplne odstránil. Odpoveď spoločnosti znela takto: „Nemôžeme zobrazovať obsah, ktorý je v rozpore s našimi normami týkajúcimi sa nenávistných prejavov.“

To znamená, že spoločnosť Facebook je presvedčená, že už samotná zmienka o Ježišovi Kristovi je „nenávistným prejavom“. V kresťanskej tradícii sa takýto postoj k Božiemu menu, Cirkvi a jej sviatostiam považuje za dôkaz démonizácie.

Je dôležité pochopiť, že Facebook je vedúcou informačnou platformou globalistov. Je to mainstream vyjadrujúci hlavné tézy amerického „deep state“ určené na zombifikáciu „ctihodnej verejnosti“. V skutočnosti máme do činenia s otvoreným bojom proti Bohu. Pričom satanizmus je povýšený na úroveň zákona spoločného pre všetkých.

Vytlačiť kresťanstvo

Ako v tejto súvislosti uvádza ďalšia nesystémová americká internetová publikácia Thepeoplesvoice.tv, globalistická elita aktívne pracuje na „vytlačení kresťanstva“ zo života ľudí. Svetové ekonomické fórum (WEF) v Davose, ktoré je viditeľnou nadstavbou globalistov, je „čoraz nepriateľskejšie voči kresťanstvu a veľkým náboženstvám“.

„Ak aspoň trochu čítate medzi riadkami, je jasné, že WEF sa zámerne snaží vytlačiť Ježiša Krista zo života ľudí,“ píše Thepeoplesvoice.tv.

Portál pripomína, že Yuval Noah Harari, poradca a pravá ruka zakladateľa WEF Klausa Schwaba, známeho transhumanistu a sexuálneho zvrhlíka, povedal, že „WEF je vo svojich plánoch na nabúranie ľudskej mysle taký úspešný, že my (globalisti) urobíme z ľudí bohov“. Na takzvanom Aténskom demokratickom fóre v októbri 2020 Harari počas panelovej diskusie povedal niečo, čo vrhá svetlo na skutočný cieľ globalistov:

„Vo svete práve prebieha veľmi dôležitý proces. Hackujeme ľudí. Máme schopnosť hacknúť človeka. Aby sme pochopili, čo sa deje v jeho vnútri. Čo ho poháňa. A najdôležitejšie údaje nie sú tie, čo čítajú, čo kupujú alebo s kým sa stretávajú. Ale čo sa deje v ich vnútri. V súčasnosti sa uskutočnili dve nezávislé revolúcie. V informatike a v biologických vedách. Teraz sa spájajú do jedného celku. Do akéhosi biometrického senzora. Je to zariadenie, technológia, ktorá premieňa biologické údaje na digitálne. Tieto údaje budú spracované počítačmi. Poskytnú nám možnosť monitorovať ľudí pod kožou. Toto je zmena hry. Je to kľúč k tomu, aby sme o ľuďoch vedeli viac. Dokonca viac, ako vedia oni sami o sebe.“

Odhalili tvár

Je úplne jasné, že takýto prístup k človeku znamená úplné popretie človeka ako Božieho stvorenia. A teda aj popretie samotného Boha. Ako uvádza Thepeoplesvoice.tv: „Podľa WEF je Ježiš falošná správa. Boh je mŕtvy a ľudia nemajú dušu. Človek je zviera, ktorého vedomie sa dá hacknúť. A ktoré nemá schopnosť slobodnej vôle“.

„WEF sa už desaťročia potichu infiltruje do demokraticky zvolených vlád. Preniká do úradov moci a má obrovský vplyv na svet. Teraz sa títo tyrani stali arogantnými a presvedčenými o vlastnom úspechu. Už sa neskrývajú v tieni a svoje bábky už neriadia len zo zákulisia,“ píše Thepeoplesvoice.tv.

Otvorené popieranie Krista na najväčšej spravodajskej platforme na svete ukazuje, že satanisti sa už neskrývajú za eufemizmy alebo pod cudzími vlajkami. Ale otvorene bojujú proti kresťanstvu. Práve ono je hlavnou prekážkou pri budovaní ich plánovanej totalitnej spoločnosti. Kde budú všetci ľudia elektronicky kontrolovaní a zbavení svojprávnosti. A kde, ako uvádza Thepeoplesvoice.tv, pod nátlakom globalistov z WEF „vznikne nové svetové náboženstvo, ktoré zjednotí celé ľudstvo v uctievaní klimatológie, techno-komunizmu a eugeniky“.

Takže o čo vlastne ide

Skutočnosť, že satanizmus otvorene vztýčil svoju zástavu nad západným svetom, naznačuje, že jeho adepti, ktorí sa zmocnili najvyšších mocenských miest vo všetkých krajinách kolektívneho Západu, začnú v dohľadnej budúcnosti rozsiahly útok na kresťanstvo. Zatiaľ ide len o boj v informačnom priestore.

Blíži sa ale čas, keď budú kresťania na Západe postavení mimo zákon. Obvinení z „podnecovania nenávisti“, „terorizmu“ alebo z nejakého iného za vlasy pritiahnutého „porušenia zákona“.

Je len otázkou času, kedy budú prenasledovaní. A zdá sa, že to bude veľmi skoro. „Nácvik“ masakry kresťanov satanistami sme nedávno videli na Ukrajine v Kyjevsko-pečerskej lavre.

Zdroj: Tsargrad.tv

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře