Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Komerčný prielom v oblasti studenej fúzie (LENR) – uvolňovanie technológií na oslobodenie ľudstva

Žeby sa začali postupne uvoľnovať zakázané technológie? Svet už má v rukách dobrá strana, treba nechať kuklu motýla dozrieť a prečkať tmu v nej.

Nedávno bol oznámený veľký komerčný prielom, ktorý znamená revolúciu pre budúcnosť nášho sveta aj napriek vytrvalým pokusom zločineckých vlád a arogantných akademikov zničiť celú odnož fyziky – studenú fúziu. Spoločnosť Brillouin Energy oznámila prelomový kotlový systém Hydrogen Hot Tube (HHT), ktorý využíva polovodičové nízkoenergetické jadrové reakcie (LENR) na výrobu kontrolovaného prebytku tepla prostredníctvom fúzie atómov vodíka na hélium, pričom sa neuvoľňujú žiadne emisie, žiarenie ani „vyhorený“ rádioaktívny materiál, ako je to v jadrovej štiepenej energetike.

Tento prelomový objav využíva technológiu pevnej kovovej mriežky, ktorú kedysi takmer všetci konvenční fyzici zavrhovali, ale ktorá sa za posledných niekoľko desaťročí reprodukovala a osvedčila v stovkách laboratórií na celom svete. Táto technológia, ktorú kedysi hlavný prúd fyzikov odmietal ako „nemožnú“, bola teraz potvrdená, patentovaná a publikovaná v mnohých vedeckých časopisoch, aj keď tomu väčšina fyzikov ešte úplne nerozumie. Túto technológiu teraz odmietajú len tí, ktorí sú nevedomí a arogantní, zatiaľ čo tí, ktorí sú datovaní, túto technológiu prijímajú ako hotové riešenie, ktoré pomôže nakŕmiť, vykurovať a poháňať celý svet.

Vo svete, kde západná Európa v súčasnosti čelí možným zimám s nedostatkom energie v dôsledku vojny s Ruskom má spoločnosť Brillouin Energy pripravené riešenie na vykurovanie domácností, komerčných budov a vojenskej infraštruktúry za zlomok súčasných nákladov bez toho, aby potrebovala akékoľvek fosílne palivá. Ako sa uvádza na webovej stránke spoločnosti Brillouin Energy, „systém kotla HHT™ využíva bežný vodík na výrobu škálovateľného tepla na požiadanie za mimoriadne nízke náklady, bez akýchkoľvek emisií alebo iných znečisťujúcich látok.“

V súčasnom štádiu je HHT okamžite použiteľný na výrazné zníženie nákladov a zníženie uhlíkovej stopy teplovodných kotlov a hydronických (sálavých) ohrievačov v obytnom aj komerčnom meradle. Ďalším vývojom môže tento systém poháňať aj zdokonalené HVAC systémy a v konečnom dôsledku poskytnúť dramatický prielom vo výrobe elektrickej energie na decentralizovanej báze bez znečisťovania v mieste dopytu.

Technológia studenej fúzie (LENR) produkuje prebytočné teplo v pomalej, trvalej fúznej reakcii, ktorá prebieha v nanosvete. Na rozdiel od fosílnych palív nevytvára vysokoenergetické spaľovacie javy, ktoré by podporovali aplikácie motorov s vysokým krútiacim momentom, takže nie je použiteľná na nahradenie spaľovacích motorov vo vlakoch, nákladných vozidlách, automobiloch alebo lietadlách. Ale je schopná ohrievať vodu prostredníctvom riadenej jadrovej fúzie. Túto horúcu vodu možno použiť v jednoduchom systéme sálavého rozvodu tepla (kotly, priemyselné ohrievače atď.) alebo po ďalšom vývoji ju možno použiť na nahradenie uhlia v uhoľných elektrárňach. Dokonca sa môže použiť (s veľkým úsilím o modernizáciu) na nahradenie jadrových palivových tyčí v jadrových elektrárňach, čím sa odstráni celý problém rádioaktivity a vyhoreného jadrového paliva.

Reakcia LENR spotrebúva mikroskopické množstvá atómov vodíka, ktoré sa spojujú na hélium, pričom sa uvoľňuje prebytočná energia konzistentná, vo fyzike s dobre známou, pri premene hmoty na energiu. Energetická hustota vody – ktorá samozrejme obsahuje vodík – je takmer nepredstaviteľná. Podľa spoločnosti Brillouin jeden pohár vody obsahuje dostatok vodíka na napájanie 30 000 domácností na celý rok za predpokladu 100 % premeny vodíka na teplo prostredníctvom fúzie LENR:

Okrem toho klimatickí sektári, ktorí v súčasnosti opovrhujú CO2 – aj napriek tomu, že CO2 vďaka fotosyntéze podporuje rast plodin a „zazelenáva“ planétu – by mali prijať aj technológiu LENR, keďže LENR neprodukuje žiadne emisie CO2.

S trochou podpory ďalšieho inžinierstva by sa Brillouinove systémy mohli využiť na výrobu elektrickej energie pomocou „mikrokotlov“, ktoré poháňajú malé turbíny vďaka účinkom expanzie pary. To znamená, že malá jednotka – možno veľkosti chladničky – by mohla poháňať domácnosť a vyrábať dostatok prebytočnej elektrickej energie aj na nabíjanie elektrických vozidiel (ak by existovali nejaké spolahlivé a bezpečné).

Jednou z hlavných výhod tohto systému je, že turbíny vyrábajú striedavý prúd (AC), ktorý je okamžite použiteľný v domácich zariadeniach bez toho, aby sa musel transformovať z jednosmerného prúdu (DC), ktorý vyrábajú solárne panely.

Z tlačovej správy spoločnosti Brillouin:

„Táto technológia bola nezávisle testovaná a overená niekoľkými poprednými svetovými jadrovými vedcami a laboratóriami. Spoločnosť Brillouin Energy je teraz pripravená vstúpiť do ďalšej fázy: komercializácie,“ povedal David Firshein, finančný riaditeľ spoločnosti Brillouin Energy. „Testovací systém HHT, ktorý predvádzame na ICCF24, je vôbec prvým licencovaným systémom, ktorý je prenosný – je možné ho zabaliť a poslať potenciálnym licenčným partnerom OEM na ďalšie testovanie a hodnotenie. Je to zásadný krok k riešeniu súčasných obrovských výziev v oblasti energetickej bezpečnosti a klimatických zmien.“

Vo veľkom meradle s ďalšími technickými riešeniami by tieto jednotky mohli napájať námorné lode, priemyselné budovy, vojenské základne, školy alebo dokonca celé mestá. Dôležité je, že keďže voda je ľahko dostupná pre každý národ na Zemi, táto technológia by výrazne zmiernila globálnu závislosť od fosílnych palív – zdroj konfliktov a vojen o zdroje.

Hoci LENR v dohľadnej dobe nenahradí spaľovacie motory, táto technológia môže pomerne rýchlo nahradiť spotrebu fosílnych palív vo vykurovacích systémoch a veľkých elektrárňach. Tým by sa výrazne znížila závislosť sveta od uhlia, zemného plynu a vykurovacieho oleja.

Technológia LENR oslobodzuje ľudstvo zo smrtiaceho zovretia antihumánnych globalistov

Technológia LENR bola desaťročia systematicky potláčaná vládami z jednoduchého dôvodu, že vlády nechcú, aby bolo ľudstvo slobodné. Využívajú strach z nedostatku ako zbraň kontroly a keďže globalisti sa teraz snažia dosiahnuť globálnu depopuláciu, vytvárajú nedostatok potravín a energie ako páku na vyvolanie masového hladomoru a hospodárskeho kolapsu. To znamená, že technológia LENR môže pomôcť oslobodiť ľudstvo zo smrtiaceho zovretia antihumánnych globalistov, ktorí sledujú program masového vyhubenia a ovládnutia ľudskej rasy.

Hojnosť potravín sa dá ľahko dosiahnuť takmer všade na svete, keď sa v zimných mesiacoch dajú cenovo výhodne vykurovať skleníky pomocou technológie studenej fúzie. To umožní celoročné pestovanie miestnych plodín v chladnejších oblastiach, ako je Kanada a západná Európa.

Okrem toho technológia LENR nevyžaduje toxické ťažké kovy, ktoré sa používajú na výrobu solárnych panelov. Solárny priemysel sa odhaľuje ako veľký znečisťovateľ životného prostredia, keďže toxické kovy sa hromadia na skládkach v dôsledku vyhadzovania použitých solárnych panelov. Tieto kovy pochádzajú z ťažby, ktorá sa často vykonáva v krajinách, ako je Čína, bez ohľadu na ekologické dôsledky.

Technológia LENR môže teoreticky poháňať aj zariadenia na odsoľovanie vody na celom svete, čím sa zabezpečí čerstvá voda na zavlažovanie plodín bez toho, aby sa pri tom spotrebovali fosílne palivá.

Vďaka schopnosti cenovo dostupne vykurovať skleníky a zároveň poháňať zariadenia na odsoľovanie vody bude technológia LENR po správnom využití a skonštruovaní na tieto účely znamenať cenovo dostupné a hojné množstvo potravin pre všetkých.

Cena potravín v podstate odráža cenu energie, takže akékoľvek dramatické zníženie nákladov na energiu znamená potraviny cenovo oveľa dostupnejšie a ľahšie prístupné.

Spoločnosť Brillouin Energy v súčasnosti hľadá investorov, ako sa uvádza na stránke „Príležitosť“. brillouinenergy.com

Nemôžeme hovoriť o rizikách alebo výnosoch z investovania do spoločnosti Brillouin, ale môžeme vám povedať, že niektoré z najväčších korporácií na svete sa touto technológiou zaoberajú a vyhodnocujú ju. Zdá sa, že je nevyhnutné, aby niekto komerčne využil studenú jadrovú syntézu a zmenil svet. Momentálne sa zdá, že spoločnosť Brillouin je na čele skupiny, hoci to nie je zárukou, že o päť rokov bude lídrom na trhu.

Zdroj: Natural News

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
10 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře