Odkedy som spustil kritiku ESET-u za to, že ako oligarchovia financujú politicko-mediálne liberálne impérium za účelom „prevzatia moci“ (Kiska) a „boja so zlom“ (Čaputová), tak som sa od protistrany dostal viacero mimoriadne inteligentných odpovedí – posúďte sami:

[wp_ad_camp_2]

1. KRČMOVÁ AROGANCIA FIRMY ESET

Po prvé, ESET mi odkázal, že platí dane, takže platí aj mňa. Keby si po týchto slovách chalošii odfrkli ako po siedmom poháriku, úplne by to vystihlo tú krčmovú aroganciu, ktorá srší z tejto odpovede.

Ja len, že aj ja platím dane, ale nie som oligarcha a nekupujem si médiá ani politikov. Aj moja suseda platí dane, aj predavačka dole v obchode platí dane, aj strážnik na parkovisku platí dane.

Ako to, dopekla, súvisí s tým, že tu chce niekto na Slovensku prevziať moc len na základe toho, že má na účte prebytočné milióny?

BRÁŇME SLOVENSKO PRED OLIGARCHAMI

To tu fakt majú krajinu ovládnuť multimilionári so svojim liberálnym svetonázorom? A my sme povinní im pri tom freneticky tlieskať, lebo nemáme tie milióny ako oni a máme im slúžiť ako poddaní, lebo oni nás ako štátnych predstaviteľov vlastne „platia“?

[wp_ad_camp_2]

To čo je za zvrhlú logiku?! Toto môže vymyslieť len nejaký arogantný snob, kompletne odtrhnutý od života bežných ľudí, ktorý si myslí, že mu patrí všetko, len preto, že má na účte stovky miliónov.

Prepáčte, ale mne je z takýchto arogantných pracháčov zle.

Je mi jedno, ako došli k svojmu majetku – nemajú právo zneužívať svoju ekonomickú moc.

ANGÍNA NEOSPRAVEDLŇUJE OLIGARCHIU, MILÝ PÁN SYN

Po druhé, syn jedného z vlastníkov ESET-u mi napísal, že mal minule angínu a keďže jeho súkromný lekár mal najbližší termín až o 3 dni, tak musel ísť na pohotovosť, kde čakal tri hodiny.

Nič v zlom, ale ešte raz: ako to súvisí s tým, že je zvrátené, aby multimilionári financovali politikov a médiá, aby menili Slovensko na svoj obraz?

Ak by bol tatko tuná tohto chaloša s angínou vášnivý obdivovateľ Hitlera a veselo by lial milióny do neonacistických politikov a médií, tak by to bolo takisto v poriadku?

Oni nechápu, že demokraciu likviduje, ak niekto zneužíva svoje ekonomické postavenie na získanie politickej moci? Ono sa to už potom nenazýva demokracia, ale oligarchia, chlapci! A to je sakramentský problém!

V AMERIKE BY CHUDOBNÝCH ĽUDÍ V NEMOCNICI ANI NEOŠETRILI, VY MUDRLANTI

Znásilňovať Slovensko a nasilu tu pretláčať americký liberalizmus len preto, že tatko má na účte stovky miliónov – veď to je choré, zvrátené a papalášske svinstvo!

[wp_ad_camp_2]

A s angínou to súvisí asi tak isto, ako to, že ESET platí dane. Haló! To si teraz ideme klábosiť o tom, ako sme čakali v nemocnici? Môj malý mal minule zápal pľúc a keďže bola nejaká epidémia, čakal som na pohotovosti asi štyri hodiny – a čo?

To kvôli tomu tu máme premeniť Slovensko na Ameriku? Aby polka z čakajúcich pacientov vypadla z čakárni, lebo by nemali zdravotné poistenie a skapíňali by na ulici ako v USA? Toto je pointa alebo čo? Toto tu chcete, Trnkovci? Americkú trhovú džungľu?

NEHRAJTE SA NA CHÚĎATKÁ, PRACHÁČI! JE TO VÝSMECH PRACUJÚCIM ĽUĎOM!

Odpustite si tie vaše trápne rečičky o angíne, pán syn. Len sa snažíte navodzovať srdcervúci dojem, aký ste strašne bežný každodenný Slováčisko a pritom ste len synom multimilionára, ktorý si chce kúpiť Slovensko, tak na čo sa hráte?

Nemáte právo pretláčať tu americký model a tie vaše liberálne ideologické drísty len preto, že máte milióny na účte – vaša angína nie je odpoveď na tieto oligarchické maniere, kapišto?

3. ZOMRI AKO LUMPEN-ARMÁDA ESETU

Po tretie, ESET reaguje aj nepriamo – cez svoje vyhecované mládežnícke liberálne stádo. Na internete sa na mňa spustila vlna neuveriteľného hejtu, písal som o tom.

Stránka Zomri sa kompletne opustila – spustili takú spršku nenávisti, akoby boli priamo platení propagandisti ESET-u.

Ich niekoľkotisícová armáda hejterov poslušne bombardovala moju stenu a potom vyplakávala, že sme ich, vulgárnych spratkov, zablokovali do posledného nevychovaného slniečka.

JEDNÉHO DŇA PRAVDA VYJDE NAJAVO, LIBERÁLKOVIA

Bože, a čo čakajú? Že si tu budú huby obtierať o mojich priateľov a nadávať ako ožrani v šenku? A tento hnoj nášmu drahocennému ESET-u nevadí?

Ak sa raz definitívne potvrdí, že za stránkou Zomri stoja ľudia z okolia denníka SME a Denníka N, a teda z okruhu liberálov, ktorých financuje ESET, to len bude krásna vizitka slušného Slovenska a eseťáckeho liberalizmu, neviem sa dočkať.

4. MSTIA SA AJ LIBERÁLNE MÉDIA – NIELEN NA BLAHOVI, ALE AJ NA JEHO KNIHE

Po štvrté, na obranu ESET sa samozrejme postavili aj liberálne médiá. Na Denníku N či SME je prakticky denne nový blog o tom, aké je Blaha zlo a aký je ESET super.

[wp_ad_camp_2]

Redaktor Denníka N Meško, ktorý vlastní kníhkupectvo Martinus a spolu s ESET-om financuje Progresívne Slovensko sa Blahovi pomstil tým, že knihu Sto najlepších statusov označil ako „kontroverznú“, lebo vraj „útočí na slobodu a demokraciu“. Bravó, veľké demokrati! Bravó, slniečka!

„ADA“ Z TOPIEK SA KOMPLETNE OPUSTILA

Nezaháľa ani bulvár. Len za posledný týždeň vydali Topky dva extrémne jednostranné články, v ktorých sa píše, ako zlý Blaha robí zle dobručkému, chrumkavučkému ESET-u, ach, fňuk, poďme všetci ľutovať multimilionárov z ESET-u, ktorí sú až takí Slováci, že bývajú v Rakúsku.

Ale pozor, pozor, Topky so zväzáckym nadšením doplnili, že ESET Blahu úplne uzemnil, lebo mu napísal, že platí dane (waw!) a syn majiteľa mal zasa angínu (waw!, waw!).

Mimochodom, pod týmto „severokórejským“ novinárskym odpadom je v oboch prípadoch podpísaná tá istá poloanonymná osoba, ktorá používa skratku „ada“.

Milá „ada“, ani vlastná matka by tak úpenlivo nechránila Trnku, Zajaca a ďalších chlapcov z ESET-u. To, čo páchate, je v rozpore aj s tou najelementárnejšou novinárskou etikou.

Jednostranné, hlúpe a primitívne osočovanie politika a jednostranná, hlúpa a primitívna propaganda súkromnej firmy ESET.

Možno by sa majitelia portálu Topky mohli zamyslieť, či sú ich zamestnanci dostatočne zaplatení a či ich náhodou nemotivuje aj niekto iný.

[wp_ad_camp_2]

MŇA NEZASTRAŠIA

Milí priatelia,

to, že moja kritika ESET-u vyvolala takú šialenú a agresívnu reakciu z liberálnych kruhov, ma napĺňa presvedčením, že som niekomu riadne šliapol na otlak. A ten niekto ma chce zastrašiť.

Už dokonca vznikajú stránky, ktoré vyzývajú na hromadné žaloby proti mne. Vyhrážajú sa mi. Píšu o násilí a hecujú k nenávisti. Áno, chcú ma zastrašiť.

Nepodarí sa im to. Môžu ma hejtovať, koľko im hrdlo ráči – som na to zvyknutý.

SERIÁL O ESETE BUDE POKRAČOVAŤ

Budem ďalej písať o prepojeniach na USA, ktoré potvrdilo aj ruské ministerstvo zahraničných vecí.

Budem ďalej písať o tom, ako pán Anton Zajac presunul podstatu firmy ESET v roku 1998 do USA, takže táraniny o tom, aká to je prudko slovenský firma, si môžu nechať pre deti v materskej škôlke.

Budem ďalej písať o ich majetkoch, o ich politických prepojeniach, o ich arogancii a liberálnom fanatizme. A hlavne o tom, čo páchajú ich bábky v politike -Čaputová, Vallo, Kiska, Truban a ďalší.

Považujem oligarchov za nebezpečenstvo pre Slovensko. Pre našu demokraciu, pre našich pracujúcich ľudí.

PRAVDA O OLIGARCHOCH

ESET sa správajú ako typickí oligarchovia. Majú prachy, majú médiá, majú politické strany, majú vplyv. A chcú nám ukradnúť Slovensko a premeniť ho na neoliberálnu Ameriku..

My sa môžeme brániť iba tým, že budeme nahlas hovoriť pravdu.

A presne to hodlám robiť.

Zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.