;

Neskutočné čo sa deje v mene farmaceutického priemyslu, maju toľko krvy na rukách, že by zaplavila nejedno more.

Není tomu tak dlouho, co reportér Neon Nettle přinesl reportáž o epidemii vražd lékařů, z nichž většina byla z Floridy v USA.

Všechny z těchto obětí měly jedno pojítko – objevili, že do vakcín určených pro lidi se přidává enzymatická bílkovina nagaláza.

Co je nagaláza a co způsobuje?

Nagaláza je látka, která v těle brání tvorbě a využití vitamínu D, který představuje hlavní obranný mechanismus těla na usmrcování rakovinných buněk.

Podle portálu Thebigriddle.com je nagaláza také bílkovina, kterou vytvářejí všechny rakovinné buňky a ve velkém množství se vyskytuje i u autistických dětí. A oni toto přidávají do vakcín!

V těle působí tak, že zabraňuje využití vitamínu D, který je nezbytný pro prevenci obou onemocnění, čímž v podstatě deaktivuje imunitní systém. Kromě toho je známo, že nagaláza vyvolává také cukrovku typu 2.

Co se tedy vlastně stalo?

Oni neodstranili tyto lékaře proto, že objevili lék na rakovinu (čímž by ohrozili zisky onkologického průmyslu) nebo, že dokázali vyléčit autismus.

Ne, oni uvedené lékaře zavraždili proto, že zkoumali a našli důkazy o tom, že vakcíny, které vstřikují do našich nevinných dětí, způsobují současnou epidemii rakovinových a autistických onemocnění.

A to vše se děje vědomě a účelově! Lékaři, které zavraždili, úzce spolupracovali a připravovali se, že se svými zjištěními brzy vyjdou na veřejnost.

Jedy ve vakcínách a depopulace

Oni nejprve schválili zákony, že očkování je povinné a všechny děti ho musí podstoupit. Pak vyrobili vakcíny, které pomalu, ale jistě usmrcují.

Myslí si, že je to fér v rámci hesla „přežijí jen ti nejodolnější“. Toto je jejich mentalita. Tito lidé nemají duši.

Dr. Ted Bröer to celé podrobně vysvětlil ve své zprávě The Hagmann & Hagmann Report odvysílané v televizní show.

Nicméně trvalo to přes hodinu, dokud byl schopen to dostat do vysílání, protože jejich původně 3 hodinová show byla náhle přerušena. Pokaždé, když se ji pokoušeli obnovit, byly odpojováni. Dokonce i jejich počítačové servery byly napadeny a odstaveny.

Nakonec se telefonické spojení do televizní show přece jen podařilo obnovit a po hodině již probíhající show byli schopni s moderátorem v rozhovoru pokračovat.

První věc, kterou Dr. Broer řekl, byla: „V žádném případě nemám sebevražedné sklony.“

Během rozhovoru byl velmi nervózní. Hlavně tehdy, když vypovídal o těchto věcech, o kterých měl dobré informace. Obával se, že bude umlčen ještě předtím, než bude mít možnost své znalosti veřejně prezentovat.

O čem vypověděl Dr. Broer v televizní show

Pokud umíte anglicky a chcete si autenticky poslechnout o tom, jak potlačený vitamín D vyvolává různá onemocnění, najdete to v tomto videu přibližně v 19. minutě:

Nicméně nejdůležitější informace se ve videu vyskytuje v 10. minutě.

Říká se tam v podstatě o tom, že nagaláza blokuje i produkci proteinu GSMAF (samosignalizační glykoprotein), který se váže na bílé krvinky makrofágy a následně vyvolá kaskádovitou imunitní reakci těla na infekce a patogeny. Pokud v těle chybí, imunita nepracuje.

Závěr

Jde o jedny z nejdůležitějších informací, jaké jsme kdy slyšeli. A dozvědět by se o tom měli všichni, hlavně rodiče dětí s povinným očkováním.

Pokud máte takové přátele nebo známé, určitě s nimi tuto informaci sdílejte.

Zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.