Neskutočné čo sa deje v mene farmaceutického priemyslu, maju toľko krvy na rukách, že by zaplavila nejedno more.

Není tomu tak dlouho, co reportér Neon Nettle přinesl reportáž o epidemii vražd lékařů, z nichž většina byla z Floridy v USA.

Všechny z těchto obětí měly jedno pojítko – objevili, že do vakcín určených pro lidi se přidává enzymatická bílkovina nagaláza.

[wp_ad_camp_2]

Co je nagaláza a co způsobuje?

Nagaláza je látka, která v těle brání tvorbě a využití vitamínu D, který představuje hlavní obranný mechanismus těla na usmrcování rakovinných buněk.

Podle portálu Thebigriddle.com je nagaláza také bílkovina, kterou vytvářejí všechny rakovinné buňky a ve velkém množství se vyskytuje i u autistických dětí. A oni toto přidávají do vakcín!

V těle působí tak, že zabraňuje využití vitamínu D, který je nezbytný pro prevenci obou onemocnění, čímž v podstatě deaktivuje imunitní systém. Kromě toho je známo, že nagaláza vyvolává také cukrovku typu 2.

Co se tedy vlastně stalo?

[wp_ad_camp_2]

Oni neodstranili tyto lékaře proto, že objevili lék na rakovinu (čímž by ohrozili zisky onkologického průmyslu) nebo, že dokázali vyléčit autismus.

Ne, oni uvedené lékaře zavraždili proto, že zkoumali a našli důkazy o tom, že vakcíny, které vstřikují do našich nevinných dětí, způsobují současnou epidemii rakovinových a autistických onemocnění.

A to vše se děje vědomě a účelově! Lékaři, které zavraždili, úzce spolupracovali a připravovali se, že se svými zjištěními brzy vyjdou na veřejnost.

Jedy ve vakcínách a depopulace

Oni nejprve schválili zákony, že očkování je povinné a všechny děti ho musí podstoupit. Pak vyrobili vakcíny, které pomalu, ale jistě usmrcují.

[wp_ad_camp_2]

Myslí si, že je to fér v rámci hesla „přežijí jen ti nejodolnější“. Toto je jejich mentalita. Tito lidé nemají duši.

Dr. Ted Bröer to celé podrobně vysvětlil ve své zprávě The Hagmann & Hagmann Report odvysílané v televizní show.

Nicméně trvalo to přes hodinu, dokud byl schopen to dostat do vysílání, protože jejich původně 3 hodinová show byla náhle přerušena. Pokaždé, když se ji pokoušeli obnovit, byly odpojováni. Dokonce i jejich počítačové servery byly napadeny a odstaveny.

Nakonec se telefonické spojení do televizní show přece jen podařilo obnovit a po hodině již probíhající show byli schopni s moderátorem v rozhovoru pokračovat.

První věc, kterou Dr. Broer řekl, byla: „V žádném případě nemám sebevražedné sklony.“

Během rozhovoru byl velmi nervózní. Hlavně tehdy, když vypovídal o těchto věcech, o kterých měl dobré informace. Obával se, že bude umlčen ještě předtím, než bude mít možnost své znalosti veřejně prezentovat.

O čem vypověděl Dr. Broer v televizní show

Pokud umíte anglicky a chcete si autenticky poslechnout o tom, jak potlačený vitamín D vyvolává různá onemocnění, najdete to v tomto videu přibližně v 19. minutě:

Nicméně nejdůležitější informace se ve videu vyskytuje v 10. minutě.

Říká se tam v podstatě o tom, že nagaláza blokuje i produkci proteinu GSMAF (samosignalizační glykoprotein), který se váže na bílé krvinky makrofágy a následně vyvolá kaskádovitou imunitní reakci těla na infekce a patogeny. Pokud v těle chybí, imunita nepracuje.

[wp_ad_camp_2]

Závěr

Jde o jedny z nejdůležitějších informací, jaké jsme kdy slyšeli. A dozvědět by se o tom měli všichni, hlavně rodiče dětí s povinným očkováním.

Pokud máte takové přátele nebo známé, určitě s nimi tuto informaci sdílejte.

Zdroj: 9

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.