…..lidé trpí závažnými zdravotními problémy a lék-aři nevědí a neumějí správně diagnostikovat. Nyní se dozvíte proč….

05:55

Farmaceutický průmysl (bílá mafie) nemá vůbec zájem o Vaše uzdravení tak jako většina „lékařů.“ Potřebují lidi držet hodně nemocné, protože to je pro ně obchod a kšeft…..

Lymeská borelióza – trpíte jí? Pokud jste jí trpěli, zřejmě jste o tom nevěděli – pokud nejste jedni z těch, kteří ji mají v chronickém stadiu a kvůli určení správné diagnózy museli navštívit přes 30 lékařů.

Testy na lymeskou boreliózu jsou nadmíru nepřesné, často neprůkazné nebo naznačující zdánlivou negativitu.

 

[wp_ad_camp_2]

Proč je lymská borelióza významně pod-diagnostikována?

Neboť tyto chytré bakterie našly způsob, jak oklamat imunitní systém a bílé krvinky, takže jsou nezjistitelné, dokud nebude zahájena léčba.

Pro přesné stanovení diagnózy lymeské boreliózy musíte navštívit lékaře, který se na ni specializuje (LLMD), nicméně stále více lékařů se čistě ze strachu, že přijdou o svou praxi, obrací svým pacientům zády!

Pojišťovny a organizace CDC (americká Centra pro kontrolu a prevenci nemocí) udělají vše, co je v jejich silách, aby zabránily správné diagnostice, léčbě nebo širokému povědomí o chronické lymeské borelióze, která se stává stále častější.

Odvětví zdravotnictví pokládá lymeskou boreliózu za přenosnou „pouze“ klíštětem infikovaným bakteriemi. Sama CDC však přiznává, že toto onemocnění je podhodnoceno a je přesvědčena o výskytu 300 000 až půl milionu nových případů ročně.

 

[wp_ad_camp_2]

Díky tomu se lymeská borelióza stává téměř dvakrát častější než rakovina prsu a více než šestkrát častější než HIV / AIDS. Odkud se berou všechny ty nové případy?

Je zajímavé si všimnout, že po nedávném veřejném oznámení Avril Lavigneové, že bojuje s chronickou lymeskou boreliózou, se v mainstreamových médiích jako The Daily Mail objevila zmínka o tom, že boreliózu mohou přenášet i komáry!

Pokud se borelióza nezjistí v počátečních stadiích, přechází do chronického stavu, jehož existenci zcela popírají organizace jako CDC a IDSA (Americká společnost pro infekční nemoci).

 

[wp_ad_camp_2]

 

A budou ho popírat nadále, protože pokud pojišťovny něco nenávidí, tak jsou to chronická onemocnění, na jejichž léčbu jsou zapotřebí peníze a čas.

A tak se sešlo grémium propojené s pojišťovnami, aby sepsalo oficiální směrnice k léčbě lymeské boreliózy zajišťující, že se pacientům dostane jen několik týdnů léčby antibiotiky a nebude jim diagnostikována chronická lymeská borelióza (a to ani v případě, kdy přetrvávají jasné symptomy a onemocnění napadá nervový systém).

 

[wp_ad_camp_2]

Více než polovina členů grémia, včetně jeho předsedy, kteří psali směrnice IDSA pro lymskou boreliózu, podle nichž chronická borelióza neexistuje, je ve zjevném konfliktu zájmů.

Mají finanční podíly ve farmaceutických společnostech, diagnostických testech a patentech, jakož i smlouvy o poradenství pro pojišťovny.

Do grémia záměrně nepřizvali výzkumníky a vědce s důkazy, které podporují existenci chronické boreliózy. Kvůli těmto nepoctivým směrnicím o borelióze mají pojišťovací společnosti „právo“ odmítnout proplácet dlouhodobou léčbu lymské boreliózy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak bylo uvedeno ve filmu Under Our Skin, za správnou diagnostikou a úspěšnou léčbu chronické lymeské boreliózy přišli lékaři o svou praxi.

V případě Dr. Josepha Jemseka ze Severní Karolíny šlo nejen o ztrátu licence, ale i jeho živobytí. Dr. Jemsek už nemůže vykonávat svou praxi jen proto, že postiženým lidem podal antibiotika, načež BCBS na něj podala žalobu o zaplacení zhruba 100 milionů dolarů, takže musel vyhlásit bankrot.

Jeho závěrečné poznámky adresované Lékařské řadě Severní Karolíny těsně předtím, než mu byla odebrána licence, si můžete přečíst zde. Jeho příběh můžete zhlédnout v dokumentárním filmu na konci tohoto článku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Odhalení – peníze farmaceutického průmyslu korumpují IDSA

Generální prokurátor státu Connecticut, Richard Blumenthal, vyšetřoval členy grémia pro možné porušení antimonopolních zákonů a konflikty zájmů.

Ze čtrnácti členů grémia, autorů prvního vydání směrnic, bylo šest vlastníků patentů na lymeskou boreliózu nebo její koinfekce, čtyři členové byli financováni výrobci testovacích souprav na lymeskou boreliózu nebo její koinfekce, čtyři členové vzali úplatek od pojišťoven za napsání směrnic o postupu léčby lymeské boreliózy nebo poradenství při soudních sporech týkajících se boreliózy, a devět členů dostávalo peníze od výrobců vakcín proti lymeské borelióze.

U některých autorů šlo o více než pouze jeden konflikt zájmů (Zdroj: „Under Our Skin“ [2008])

 

[wp_ad_camp_2]

 

Studie: silný důkaz sexuálního přenosu

Bakterie způsobující lymeskou boreliózu se nazývají Borrelia burgdorferi. Jedná se o druh spirálovitě stočených bakterií, známých jako spirochéty. Spirochéta lymeské boreliózy je sestřenicí Treponema pallidum, která způsobuje syfilis.

Dr. Alan MacDonald, který vystupuje v dokumentu ‚Under Our Skin‘ (2008), ve filmu říká, že DNA bakterií Borrelia (lymeské boreliózy) našel po smrti v mozcích u 7 z 10 pacientů s Alzheimerovou chorobou.

Dává to dokonalý smysl, protože syfilis, její bratranec, také napadá mozek v terciárním, tedy neurosyfilitickém stadiu.

Lékař Dr. Klinghardt (také citovaný ve filmu ‚Under Our Skin‘) prohlásil, že „nikdy neměl pacienta s Alzheimerovou či Parkinsonovou chorobou, amyotrofickou laterální sklerózou (ALS; Lou Gherigovou chorobou) či roztroušenou sklerózou, který by měl negativní testy na bakterii Borrelia“.

Ve videu výše Dr. Alan MacDonald mluví o lymeské borelióze.

Proč tolik lidí trpí lymeskou boreliózou a s ní údajně souvisejícími chronickými poruchami, jako jsou Alzheimerova choroba a ALS (Lou Gehrigova choroba)? Nová studie naznačuje, že je to přesně jako s jejím spirochétovým bratrancem, který vyvolává syfilis.

 

[wp_ad_camp_2]

Lymeská borelióza může být přenosná pohlavním stykem! Studie byla prezentována na výročním Setkání Americké federace pro lékařský výzkum západní oblasti a abstrakt výzkumu byl zveřejněn v lednovém čísle časopisu Journal of Investigative Medicine.

Stránka Medical Daily uvádí:

Studie – představená na výročním Setkání Americké federace lékařského výzkumu západní oblasti – společné dílo mezinárodního týmu vědců, testovala vzorky semene a vaginálního sekretu tří skupin pacientů, aby zjistila, zda je prostřednictvím nechráněného pohlavního styku možný přenos lymeské boreliózy na partnera.

Studie pozorovala kontrolní subjekty bez příznaků lymeské boreliózy, náhodné subjekty s pozitivním testem na lymeskou boreliózu a manželské heterosexuální páry praktikující nechráněný sex, s pozitivními testy na onemocnění.

Výzkumníky zajímala hlavně přítomnost B. burgdorferi a identických kmenů bakterie při nechráněném pohlavním styku manželů.

Jak výzkumníci očekávali, u kontrolních subjektů byly testy vzorků semene a vaginálních sekretů na bakterii negativní.

Stopy B. burgdorferi našli výzkumníci ve vaginálních sekretech všech žen s lymeskou boreliózou. Ve srovnání s tím bylo na bakterii ve vzorcích spermatu pozitivně testována asi polovina mužů s onemocněním.

Kromě toho se u jednoho z heterosexuálních párů s lymeskou boreliózou zjistily identické kmeny bakterie v genitálních sekretech.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Jeden výzkumník ve studii poznamenává:

„Vždy existuje jisté riziko nakažení od infikovaného klíštěte v lesích. Větší riziko nakažení však může číhat v ložnici.“

„Naše zjištění změní způsob, jakým vnímají boreliózu lékaři a pacienti,“ řekla Marianne Middelveenová, hlavní autorka studie.

„Vysvětlují, proč je nemoc rozšířenější, než by člověk očekával, kdyby do jejího přenosu byla zapojena jen klíšťata.“

Opravdu to však změní způsob vnímání boreliózy? Nebo budou peníze plynoucí od pojišťoven a výrobců vakcín nadále zapříčiňovat slepotu a podplácet členy rady IDSA? Kdy to skončí?

Studie byla společným úsilím týmu vědců, jehož součástí byli dermatologové, molekulární biologové, mikrobiologové, internisté a rodinní lékaři.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Jedním z nejpřekvapivějších aspektů studie, podle mého názoru, byla již zmíněná skutečnost, že u jednoho z heterosexuálních párů s boreliózou byly objeveny identické kmeny lymeské spirochéty.

„Přítomnost lymeské spirochéty v genitálních sekretech a identické kmeny u manželských párů silně naznačují, že k přenosu onemocnění dochází pohlavním stykem,“ řekl Dr. Mayne.

[wp_ad_camp_2]

 

Přenos onemocnění z matky na dítě

Ze stránky LymeDisease.org:

Výzkumník z North Carolina State University zjistil, že Bartonella (běžná koinfekce boreliózy) se může přenášet na ještě nenarozené děti, způsobovat chronické infekce a možné porodní defekty.

Dr. Ed Breitschwerdt a jeho tím testovali vzorky krve a tkání, odebíraných v průběhu několika let od matky, otce a syna trpících chronickým onemocněním více než deset let.

Pitevní vzorky jejich dcery – synova dvojčete, které zemřelo krátce po narození – obsahovaly DNA důkaz přítomnosti infekce B. henselae a B. vinsonii subsp. Berkhoffi byla zjištěna i u ostatních členů rodiny.

Breitschwerdtův výzkum se objevil na internetu 14. dubna na stránce Journal of Clinical Microbiology.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Několik kmenů lymeské boreliózy?

V roce 2002 začal lékař, WT Harvey, z Houstonu v okolí svého domova a ordinace při PCR vyšetřeních zjišťovat velké množství pacientů, kteří byli chronicky nemocní a séropozitivní na Borrelia burgdorferi.

Texas je považován za zoonoticky „neendemickou“ oblast, a tak se rozhodl zjistit, jak dochází k této epidemii.

WT Harvey neměl žádné vedlejší finanční zájmy (na rozdíl od organizací CDC a IDSA) a pro napsání své studie o lymeské borelióze nedostal žádný grant.

„Pro pochopení tohoto zjištění předtím, než budou dostupné dostatečné údaje, jsme se rozhodli kriticky prozkoumat v současnosti akceptované, ale sporné koncepty ‚lymeské boreliózy‘,“ píše se v Harveyho studii.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Naší metodou bylo analyzovat základ každé premisy o ‚lymeské borelióze‘ v kontextu dostupné lékařské a veterinární literatury, a pak rekonstruovat model onemocnění konzistentní s převážnou částí těch dat.

Zjišťujeme, že současné pojmové chápání nemoci je závažným způsobem zkomoleno, s vysokou pravděpodobností dvou rozdílných, ale souvisejících forem infekce lidskou B. burgdorferi.

Zdá se, že tato ještě nezjištěna forma má širší klinické projevy, větší geografické rozšíření a nepoměrně vyšší výskyt.

Docházíme k závěru, že ‚lymeská borelióza‘ v současnosti přiznává jen svou zoonózní odnož a je pouze chabou konceptualizací daleko pronikavějšího a neprozkoumaného infekčního stavu, který je třeba považovat za globální epidemii.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Mohli byste se nakazit při kontaktu s domácími mazlíčky?

Suzy Cohenová ze stránky suzycohen.com je farmaceutka a spisovatelka, autorka bestsellerů. Po skončení studia farmakologie v roce 1989 byla přesvědčena, že léky jsou odpovědí na to, jak pomoci pacientům se uzdravit.

Když to nefungovalo u každého, pustila se do důkladného výzkumu. V jednom článku pojednávajícím o borelióze píše:

Většina těch, kteří trpí boreliózou, mají kočky a psy, a neuvědomují si, co jim dali jejich miláčci.

Bohužel se to děje, vaši domácí mazlíčci vyběhnou na dvůr vykonat svou potřebu, kde na ně skočí klíšťata, zejména v květnu a červnu, kdy je období rozmnožování, ale v úvahu připadá každé roční období.

Váš domácí mazlíček přinese tato klíšťata do vašeho domu a vy se s ním potom mazlíte. Klíšťata přecházejí na vás a znecitliví vám kůži. Jsou ještě nedospělé, drobounké, asi ve velikosti makového zrnka a vy nikdy nezjistíte, že vás kousla.

Mají rády všechny části těla, ale zejména teplejší oblasti, například podpaží. Ani o nich nemusíte vědět. Někdy se můžete nakazit po poškrábání nebo pokousání kočkou.

Když se majitele ptám na jeho domácího mazlíčka, trochu zapírá, protože ho má moc rád. Musíte si však uvědomit, že domácí zvířata, ať jsou jakkoli rozkošná, jsou pro klíšťata taxíkem.

Pokud trpíte boreliózou a váš domácí mazlíček vás znovu kousne, potenciálně se znovu nakazíte nebo se naočkujete dalšími organismy boreliózy. To vysvětluje, proč se někteří lidé jednoduše nedokážou vyléčit, nebo proč se jejich zdravotní stav i navzdory léčbě zhoršuje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Spirochéty borelie se dají najít v moči infikovaných psů, jakož i několika dalších zvířat.

Studiemi na myších bylo zjištěno, že spirochéty v moči zůstávají životaschopné po dobu 18-24 hodin, z čehož vyplynul závěr, že „moč může poskytovat metodu kontaktního neklešťového přenosu B. burgdorferi u přírodních populací hlodavců zejména v období přípravy hnízd a množení“.

Důkaz přímého kontaktního přenosu byl prokázán u myší. Tato zjištění naznačují, že k posouzení alternativních metod přenosu lymeské boreliózy, například močí infikovaných zvířat na lidi, je nutný další výzkum.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Závěr a jak se dozvědět více

„Lmeská borelióza je jeden z mnoha mikrobů vstupujících do našeho organismu. A já jako lékař mám pocit, že se věci dostávají do stavu, který je vážný.

Přihlížíme tomu, jak vymírají jiné savce a říkáme si, ‚jsem rád, že to nejsem já.‘ Jenže při stále větším znečištění životního prostředí jsou znečištěnější i naše těla.

A pak si v sobě pěstujeme ‚hmyz‘ (paraziti, patogeny), který již není kompatibilní s lidským životem.“ – Klinghardt, MD, ‚Under Our Skin‘ (2008)

Jak řekl Dr. Klinghardt, začíná to být vážné. Nebo vyjádřeno slovy Dr. Harveye*, tohle je epidemie. Tito pacienti a také poctiví vědci jsou záměrně ignorováni, neboť členové grémia IDSA byli podplaceni a koupeni.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je možné, že trpíte lymeskou boreliózou? Já si myslím, že bych jí mohla trpět po sérii bleších štípanců v roce 2011 a jsem si téměř jistá, že dlouhou dobu jí trpí i moje máma.

Její lékaři si nakonec myslí totéž. Není to pro mě šokující; jak o pár řádků výše uvedl Dr. Klinghardt, bakterie lymeské boreliózy jsou jedny z mnohých mikrobů vstupujících do našeho organismu.

Patogenům a parazitům jsme každodenně vystavováni všichni a nikdy nás neučili, jak si vyčistit nebo udržet do značné míry neobyvatelné vnitřní prostředí (tedy silný imunitní systém)!

Co se mě týče, já podstupuji již třetí očistu od parazitů a stále ze mě vycházejí červi. Co ještě v sobě živíme? Proč se tyto informace ignorují?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Lymeská borelióza se projevuje symptomy, které jsou často nesprávně diagnostikovány, jako jsou:

 • Crohnova choroba
 • chronický únavový syndrom
 • Lou Gehrigova choroba (amyotrofická laterální skleróza)
 • roztroušená skleróza
 • Alzheimerova nemoc
 • kolitida
 • encefalitida
 • fibromyalgie
 • pátá nemoc (Erythema infectiosum)
 • artritida
 • cystitida (zánět močového měchýře)
 • syndrom dráždivého tračníku
 • lupénka
 • prostatitida (zánět prostaty)
 • psychiatrické poruchy (bipolární porucha, deprese)
 • Sjögrenův syndrom
 • poruchy spánku
 • onemocnění štítné žlázy
 • a další

Je to dlouhý seznam a celkový počet nesprávně či vůbec nediagnostikovaných lidí je ohromující. Jak jsem řekla, v našich tělech se zabydlely bakterie lymeské boreliózy a stovky dalších patogenů a parazitů.

[wp_ad_camp_2]

 

Zlepšili jsme návyky své vnější hygieny, ale zvětšily počet zdrojů naší autointoxikace: jako jsou například geneticky upravené potraviny, zpracované potravinové produkty, přejídání, fluorizovaná voda a všudypřítomné chemikálie, počínaje čisticími prostředky pro domácnost a plasty končíc.

 

Pokud se chcete dozvědět více informací o lymeské borelióze a o tom, jak zdravotnický průmysl nadále ignoruje tuto epidemii, zhlédněte film „Under Our Skin“ (trailer filmu výše).

Zdroj (1)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.