…..konečně se začínají lidé a politici, kteří to myslí se svými spoluobčany dobře, aktívně bránit. Je načase aby obyvatelé, nechtěně zavlečeni do cirkusu EU, začali s aktivním bojkotem, který je možný v mnoha sférách dnešního života….

15:27

…..stačí jenom popřemýšlet a hned Vás napadne několik možností. Podívejte se na žluté vesty do Francie….

A mimo jiné, když se podíváme na fyziognomii obličeje Guy Verhofstadt, který je na titulní fotografii, okamžitě musejí zvonit všechny zvony na poplach. Jeho zuby v horním patře mají skoro centimetrový rozestup. To znamená tomuto člověkovi nevěřit ani dobrý den a nestýkat se s ním. Proto ho vybrali do politiky. Věděli že co slovo to lež a takové týpky tm potřebují. Mimo jiné má mnoho nesouměrností v obličeji a trpí silnými psychyckými problémy. Tak to jenom na okraj. Opět zloděj utíká a řve chyťte zloděje…..

V zahraničním tisku o něm nepíší nic dobrého. Je to zrádce a obrázek na titulní straně hovoří za vše:

https://www.dailysquib.co.uk/world/26900-guy-verhofstadt-eats-cockroach-live.html

 

Maďaři vyzývají aktívní obranu proti bruselským zločincům

Budapešť 25. decembra 2018

 

“Toto je Guy Verhofstadt, jeden z najväčších vítačov spomedzi europoslancov. Chce viac migrácie!” Začína video a vzápätí ukazuje všetky katastrofálne dôsledky. Guy Verhofstadt zúri a žiada okamžite stiahnuť video z Facebooku

Snímka z videa

Guy Verhofstadt, ktorý je od roku 2009 poslancom Európskeho parlamentu (EP) je pobúrený. Obrátil sa na Facebook, aby odstránil video, ktoré popisuje príšerné dôsledky migrácie – vraždenie, zločinnosť, terorizmus, znásilňovanie.

Krátke video zverejnila maďarská vláda ako odpoveď na správu holandskej europoslankyne Judith Sargentini. Správa kritizuje stav právneho štátu v Maďarsku a žiada o aplikáciu postupu podľa článku 7, ktorý nakoniec pozastavuje hlasovacie práva členského štátu. Verhofstadt tvrdí, že video šíri nenávisť  k imigrácii.

[wp_ad_camp_2]

“Toto je Guy Verhofstadt. Chce viac migrácie, “začína video a ukazuje krátky obrázok Belgičana, ktorý tvrdí, že “potrebujeme migráciu”.

 

Následne video uvádza, že:

– 1,8 milióna prisťahovalcov vstúpilo do Európskej únie od roku 2015,

– milióny ďalších chcú prísť,

– pri útokoch prišlo o život mnoho ľudí v celej Európe,

– násilný zločin stúpa.

V závere video vyzýva, že je čas zatriasť Bruselom a ochrániť Európu.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Poslanec EP Verhofstadt je dlhodobým zástancom imigrácie, ale jej negatívne dôsledky prehliada. Pokiaľ tento politik neustále kritizoval Maďarsko, zdalo sa všetko v poriadku. Avšak keď sa aj kritizovaná strana vyjadrí a prezentuje svoj názor, to nie je prípustné.

Zároveň z toho vyplýva, že západné krajiny sa nemôžu neustále navážať do východných krajín. A iba skutočne tvrdá odozva sa počíta.

Maďarská vláda začala rozsiahlu informačnú kampaň pre maďarských občanov, aby pochopili, že správa Sarangetiniovej je založená na klamstvách.

Mária Javorková

Zdroj (1)

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.