Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje
  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

 • PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin
  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

 • Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky
  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

 • Snahy o zákaz outkovky pestré jako doplňku stravy se šíří z ČR do dalších zemí
  Snahy o zákaz outkovky pestré jako doplňku stravy se šíří z ČR do dalších zemí

  Snahy o zákaz outkovky pestré jako doplňku stravy se šíří z ČR do dalších zemí

Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

Keď aj mainstreamové médiá pripúšťajú , že mRNA „vakcíny“ sú nebezpečné, možno by sa mala venovať určitá pozornosť.

Toto je šokujúce priznanie v novom článku magazínu EVIE , ktorý svojich čitateľov varuje, aby nemali sexuálne vzťahy s mužmi, ktorí boli očkovaní proti Covidu, pretože ich telo pravdepodobne rozšíri proteíny a iné smrteľné látky.

„Šokujúce, nie je to len konšpirácia,“ varuje Andrea Mew z EVIE. „Existujú nové dôkazy, že mRNA vakcíny môžu viesť k prenosu spike proteínov. Takže byť vyberavý, pokiaľ ide o sexuálneho partnera, je napokon opodstatnený.“

K téme: Začiatkom tohto roka francúzsky farmakológ Dr. Helene Banoun v časopise Infectious Diseases Research , že ľudia, ktorí dostávajú injekcie Covid, skutočne prenášajú svoj obsah na iných, vrátane sexuálnych partnerov.

mRNA „prepisuje, ako vaše bunky fungujú“ a „môže interagovať a meniť DNA,“ opisuje EVIE

Vo svojom príspevku k EVIE Mew odkazuje na výskum, ktorý ukazuje, že aerosolizované protilátky z injekcií mRNA Covid možno preniesť z očkovaných na neočkovaných jedincov prostredníctvom procesu nazývaného „pasívna imunizácia“.

To by mohlo znieť dobre , píše, pretože to znamená zdieľať „imunitu“ s ostatnými – „ale nie je to také jednoduché,“ varuje.

Niektorí kritici, ako napr Výskumníci, ako napríklad podcaster Joe Rogan, naznačili, že povaha tejto „vakcíny“ je skôr ako experimentálna génová terapia než typická vakcína,“ povedal Mew.

„Je pravda, že v súčasnosti sa zaoberáme mRNA vakcínami, nie živými oslabenými vakcínami. Posledne menované obsahujú slabú formu vírusu, ktorá je určená na to, aby vyvolala imunitnú odpoveď pri injekcii, a tak poskytla budúcu imunitu.“

Mew ide do nekonečna, aby vysvetlil to, pred čím sme tu v Natural News a mnohí iní naprieč nezávislým mediálnym spektrom roky varovali, len aby ho korporátne médiá označili za „konšpiračných teoretikov“.

Zdá sa však, že sa veci menia, pretože populárny časopis pre moderné ženy ich varuje, aby sa držali ďalej od mužov, ktorých postihla operácia Warp Speed ​​​​od Tonyho Fauciho a Donalda Trumpa.

Okrem „prepísania toho, ako vaše bunky fungujú, aby ste mohli predchádzať chorobám v prvom rade produkciou proteínov,“ vysvetľuje Mew, mRNA vakcíny majú tiež schopnosť „interagovať a meniť DNA“.

„Vieme napríklad, že injekcia Covid nebola navrhnutá pre ľudskú pečeň, a napriek tomu vo švédskej štúdii vedci zistili, že vakcína zmenila pečeňové bunky,“ píše Mew.

„Potom sa v japonskej biodistribučnej štúdii od spoločnosti Pfizer ukázalo, že proteíny s hrotmi môžu prechádzať krvou z miesta vpichu a hromadiť sa v neúmyselných tkanivách a orgánoch, ako sú slezina, nadobličky, vaječníky, kostná dreň a následne , pečeň.“

Pridajte k tomu riziko zápalu srdcového svalu, ako aj kontaminácie krvi „plnohodnotným proteínom, ktorý „nie je obmedzený protilátkami“, nehovoriac o špecifických rizikách pre ženy, medzi ktoré patria menštruačné nepravidelnosti a možné vrodené chyby. .

Mew dokonca poukazuje na spomínanú Banounovu štúdiu, ako aj ďalšiu štúdiu z Colorada, ktorá ukazuje, že plne zaočkovaní rodičia môžu prenášať mRNA protilátky na svoje neočkované deti „cez dychové kvapky“.

Ak by tvárové masky skutočne fungovali (upozornenie na spojler: nefungujú ), potom by boli veľmi užitočné na ochranu nezaočkovanej osoby pred injekciou mRNA Covid pomocou aerosólových respiračných kvapiek plne zaočkovanej osoby.

„V našej snahe o pokrok v modernej medicíne by sme sa nemali vyhýbať ťažkým témam len preto, že môžu urážať predpojaté názory,“ uzatvára Mew tieto ťažké pravdy.  Natural News

Nová štúdia zistila, že plne zaočkovaní vylučujú mRNA a spike proteíny na neočkovaných

Podľa zistení nedávnej štúdie je úplne možné, že tí, ktorí sú plne zaočkovaní proti covidu, vylučujú messenger RNA (mRNA) a bielkoviny na iných, vrátane neočkovaných.

Takúto perspektívu zastáva Dr. Peter McCullough, otvorený odporca popichovania covidom, ktorý ako dôkaz uvádza článok publikovaný francúzskou farmakologičkou Dr. Helene Banoun v lekárskom časopise Infectious Diseases Research .

Dr. Banoun zistil, že neinjikované látky môžu kontrahovať zložky očkovania covidom prostredníctvom telesných tekutín, ako sú sliny, pot a sexuálny kontakt Vlastné klinické štúdie spoločnosti Pfizer odhaľujú takmer to isté a naznačujú, že zložky očkovania covidom môžu prechádzať „vdychovaním alebo kontaktom s pokožkou“, ako aj „semenom od muža… a materským mliekom“.

Covid vakcíny sú BIOZBRAŇ vyvinutá viac ako desať rokov pred operáciou Warp Speed

Teraz vieme, na základe rozsiahleho výskumu Dr. McCullougha v tejto veci, že technológiu mRNA používanú pri injekciách covidu, ktoré užíva väčšina teraz zaočkovanej populácie, nevyvinul nikto iný ako agentúra DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency). ešte v roku 2011 – desaťročie predtým, ako sa objavil scamdémia covidu.

Na základe toho by sa dalo predpokladať, že testovanie týchto injekcií prebiehalo dávno predtým, ako Donald „otec vakcíny“ Trump spustil operáciu Warp Speed. Ako si možno spomínate, Trump sa chválil, že dostal svoje injekcie, za ktoré si opakovane pripísal zásluhy, vyvinul, otestoval a uviedol na trh rýchlosťou warpu.

Ukazuje sa, že injekcie covidu boli pripravované dlho, vďaka čomu sú Trumpove tvrdenia klamstvom . Výstrely sú biologickou zbraňou , ktorá bola viac ako pravdepodobne zámerne vyvinutá takým spôsobom, aby sa šírila medzi neočkované osoby.

„Bohužiaľ, tieto opatrné vývojové kroky boli od začiatku v našom programe vývoja vakcín vo vojenskom štýle preskočené a teraz sa verejnosť potýka s problémom vylučovania nukleovej kyseliny a proteínu Spike ako potenciálnym problémom medzi tými, ktorí tak tvrdo pracovali, aby zostali. zdravý a bez očkovania proti COVID-19,“ píše doktor McCullough na svojom blogu.

„Kľúčové otázky sú: 1) Ako dlho je riziko, že sa nedávno očkovaná osoba prenesie na iných? 2) Môže príjemca prijať mRNA a začať produkovať Spike proteín rovnako ako očkovanie? 3) Môže vylučovať Spike proteín spôsobiť ochorenie ako u očkovaných (napr. myokarditída, krvné zrazeniny atď.)?“

Na základe všetkého, čo je teraz známe o týchto injekciách, vrátane zložiek ich biologických zbraní, mnohí, vrátane senátora Rona Johnsona (R-Wisc.), žiadajú ich okamžité odstránenie z trhu. Dr. McCullough tiež chce, aby boli okamžite zastavené pre verejnú bezpečnosť, keď hovoril na nedávnom podujatí za okrúhlym stolom, ktoré usporiadal senátor Johnson.

„Cesta, ako zabrániť akémukoľvek ďalšiemu poškodeniu, je, že všetky vakcíny musia byť stiahnuté z trhu, stiahnuté. To sa musí stať okamžite,“ cituje Dr. McCullougha.

„Všetky mandáty na očkovanie by sa mali okamžite zrušiť. Potrebujeme žiadosti o žiadosti a okamžité financovanie špičkových centier na liečbu poranení spôsobených očkovaním v celých Spojených štátoch. V stávke je smrť.“

Môžete si prečítať štúdiu Dr. Banouna, aby ste videli, čo Dr. McCullough, senátor Johnson a iní vidia, čo ich núti žiadať okamžité ukončenie očkovania proti covidu.

Zdroje pre tento článok zahŕňajú:

TheFlStandard.com

Radio.NaturalNews.com

TMRJournals.com

Naturalnews.com

Varovanie svetových lekárov: Drž sa ďalej od Vaxxed!

Od Dr. Ariyana Love

Sterilizácia a prenos

Máme za sebou rok a pol obrovského stresu. Teraz sa od nás vyžaduje, aby sme vstali a podnikli kroky na záchranu budúcnosti ľudskej rasy. Lekári z celého sveta musia naďalej hovoriť o tom, že Covid-19 je bezprecedentný biologický experiment a útok na ľudstvo, ako aj zrýchlená genocída.

Na internete sa zdieľajú tisíce osobných svedectiev týkajúcich sa biotechnologických injekcií COVID-19, ktoré sa zhodujú s hlásenými nežiaducimi reakciami, čo naznačuje, že biotechnologické zbrane sú zamerané na reprodukčné zdravie žien a sterilizujú populáciu. Nevaxxovaní sa stávajú sterilizovanými vaxxovanými prostredníctvom mechanizmu prenosu, ktorému ešte musíme porozumieť.

Boli tu lekári, experti a zasvätenci z odvetvia, ako napríklad Dr. Michael yeadon a Geert Vanden Bossche, ktorí nás upozorňovali na šírenie vírusu od ľudí, ktorí by mohli nakaziť zdravých. V skutočnosti u ľudí, ktorí prídu do kontaktu s niekým, kto bol oklamaný experimentálnymi zdravotníckymi pomôckami, ale ktorí sami neboli oklamaní, sa rozvinú symptómy Covid-19 vrátane zrážania krvi, krvácania, potratov, vyrážok a ďalších.

Pri ďalšej analýze Dr. Christiane Northrop vysvetľuje, že „vylučovanie z vakcíny je veľmi odlišné od toho, čoho sme svedkami pri injekcii Covid-19“. Vylučovanie je prirodzený jav spôsobený očkovaním, ale keďže Covid-19 nie je vakcína, musíme uvažovať nie z hľadiska vylučovania, ale z hľadiska prenosu .

Konečne máme nezvratné dôkazy z vlastných dokumentov spoločnosti Pfizer , ktoré uvádzajú, že prenos smrtiaceho jedu Covid-19 pri vdýchnutí aj pri kontakte s pokožkou prenesie všetko, čo je vo vaxe, od ošklbaných na nevaxovaných. Sterilitu prostredníctvom prenosu z druhej ruky spoločnosť Pfizer vždy poznala a bola v skutočnosti cieľom. Ide o zámernú sterilizáciu obyvateľstva pomocou biotechnologických zbraní.

Toto video obsahuje kompiláciu odborníkov, ktorí nám poskytujú dôležité lekárske informácie o injekciách Covid-19.

Svetoví lekári a sestry vydávajú strašné varovanie: Drž sa ďalej od ľudí očkovaných mRNA

Inokulácia znamená, že „dostali ste injekciu s bunkovou technológiou, ktorá nesie mechanizmus tvorby proteínu zo syntetickej mRNA prostredníctvom riobozómov,“ vysvetľuje Dr. Christiane Northrop.

Toto je znásilnenie vašich buniek a vynútený genetický experiment bez informovaného súhlasu účastníkov pokusu, čím sa porušujú Norimberské kódexy. Ľudstvo má povinnosť okamžite zastaviť genocídny experiment Big Pharma.

Prepis pediatra Larryho Pavelskeyho:

„Keď sa robia štúdie o injekciách, ktoré sa považujú za vakcíny, niekedy potrebujeme 7, 10 alebo dokonca 15 rokov, aby sme skutočne pochopili, čo injekcia robí s telom a čo robí s ľuďmi okolo nás. A tak je tu automaticky predpoklad, že keď úrady tvrdia, že tieto injekcie sú bezpečné, že v skutočnosti máme údaje a adekvátne pozorovacie údaje, aby sme pochopili, či sú tieto injekcie bezpečné alebo nie. Pointa je, že nemáme dostatok údajov na pochopenie bezpečnosti.

Ďalšia vec je, že sme nútení veriť verejnosti, že ide o vakcínu proti vírusovej infekcii. Takže celý svet si myslí, že toto je vakcína, ktorá nás má chrániť pred vírusovou infekciou SARS-CoV-2. A keď máte vakcínu, ktorá má byť účinná ako vakcína, predpokladá sa, že máte protilátkovú imunitu proti vírusu SARS-CoV-2. A to sa pri týchto injekciách nikdy nehodnotilo, či máme alebo nemáme protilátkovú imunitu voči vírusu SARS-CoV-2.

Namiesto toho máme genetickú informáciu o tom, čo sa považuje za časť vírusu SARS-CoV-2 a táto časť sa nazýva spike proteín. A technológia, ktorá sa používa, je technológia na výrobu tejto injekcie, ktorá sa nikdy predtým nepoužila vo vede alebo metodológii vakcín s akýmkoľvek úspechom. Takže v podstate prijímame genetické inštrukcie, vďaka ktorým je syntetický spike proteín považovaný za súčasť vírusu SARS-CoV-2 a dávame tieto súbory pokynov do tela a žiadame ľudské telo, aby prijalo genetické pokyny že navýši proteín a vytvoríme z neho viac v našom vlastnom stroji.

A tak sa ukázalo, že vrcholový proteín v prirodzene sa vyskytujúcej vírusovej infekcii SARS-CoV-2 spôsobuje zápal mozgu a neurologické poškodenie, srdcový infarkt a ochorenie pľúc, ochorenie pečene, ochorenie obličiek a interakciu s mužským a ženským reprodukčným systémom spolu s ovplyvnením väzba krvi na kyslík a zrážanie krvi. A tak vieme, že prirodzene sa vyskytujúce ochorenie SARS-CoV-2 v dôsledku účinkov spike proteínu spôsobuje, že ľudia ochorejú na všetky tieto druhy systémových ochorení. A tak teraz berieme tie genetické inštrukcie o spike proteínu a žiadame naše telá, aby tvorili viac tohto spike proteínu. A tak vytváraním väčšieho množstva tohto vrcholového proteínu v podstate vytvárame symptómy a chorobu Covid-19 tým, že dávame ľuďom možnosť poškodenia mozgu a neurologického poškodenia, ochorenia pľúc, ochorenia pečene,

A neexistuje žiadna štúdia, ktorá by ukázala, či keď telo začne produkovať tento syntetický vrcholový proteín, či niekedy vypneme produkciu tohto vrcholového proteínu. A tak je známe, že spike proteín je dosť škodlivý pre ľudské tkanivo. A tak vieme, že spike proteín bol nájdený v slinách. Vieme, že sa našiel v konečníku a musíme si položiť otázku, či sa nachádza vo výdychových molekulách, ktoré vychádzajú z nášho dychu? Vyskytuje sa v koži, keď sa potíme a cítime, vychádzajú z nej spike proteíny? A ak áno, má to vplyv na iných ľudí, s ktorými prichádzame do kontaktu? A tak to, čo sme videli, je masívny nárast tých, ktorí dostali injekciu, problémy so zrážanlivosťou krvi, potraty, mŕtvo narodené deti, neplodnosť, mŕtvice, infarkty, autoimunitné ochorenia a smrť, aby sme vymenovali aspoň niektoré. .

Takže určite by malo existovať podozrenie, keď vidíte, že ľudia v okolí ľudí, ktorým bola podaná injekcia, ktorí nedostali injekciu, majú okrem potratov, krvácania, nepravidelného menštruačného cyklu aj príznaky Covidu, by to malo vyvolať veľmi, veľmi silné podozrenie.

Teraz nám bolo povedané, že vrcholový proteín je špecifický len pre vírus SARS-CoV-2. Takže keď vaše telo vytvorí syntetický spike proteín, mali by ste produkovať protilátku, ktorá by mala napadnúť spike proteín. Teraz nevieme, či tá špičková produkcia proteínov bude pokračovať a ísť a ísť a to by spôsobilo, že produkcia protilátok pokračovala a pokračovala a pokračovala. A vec, ktorú zisťujeme, je, že genetické inštrukcie spike proteínu nie sú špecifické len pre vírus SARS-CoV-2. Genetické inštrukcie spike proteínu sú tiež podobné alebo rovnaké ako mnohé bielkoviny, ktoré existujú v samotnom tele. A preto, ak chceme vytvoriť protilátku proti genetickým inštrukciám spike proteínu, tieto protilátky nájdu každý kúsok proteínového tkaniva v tele, ktorý zodpovedá genetickým inštrukciám vrcholového proteínu. A táto protilátka proti genetickým inštrukciám spike proteínu vyvolá útok na ktorýkoľvek z proteínov a tkanív v tele, ktoré sú podobné alebo rovnaké ako genetické inštrukcie spike proteínu.

Takže to je dôvod, prečo uvidíte (nárast) autoimunitných ochorení, ale pred mnohými mesiacmi bol v európskej literatúre vydaný článok, v ktorom bolo niekoľko proteínov v pošte a ženských reprodukčných systémoch, o ktorých sa zistilo, že majú podobné genetické inštrukcie na genetické inštrukcie spike proteínu. A vedci vyjadrili obavu, že ak do tela vstrekneme genetické inštrukcie proteínu z hrotov a spôsobíme, že telo vytvorí protilátku proti týmto genetickým pokynom proteínu hrotu, spôsobíme, že telo vytvorí aj protilátku proti mužskej bielkovine. a ženské reprodukčné systémy, pretože tieto proteíny v mužských a ženských reprodukčných systémoch mali podobné inštrukcie ako spike proteín.

A tak odborníci z celého sveta urobili nasledovné. Keď odborníci z celého sveta počuli túto vedeckú obavu, povedali: „Ale množstvo genetických inštrukcií proteínov v mužskom a ženskom reprodukčnom systéme je také malé, čo sa týka genetických inštrukcií proteínu z hrotov, že by to naozaj nemalo byť. nezmení.“

A dámy a páni, takto sme dostali vedu, ktorá tvrdila, že by sa nemali báť neplodnosti u mužov a žien. Neexistovali žiadne štúdie, existoval len názor, ktorý hovoril, že genetické inštrukcie proteínov na mužskom a ženskom reprodukčnom systéme sú také malé podobnosti s proteínom z hrotov, že by na tom nemalo záležať, a preto na tom nezáležalo.

Takže to, čo vidíme u žien, ktoré dostanú injekciu, je veľmi veľký, sto percentný nárast (500 % – 600 %) potratov a mŕtvo narodených detí, pričom všetko je hlásené systému hlásenia nežiaducich udalostí vakcíny (VAERS).

A teraz vidíme, že ženy, ktoré sú v blízkosti iných, ktorí dostali injekciu, majú rovnakú skúsenosť, čo musí vzbudiť podozrenie, že nielen táto mediátorová RNA spôsobuje, že telo neustále produkuje vrcholový proteín, ale že vrcholový proteín je pravdepodobne vypadáva z dychu, slín, kože a ktovie odkiaľ ešte v tele sa to vylieva. To je založené len na tom, čo si myslíme, že vieme, že je v týchto injekciách.

Dr. Tenpenny a ja sme o tom pri mnohých príležitostiach diskutovali, že existuje potenciál pre injektovanie iných messengerových RNA proteínov do tela, ktoré by spôsobili, že telo vytvorí všetky druhy proteínov, o ktorých si možno ani neuvedomujeme.“

—–Koniec prepisu—-

Šéf FDA uviedol, že jeho 17 000 zamestnancov a on sám neschváli ani nepovolí žiadne očkovanie proti Covid-19. Neprešli testovaním a nepreukázali sa ako účinné. Závažné nepriaznivé udalosti sa vyskytujú každú minútu od tohto experimentu a úmrtia sa hromadia. Zdroj

„Budete pokračovať v sledovaní týchto príbehov o Covidovi alebo sa postavíte? “ pýta sa reportér občana prostredníctvom kanála MRNA Death Toll Telegram.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře