Je to ten nejdůležitější dokument, který unikl z archivů stínové vlády. To co se v této knize nachází je naprosto šokující. Jsou zde ilustrace různých mimozemských lodí, které byli pozorovány ve 30. až 50. letech. Některé připomínají Indická Vimana. Je tu odstavec, který potvrzuje uzavření dohody mezi USA a ET. Doslova se tu píše: Setkání se uskuteční na vojenských základnách vybraných po vzájemné dohodě. To je jasný důkaz, že vláda USA o tom věděla, a že jednala s mimozemskými civilizacemi o technologiích. Z toho dokumentu je to naprosto evidentní.

[wp_ad_camp_1]

Filmový producent Jaime Shandera

Když v prosinci 1984 (Brubank, Kalifornie) filmový producent a UFO výzkumník, Jaime Shandera, přišel domů, našel na zemi obálku, kterou někdo hodil skrz otvor na dopisy ve vchodových dveřích. Poštovní známka naznačovala, že dopis byl poslán z Albuquerque v Novém Mexiku, ale zpáteční adresa nebyla uvedena. Když obálku otevřel, našel v ní jen roličku 35 mm filmu.

FBI o těchto dokumentech prohlásila, že jde jednoznačně o podvrh.

Když tento film nechal vyvolat, získal 8 stran textu určeného Eisenhowerovi. Tento briefing je memorandem sepsaném údajně v roce 1952 prvním ředitelem CIA, Roscoe Hillenkoetterem pro nově zvoleného prezidenta Dwighta Eisenhowera. Hillenkoetter v něm píše, že stále ještě úřadující prezident Harry Truman ustanovil tajnou skupinu uprostřed US vlády, kterou nazval Majestic 12, jejímž úkolem bylo mj. zkoumat havarovaná mimozemská plavidla. Dokument, který Shandera získal, vlastně informoval o tom, že jsme měli již předchozí havárie ETV a to včetně incidentu v Roswellu. V zásadě Hillenkoetter doporučoval prezidentovi Eisenhowerovi, aby věc dále uchoval v tajnosti.

Dr. Robert Wood, vesmírný inženýr

Dr. Robert Wood je inženýrem v oblasti astronautiky. Má 43 let zkušeností také s aerodynamickými tepelnými štíty, balistickými obranými raketami, radary a vesmírnou stanicí. Dle jeho osobního názoru je tento dokument (z dílny Majestic 12) onou pomyslnou kouřící hlavní (jednoznačným hmatatelným důkazem), že nejznámější incident UFO v Roswellu byl skutečně mimozemského původu.

Robert Wood: Po mnoho let jsem hledal důkazy, které by prověřily pravost tohoto dokumentu. Snažil jsem se najít i jiné zdroje. Pokud se podíváme na hlavní myšlenky toho dokumentu, pak se zadostiučiněním mohu konstatovat, že tomu tak je. Roswellský incident, jak je popsán v brífinku pro Eisenhowera, se stal v roce 1947 během za úřadování Harryho Trumena na postu prezidenta v jeho prvním volebním období a kdy samotný Eisenhower byl nejvyšším armádním generálem US.

Různé zdroje se rozcházejí v tom, který den přesně k havárii došlo. Je jisté, že šlo o první týden v 07.1947 a nejspíše minimálně 24 hodin před tím, než vyšla první zpráva v novinách.

Sueneé: Dne 07.07.1947 havaroval neznámý létající objekt na ranči nedaleko města Roswell v Novém Mexiku. Následující den oznámily místní noviny, že místní vojenská letecká základna zadržela jistý létající disk. Jen pár hodin po té vyšla ale další zpráva, že armáda své stanovisko přehodnotila s tím, že šlo o meteorologický balón přísně tajného projektu Mogul.

Od té doby se objevily i další detaily od informátorů (a též z odtajněných dokumentů), že ne jedno ale rovnou tři létající objekty havarovaly a že té noci byla zajištěna těla mimozemských bytostí.

Lidé jako Harry Truman (tehdejší prezident US) a Dwinght D. Eisenhower a generál Nathan Twining jsou těmi, kteří by se o něčem takovém dozvěděli jako první.

Podplukovník Philip Corso ve své knize k tomu dodává: Nepravidelně narušovali náš vojenský prostor a deaktivovali naše útočné i obrané systémy, aniž by nám dali najevo svoje úmysly. Hledali jsme způsob, jak se pro ET účinně bránit – sestřelit je…

Musela tu být nejspíše nějaká chyba v komunikaci, když vůbec došlo ke zveřejnění onoho prvního novinového článku, který havárii ETV bez výhrad potvrzoval. Až následné druhé vydání uvedlo věc do zaběhnutých kolejí. Z toho lze dovozovat, že vláda nechtěla informovat veřejnost o existenci mimozemských bytostí, které byly vnímány jako nepřátelské.

Douglas Caddy, autor knihy: Watergate Exposed

Linda M. Howe: Harry S. Truman byl praktický člověk v mnoha směrech. Muselo se stal, že řekl: „Potřebuji pomoc od lidí, kterým mohu naprosto věřit.“.

Douglas Caddy: Pokud byste byli na místě prezidenta Trumana v roce 1947 a byl by vám předložen nezvratný důkaz, že zde na Zemi jsou přítomní mimozemšťané, co byste dělali? Nejspíše byste založili komisi, která by se zabývala studiem otázky, o co vlastně šlo, jaká jsou doporučení pro další postup a jak dál zkoumat daný fenomén. Co tedy Truman doopravdy udělal? Založil Majestic 12NSA (National Security Act), NSC (National Security Concil) a CIA. A to všechno vzniklo téměř v jeden okamžik jako odpověď na tento pocit ohrožení.

Mike Bara: Americká vláda rozhodla, že musí existovat hlavní centrální komise, která bude mít na starosti tzv. mimozemský problém. Úkolem MJ12 (Majestic 12) bylo rozhodnout jakou politiku zaujme vláda spojených států vůči vetřelcům a mimozemšťanům. Jaká má být strategie s uveřejňováním informací, případně zda mají zůstat utajeny. Tato skupina byla poslední instancí, která měla pravomoc rozhodnout o všem, co se týkalo mimozemské otázky na Zemi z pohledu USA.

Sueneé: V úvodu dokumentu Majestic 12 je uveden výčet 12 jmen, kteří byli zakládajícími členy: Adm. Roscoe H. Hillenkoetter, Dr. Vannevar Bush (dědeček George W. Bushe), sekretář James V. Forrestal, Gen. Nathan P. Twining,Gen Hoyt S. Vandenberg, Dr. Detlev Bronk, Dr. Jerome Hunsaker, Mr. Sidney W. Souers, Mr. Gordon Gray, Dr. Donald Menzel, Gen. Robert M. Montague a Dr. Lloyd V. Berkner. Po té, co MJ12 nechalo 22.05.1949 zavraždit sekretáře Jamese V. Forrestala, bylo jeho místo nahrazeno 01.08.1950 generálem Waltrem B. Smithem. Jistě jde o velmi důležitá jména, protože kdykoliv šlo o něco kolem exopolitiky, někdo z nich byl u toho.

Laura Eisenhower (vnučka prezidenta D. Eisenhowera): Můj děda, prezident Eisenhower, byl ve velmi náročné situaci, ve které měl zvládnout věci kolem mimozemšťanů. On byl vlastně svého druhu obětním beránkem, kterého mohli následně obvinit za věci, které se staly z popudu MJ12. To je ta stínová vláda, se kterou on nebyl schopen nic dělat. Ale ti, kteří s ním byli ve velmi blízkém kontaktu, věděli, že byl připravený tyto informace zveřejnit na veřejnost. Dokonce měli konkrétní datum, ale nic se nestalo, protože tito lidé [z MJ12] to zastavili.

C: O několik desetiletí později, po té co Jamie Shandera získal Eisenhowerův brífink, byli výzkumníci zabývající se MJ12 opět šokováni. Psal se rok 1994, když se na veřejnosti objevila druhá rolička negativu. Tentokrát byl film zaslán anonymně z lékárny Quillin’s v La Grosse (stát Wisconsin) do jedné UFO výzkumné skupiny v Marylandu. Linda Milton Howe byla jednou z prvních novinářek, která získané dokumenty zkoumala. Výzkumem kolem MJ12 se zabývá již řadu let.

Linda Milton Howe: Podle mých zkušeností, jako novinářky, je zde řada lidí, kteří pracovali pro US armádu, CIA, DIA, NSA, NRO. Někteří jsou stále v aktivní službě a jsou nespokojení nebo naštvaní, protože jsou toho názoru, že tyto informace [o ET a ET technologiích] by se měly zveřejnit.

Kopie dokumentu: Mimozemská existence a technologie, obnova a likvidace. TOP SECRECT/MAJIC

Je pravděpodobné, že ten kdo to poslal, měl tenhle manuál na stole, vyfotil jej možná přímo v té lékárně a zbytek je už známá historie.

Dokument je určen výhradně pro SOM1-01 [kód označující skupinu lidí oprávněných číst dokument] pod záštitou Majestic 12. Jedná se Manuál zvláštních operací. Myslím si, že je to jasný důkaz, že tohle všechno [okolo ET] je skutečné. Je zde uvedené datum duben 1954, že je to sepsáno pro MJ12 a je zde uvedeno razítko, které je pravé. Titul dokumentu je: Mimozemská existence a technologie, obnova a likvidace. TOP SECRECT/MAJIC pouze pro čtení.

[wp_ad_camp_1]

Označení MAJIC je chápáno jako to nejvyšší národní bezpečností pověření ve Spojených státech Amerických. Dle mého názoru, je to ten nejlepší dokument, který unikl na veřejnost.

Všichni kdo ten dokument viděli prvně, řekli – fajn, pojďme ověřit jeho pravost. Pojďme zjistit, zda skutečně v roce 1954 používali tohle razítko. A skutečně – tohle razítko se používalo až do 60. let.

A další důležitý důkaz pravosti najdeme přímo v samotném dokumentu, přesněji v tom jak je napsaný. Dokazuje to, že tento dokument byl napsán ve vládní tiskové kanceláři (GPO). Podívejte se na text (viz. obr.) a všimněte si posunutého „z“. Robert Wood šel do vládní kanceláře a našel člověka jménem McCarter, který pracoval na oddělení GPO ve Washington, D.C. v roce 1954. Ten se podíval na ten text a řekl, že to bylo napsané na monotypu. Pracoval s ním. A to písmeno „z“ bylo nejspíše zanesené prachem, proto je posunuté.

Monotyp: druh černobílé znakové tiskárny vyvinuté na konci 19. století a používané v první polovině 20. století.

Robert Wood: Ten chlápek, se kterým jsem mluvil, naštěstí pracoval řadu – řadu let na téhle tiskárně a měl zkušenosti s tím, jak se tiskly takové dokumenty. Doslova řekl: Na základě tisku bych řekl, že to bylo jistě vyrobeno na jedné z těch tiskáren v této budově (GPO) nebo někde v Pentagonu v roce 1954.

Linda M. Howe: když se do té knihy (dokumentu) podíváme najdeme v zadu obrázky a ilustrace čtyř různých druhů mimozemských létajících objektů: disky, doutníkové lodě velké stovky metrů, lodě ve tvaru kornoutu a poslední ve tvaru trojúhelníku s oblými rohy.

Najdeme tu jeden odstavec, ze kterého vyplývá, že mezi ET a US armádou je uzavřená nějaká dohoda. Najdeme to na straně 17 v kapitole 5. Píše se zde:

Setkání iniciovaná mimozemskými biologickými entitami: Možný kontakt může nastat jako následek návrhu samotných entit. V takovém případě je očekáváno, že ke kontaktu dojde na vojenské základně nebo jiném obskurním místě vybraném po vzájemné dohodě.

Linda M. Howe: Uvědomte si, že se píše rok 1954!

Sueneé: Pokud vezmeme do úvahy, že dokument byl sepsán 1954 a MJ12 existovalo minimálně od roku 1947, znamená to, že stínová vláda v té době komunikovala minimálně s jednou skupinou ET již více jak 7 let.

Laura Eisenhower: Prezident Eisenhower se měl údajně setkat v roce 1954 s ET na vojenské základně Edwards Air Force Base známé také jako Muroc v Palm Springs. Je zde mnoho informátorů, kteří nezávisle na sobě potvrzují, že k tomuto setkání skutečně došlo. Nepochybně z toho byl dost šokovaný asi jako kdokoliv jiný, kdo by uviděl ten celkový obraz skutečnosti věcí, jak doopravdy jsou. I s ohledem na další svědectví informátorů, jsem přesvědčená, že se skutečně setkal s ET.

Robert Wood: Jedním ze zajímavých členů MJ12 byl Dr. Prof. Donald Menzel, který napsal celkem 3 knihy, ve kterých se snažil téma ET diskreditovat. Když jsem si ty knížky přečetl, řekl jsem: Ten chlápek má titul PhDr. ve fyzice, ale naprosto jednoznačně ignoruje všechna data. Myslím si, že Dr. Menzel pracoval pro kontrarozvědku. Záměrně se pokoušel oklamat veřejnost, že to nic není.

Osobně jsem se s Dr. Menzelem a potřásl si s ním rukou. Velmi pečlivě se vyhýbal diskusím na téma ET. Přesto měl velmi dobrý přehled o tom, že jsme získali několik vraků mimozemských lodí (ETV).

Linda M. Howe a Giorgio Tsoukalos

Linda M. Howe: Na jednom z těch dokumentů datovaného do 04.07.1947 jsou uvedena velká písmena IPU. A co se stalo v ono datum? Odpovídá to [přibližně] datu, kdy došlo k incidentu v Roswellu. Ten dokument je nařízením od Eisenhowera pro generálporučíka Twininga. Píše se v něm: Všeobecný velící rozkaz: „Budete pokračovat na velitelském středisku ve White Sands Proving Ground a to bez odkladu za účelem vyhodnocení ohlášených neidentifikovaných objektů, které jsou tam drženy.“

Sueneé: Dá se říci, že nejspíše v reakci na výše uvedený rozkaz, sepsal generál Twining zprávu ze své mise…

Linda M. Howe: … a co se v ní píše? V souvislosti s prozkoumáním plavidla (ETV) jsme našli součást, který by mohl být jaderným reaktorem. To je přinejmenším názor Dr. Oppenhaimera.

Sueneé: Robert Oppenhaimer je odpovědný za vznik novodobé atomové bomby v rámci projektu Manhattan.

Linda M. Howe: Dále generál Twining píše: …existuje možnost, že část lodi zahrnuje pohonný systém, z čehož lze odvodit, že reaktor funguje jako výměník tepla a umožňuje tak ukládat energii do nějaké substance pro pozdější využití.

V 21. století máme už běžnou teoretickou diskusi ve vědeckých kruzích o tom, že bychom mohli mít loď schopnou cestovat z bodu A do bodu B skokově. Tedy něco, co ETV již dávno ovládají.

Sueneé: Možná si kladete otázku v tom smyslu, že pokud vláda najímala ty nejlepší vědce k tomu, aby zkoumali mimozemské technologie, jak je možné, že to zůstalo utajeno? Odpovědí na otázku by mohla být mimo jiné smrt prvního US sekretáře obrany Jamese V. Forrestala (JVF) a ve své době amerického prezidenta J. F. Kennedyho (JFK).

James V. Forrestal byl nalezen mrtev pod nemocničním oknem. Oficiální zpráva hlásila, že šlo sebevraždu pádem z okna ve 16. patře. Jako důvod bylo uvedeno, že začal trpět silnými depresemi. Mnozí ale namítali, že muselo jít o cílenou vraždu, protože JVF hrozil tím, že vyjde na veřejnost s pravdou o ET přítomnosti na Zemi.

Mike Bara: JVF byl jednou z nejvýznamnějších vojenských postav během II. světové války. V té době byl nejvyšším sekretářem Amerického námořního letectva. Po skončení války pak byl prvním sekretářem obrany. Byl to právě on, kdo osobně navštívil všechna tajné Německé (nacistické) továrny po skončení II. světové války. Byl v Peenemunde a Mittlewerk. Byl na různých místech, kde se vyvíjely nacistické rakety V2. Také navštívil hodně zajímavé místo, kterému říkali Gumová rostlina, ve Slezku. To bylo místo, kde nacisté vyvíjeli ty nejtajnější a nejvyspělejší technologie, super hyperfyzikální zbraně a zbraňové systémy, jako byly létající talíře.

Létající talíř nacistů (ilustrační foto)

Nick Pope: Někteří badatelé jsou toho názoru, že JVF během II. světové války objevil, že Nacisté využívali mimozemské technologie. Možná právě proto není náhodou, že po skončení II. světové války prezident Harry Truman dal právě Jamesi V. Forrestalovi za úkol tajně prošetřit vše kolem možné spojitosti mezi ET technologiemi a Nacisty.

Douglas Caddy: Jsou tu různé dohady ohledně JVF coby hlavního vládního sekretáře v jeho posledních letech života na Zemi. Byl členem MJ12. Byl obeznámen s tím, co se stalo v souvislosti s přítomností ET na Zemi. Byla tu vždy otázka, zda jeho smrt byla skutečně sebevražda, jak tvrdí oficiální zdroje.

Mike Bara: Někteří říkají, že byl připraven říci pravdu Americké veřejnosti ohledně přítomnosti ET na Zemi a o ovlivnění Nacistů mimozemskou technologií. Takže když se rozhodl, že to zveřejní, vytvořili kolem něj mýtus, že je duševně nemocný a trpí depresemi. Zavřeli jej do nemocnice, která se pro něj stala vlastně vězením. Zavraždili jej tím, že jej vyhodili z okna v 16. patře.

Sueneé: Tím jej fakticky v roce 1949 umlčeli. O necelý rok později na jeho místo v MJ12 zasedl generál Waltr B. Smith.

Linda M. Howe: Byl tu uvolněn ještě jeden další naprosto šokující dokument, který měl být nejspíše zničen. Někdo jej na poslední chvíli vytáhl z ohně, kde měl shořet. Týká se vraždy JFK. Píše se v něm:

Top Secrect MJ12, CIA; od ředitele CIA (MJ-1). [Za vlády JFK v letech 1960 až 1963 byl šéfem CIA Allen Dulles.] Musíte vědět, že Lancer měl nějaké otázky, ohledně našich aktivit, což nemůžeme dovolit. Prosím sdělte mi své názory nejpozději do října 1963.

Ten člověk [Allen Dulles] byl šéfem CIA, MJ-1 a šel proti přáním prezidenta, který se snažil zjistit více informací… JFK zabili 22.11.1963 v Dallasu.

Výzva k vraždě JFK: should be wet – slang CIA pro „vraždu“.

Robert Wood: Tento spálený dokument je dle mého názoru zatím jediným, který bychom mohli chápat jako souhlas se zavražděním prezidenta J. F. Kennedyho. Allen Dulles ve své zprávě vlastně píše, že pokud JFK bude pokračovat v tom, co dělá, mohl by to být problém. Vyjmenovává seznam opatření, která by měla být provedena. Jedno z posledních výslovně říká, že pokud to bude nutné, měl by být JFK odstraněn (zavražděn).

Sueneé: Douglas Caddy byl blízkým přítelem E. Howarda Huta, který byl důstojníkem CIA (za vlády JFK) a jednou z klíčových postav ve skandálu Watergate (v roce 1972) za vlády prezidenta Richarda Nixona.

[wp_ad_camp_1]

Douglas Caddy: Howarda Huta jsem viděl osobně naposledy v roce 1975. Pozval mne na večeři. Když jsme dojedli, šli jsme se projít. Uvědomil jsem si, že je to možná naposled, co se vidíme. Já jsem se stěhoval z Washington D.C. a on též odcházel jinam. Takže jsem se z vlastní zvědavosti zeptal: Proč byl zavražděn John F. Kennedy? Odpověděl mi: JFK byl zavražděn proto, že chtěl vyzradit jedno z našich největších tajemství Sovětskému svazu. Řekl jsem: Naše největší tajemství? Co by to mohlo být? Podíval se mi přímo z blízka do očí a odpověděl: Přítomnost mimozemšťanů. Potřásli jsme si rukou a odešel…

 

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.