…..dějiny se opakují, a proto některým lidem je mnoho symbolicky naznačeno. Symbolika není samozřejmě pro slepce a ignoranty. Pomocí symbolických znaků a antén se řídí celý vesmír. I Vaše DNA je anténa. To jen tak na zopakování….

11:54

[wp_ad_camp_1]

Zde na doplnění, aby Vám bylo jasno kdo za tím stojí. Myslím si že více důkazů NĚTREBA…..

A tady ještě jeden:

 

tm komentuje

Dle uniklých zpráv z určitých kanálů bylo zjištěno, že volby skutečně proběhly „správně“. Takže hlasy a počty naprosto souhlasí, i když jenom s nepatrným dokreslením aby číslice vyšly tak jak měl být vzkaz poslán druhým, kteří se vyznají.  Věděli, že nemohou tentokráte udělat na lidi podvod. Protože, jak neustále tvrdím, vše je otočeno o 180°, tak nějaký programátorský vtipálek (asi na příkaz elity) počty hlasů pro Marie le Pen a MARCONIHO také otočil v počítači právě naopak. Když byl výsledek elektronicky zaznamenáván, volbou hlasů pro Marie le Pen volili právě MARCONIHO  a naopak. Dokreslení nedělalo problém a proto si toho nikdo nevšiml…..

No a kdo by ale takovým babským povídačkám a drbům z nějakých kanálů přece věřil, že ano. Všechno bylo naprosto správně provedeno a všichni mají, až na toho počítačového vtipálka, čisté svědomí.  No tak Bonjour Madame, Bonjour Monsieur, il est grand….

Bylo by dobré se podívat na krátké video, které Vám také mnoho vysvětluje

Nejslavnější příběh francouzských dějin. Příběh o dívce, která přemohla nepřátelskou armádu, aniž by k tomu měla jakékoliv předpoklady.

Den kdy Jana z Arku dobyla Orleáns

[wp_ad_camp_1]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.