Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..
  Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..

  Dnes v noci se mi zdál sen. Pro mnohé děsivý, ale naštěstí to byl jenom sen. Snad…..

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

Marného okénko 04.05.2020. SHAEF ve Švýcarsku již úřaduje

…..tak jsem se vrátil z nádherného výletu v přírodě a vracím se nyní také k okénku. Vidím že s napětím čekáte, jaké zprávy jsem přivezl. Tak si nyní objasníme další data …..

00:05

1) ŠVÝCARSKO

Setkal jsem se s dlouholetým dobrým známým, abychom opět pohovořili o celosvětové situaci. On je vynikající odborník na pravdivé dějiny. Nikoliv ty, které se učí ve škole a jinde. Perfektně se vyzná v dějinách Vatikánu a mnohé jiné. Potvrdil mně, že je venku pravda o papežovi. Papež už papežem není, je pod dohledem a teátr, který sehrál před prázdným náměstím bylo symbolické. Švýcarská Garda už byla rozpuštěna. Psali jsme o tom. Nejenže tím měli uklidnit ještě spící ovce, ale možná dle jeho rozhodnutí nechat ho odejít * V ÚCTĚ A S „““““OBLIČEJEM““““ *. Asi se tak sám rozhodl na nátlak SHAEF. Vše už je jenom loutkové divadlo, ale žádné skutečné dění. Jak neustále píši, SHOW MUST GO ON, až do posledního dechu nebo „kapky krve.“ Potvrdil mi, že nesmyslené rozdělování nějakých hodností, které ještě minulý týden udělal, bylo spíš symbolické před jeho koncem…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Přečíst si můžete zde

Správně naznačil, že všem myslícím lidem musí být zřejmé následující související děje: Vatikán padl, protože jinak by nebylo možné, aby královna odevzdala korunovační klenoty a vystupovala před veřejností bez nich. Dále Trump znárodnil FED. A to je možné pouze při zbavení moci Anglické královny. Další je patrné…..

Ve Švýcarsku na hranici už nekontroluje při vstupu do země švýcarská policie ale vojáci s emblémem SHAEF na rukávě. Dále mně datoval o velkém počtu SHAEF vojsk ve Švýcarsku. Dne 26.03.2020 mělo být také Švýcarsko, jak jsme už v minulosti psali, převzato pod vedení osvobozujících vojsk. Je to prý kvůli „dočištění“ a hlavně zadržení některých vysokých „zvířat“ (no také doslova) DEEPSTATU ve městě Zug. Potvrdil mně. že právě zde se nachází také podzemní město (nacházelo) ve kterém měli řídící centrum pro DEEPSTATE. Nacházely se zde výtahy k vysokorychlostním tunelům v hloubce 13 kilometů pod zemí. Výška je udaná vzhledem k výšce moře  Mean sea level, zrkratka MSL. Odtud se přemísťovali nepozorovaně po celém světě.

Tunely jsou ale ze Švýcarska do jakékoliv části světa zcela odříznuty a zamořeny. Takže jim sklaplo při bleskové akci BOUŘE (STORM). Jsou zde také kvůli bance v Bernu, kde jsou uloženy a vedeny peníze všech lidí narozených na planetě Zemi s rodným listem. Odkud by se měly po dobu potřebně nutnou při přechodu na nový měnový systém čerpaly finance. Před několika dny jsme o tom psali.

Mimo mnohá jiná témata jsme hovořili také o rouškách. Pověděl jsem mu výsledky z laboratoře. Říkal, že snad i tento nezvyklý tah s rouškami musel být dopředu připraven. Rozhodnutí, jak sám řekl, leží na každé lidské bytosti zvlášť. Když jsem mu oponoval, že některé zdravotní sestry či perzonál je musejí nosit, řekl nechť tedy vedení předloží prokazatelné testy. Je lepší z nemocnice či z institutu odejít, než si vdechováním zničit zdraví na zbytek pobytu v Hotelu Země. Jeho názor. Sdílím naprosto jeho názor také. Já být v takové situaci, odejdu na minutu a je mi jedno, jestli už nedostanu výplatu. Zdraví se nedá koupit…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Severní Korea

Když jsem včera otevřel MSM a podíval se na „šťastnou zprávu“ médií, že Kim je opět při plné síle a zdraví, neuvěřil sem tomu. Video mě naprosto přesvědčilo o tom, že použili dvojníka ne zcela povedeného, který má dokonce jinou gestikulaci a jiný úsměv. Dnes mně zaslali lidé video, kde se vše potvrzuje i v jeho obličeji. Předkládám Vám na posouzení.

https://9gag.com/gag/aVwzA1w

Podívejte se na jeho obočí, je velmi krátké, to znamená nemoc v pokročilém stádiu.

3) USA

Konečně masmédia v Americe lezou s pravdou ven. Až to praskne ve všech zemích, jsem zvědav, jak budou politici otáčet a jak se budou vrtět na židli, a ospravedlňovat české mediální sra*komety. V novinách The Washington Times řekli lidem pravdu: Coronavirus hype biggest political hoax in history

Coronavirus je největší politický podvod v historii. A já dodávám celosvětově. A kdybyste tomu nevěřili, můžete se přesvědčit zde: https://www.washingtontimes.com/news/2020

Ještě jednou zopakuji, co jsme psali před několika dny. Prezident Trump nyní podepsal, že elektřinu a plyn mají domácnosti v USA zdarma. Také uvolnil pro lidstvo volné energie (jejich plány a patenty) od Nikola Tesly. Díky těmto skutkům se burza v Saudské Arábii řítí ke dnu. No, v budoucnu si asi šejkové budou muset umývat okna sami.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A zde máte ještě dva krásné vzkazy Trumpa:

Poslední vzkaz zněl: Lidem se nemůže vždy hned říci pravda.

Bylo to před pár dny a nevím, jestli myslel tím také televizi Prima CNN v Československu. Viděl jsem z Vašich vzkazů v diskuzi, že většina z Vás je vysíláním zklamáno. Možná se vše během týdne či měsíce otočí, a budou muset říkat pravdu. Nevím.

Zajisté ale chápete, co vzkázal…..

4) Rakousko

V Rakousku udělali zajímavý průzkum mezi lidmi. Ptali se jich, že v případě, když se opět otevřou restaurace a bary, kolik lidí bude mít zájem je navtívit. Výsledek byl skoro ohromující. Nebude to více než jedna třetina. Jasné znamení, že mnoho podniků bude tímto posláno do bankrotu. K dnešnímu dni údajně více než polovina restaurací, barů a hotelů jsou bankrot. Přečíst si můžete ZDE.

Rakouští a němečtí zemědělci dali jasně najevo, že Corona je to nejmenší zlo. Sucho a žádný déšť povede letos k masovým výpadkům nejen ovoce a zeleniny, ale také k nedostatku jídla, nechtěli přímo říci hladomoru. Mnoho zemědělců muselo chovy krav a prasat snížit o 50 %. Některé totálně zlikvidovat. Od 1.5.2020 platí zákaz vývozu potravin skoro ze všech zemí bývalé EU…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) Německo

Německé finanční úřady dle nepotvrzených zpráv byly převzaty pod správu SHAEF. Když jdou lidé přihlásit auto, daně se neodvádějí, jak bylo běžné finančnímu úřadu, ale na nové adresy vojsk SHAEF. Výpověď jednoho známého v Německu…..

Další zajímavá zpráva v době Coronavirové krize přichází od muslimů. Mají zájem o okamžité zotročení křesťanů a nevěřících žen. Za tímto účelem nahráli i video. Nyní víte, proč je MADAMME ANGELA HITLER – MERKEL zvala do Německa a do bývalé EU. Podívat se můžete ZDE

Ovšem nejbizarnější zpráva přichází od MADAMME SASKIA ESKEN. Tak tahle kreatura má zájem vyvlastnit lidi v Německu na financování neexistující CORONAVIROVÉ krize!!!!! Přečíst si můžete zde

Její fotografie hovoří za všechno. Z jejích očí čiší přímo nenávist vůči všem lidem…..

Vhodná poznámka tm: když si nechá dělat foto či vystupuje v televizi, mohla by se oholit…..

Trochu se nyní rozptylte, aby to nebyly jenom samé zprávy o Coronaviru:

Včera večer v amerických správach: „Muž z Floridy umrel na koronavírus potom, ako ho zožral aligátor…“  Najdete ZDE

11:55

5-5-5) Restart měny a nové ekonomiky. Máme to tady

Tak jak Vás Vážení čtenáři tadesca neustále datujeme, začíná kolaps staré měny a začíná zcela nová jistorie v dějinách lidstva. Máte možnost si vyslechnout právě ZDE.

https://youtu.be/0E5np8gsfJ0

12:54

7) ČAS. Jak jste si sami všimli, něco se děje s časem…..

Včera jsem si všiml, že knihu, kterou mám rozečtenou, chtěl jsem jí dočíst do konce. Na tom by nebalo noic divného. Vím kolik přečtu standartně stránek za hodinu. Stala se ale divná věc. Připadá mně, že den snad má jenom 12 hodin a nikoliv 24. Přečetl jsem přesně polovinu stránek stejně psaných bez ilustrace a to za dobu, kterou jsem měl vyhrazenou až do konce knihy?????

Vzpoměl jsem si, že někdo zde podobný postřeh psal. Zatím jsme v Peru nebyli měřit čas, není zatím možnost. A jak je to s Vámi. Všimli jste si také jak čas neuvěřitelně ubíhá????

8) Důležité upozornění pro všechny čtenáře

Děje na planetě Zemi či správně řečeno v Hotelu Země se odehrávají nyní s bleskovou rychlostí. Vyjádřil se k tomu i Prezident Trump, že „to udělá světelnou rychlostí“ , či nějak tak. Prosím uvědomte si, že není zde ve skutečnosti jiného cíle, než dostat celé lidstvo do zlatého věku, o kterém psala indigová dívenka. Momentálně peníze, přechod systému, majetky a vše ostatní je zbytečníé řešit. Psal jsem o tom. Cíl je jeden jediný. A lidstvo má k tomu možnost, zastavit se to nedá….

Naprosto chápu mnohé čtenáře že se ve všem pomalu ztrácejí a nevědí co si o tom či onom mylet. Je tak obrovský příval INFORMACÍ  dat ze všech stran a ty se musí správně třídit a vyhodnocovat. Ještě k tomu Prezident Trump i Prezident Putin hovoří v hádankách a symbolech, ve kterých se běžní lidé nevyznají. (Putin raději mlčí a vyčkává)

Pro všechny tedy rychlé vysvětlení dějů.

Jako „vojenská“ či jakákoliv jednotka mužstva, jste dostali rozkazy od velitele (který pochopil, že kope za špatnou stranu) a musíte do nastíněné akce okamžitě nastoupit a třeba útok či odzbrojení protistrany vykonat (zlé protistrany). Vy máte málo času, protistrana také, ale pro protistranu právě čas hraje. Počítáte pomalu s každou vteřinou a protistrana také. Nemáte čas datovat velitele o tom či o onom, ROZKAZ BYL JASNÝ A CÍL JE TAKÉ DÁN. Proto jakákoliv komunikace a slova jsou jenom zdržováním celého zásahu a úkolu. Velitele nezajímá co kdy a kde, ale výsledek.  Jasné? Výsledek!!!!!

Protistraně vypršel čas a nesmí být také datována o všem co se odehrává. Proto i záměrně falešné zprávy ze strany Trumpa aby se nachytali. Pětidimenzionální šach umí skvěle!!!!!

Proto bleskové akce likvidace rychlostních tunelů. Podzemní města a laboratoře na adrenochrom s dětmi musejí být někdy bez ohledu na ztráty konstruktivních bytostí také likvidována. Když nejsou v několika kiolometrech pod zemí, ale jenom podpovrchové, třeba jako ve Frýdku místku, tak se ozvou velké rány při eliminaci podzemních prostor. Vysvětlovat lidem cokoliv, je zbytečné. Prosím pochopte to.

Kdybychom neměli „dataře“ z kruhů záchranných akcí, tak jsme Vás o tom nemohli ani datovat. Proto prosím zachovejte klid, buďte doma, brzy se vše dozvíte.

9) Prima CNN

Vidím, že jste byli zklamáni ze včerejšího vysílání televize Prima CNN. Jedinné znamení, a to to správné znamení Vám vyslala televize obrazem s pohledem za komentátora na obrazovku monitoru či obrazu vedle jeho levé ruky. Bylo tam Q

Na první zprávy až moc velká nápověda a dobré znamení. Zde nevím, mohu se také mýlit, nesledoval jsem to ale dostal jsem od Vás mejlíky. Proto prosím zatím vyčkejte a dávejte prosím pozor na znamení…..

10) Budoucí děje jsou tady. Zatím ve filmu…..

Český národ skutečně není k poražení, když má tolik humoru a síly. Je mi jasné, že s tadescem „přelez“ do nového zlatého času zvládneme:

https://www.facebook.com/FILMAGIX/videos/2816676631701646/

 

tm komentuje

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
239 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře