…..po celé Evropě se skenuje podloží pod městy, horami a kostely. Mediální sra.komety v Německu, které už také skoro nikdo nečte, se snažili ovčanům namluvit další pohádku o nádherném počasí. O počasí jaké zde dlouho nebylo, a proto se všechny malé soukromé letecké společnosti vydaly fotografovat města, kostely a pole. Zajímavé je, že akce „fotografování“ se děje i v noci na mnoha místech a to nepřetržitě….

01:54

Jak jsme se několikrát zmínili, akce gigantických rozměrů v Hotelu Země přináší také nečekaná odhalení a výsledky. Mnohým policistům, kteří se podílejí na masovém zatýkání, dle jejich slov, se nad touto hrůzou obrací žaludek a nemohou z toho spát. Něco nevídaného.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Obrázek na tomto odkazu nese nadpis: Masové zatýkání zločinců proti lidskosti běží na plné obrátky.

 

Celosvětové čištění tunelových komplexů DEEP STATE se nyní vede pod vysokým tlakem. Průzkumné nespočetné lety spolehlivě lokalizují podzemní systémy. Současné operace vedly k osvobození dětí čtyřmístného čísla. Jsou také z tunelů vynášeny mrtvé děti. Mnohé z nich jsou částečně okousané, jak se hovoří v jednou přiloženém videu, zavládl díky hladu mezi dětmi kanibalismus. Nemohu psát všechno co je popisováno, protože i když mám dosti silný žaludek a pevné nervy, i tohle je na mne až přespříliš. OBRÁZEK ZDE.

Každé zatčení vede k dalším odhalením a následným řetězovým zatčením dalších osob. Na celé akci je vidět, jak obrovská síť zločinců je v ní zapletena!!!!! Napříč celou společností. Jedná se o SOUDCE, POLITIKY, PROKURÁTORY, STÁTNÍ NÁDVLADNÍ, POLICISTY, PRÁVNÍKY, ÚŘEDNÍKY NAPŘÍČ SPOLEČNOSTÍ, BANKÉŘE, ŘEMESLNÍKY, MUŽE I ŽENY.

Vojenská policie SHAEF se státní policií v noci vyrazí dveře a odvede dotyčného úchyla a vraha z bytu. Druhé polovině manželského páru zůstanou jenom oči pro pláč a nemohou pochopit, co se stalo. Odehrávají se naprosto šokové situace v celé společnosti. Razie probíhá nepřetržitě ve dne i v noci a do velikonoc by měla být čistka ukončena.

Pohotovostní služby, které se podílejí na akcích jsou naprosto vyčerpané. Nemůžeme se divit, protože konfrontace s kreaturami tohoto odlidštěného typu, je nasazení naprosto vyčerpávající.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Doposud a dodnes nám známý svět byl zastaven Koronavirem, Možná nyní chápete, co je akce koronavirus, jakým způsobem byla geniálně využita a proč mají lidé zůstat doma a nikam nesmějí chodit.

V oficiálních médiích se zatím moc o akcích nedozvíte. Nevíme z jakého důvodu. Jestli je to záměr nebo hraní na šachovnici až do poslední minuty.

Na překlad bylo použito několik alternativních zdrojů a několik videofilmů. POZOR!!!!! Videofilmy jsou skutečně jen pro lidi, kteří nemají emoce, já se na ně nemohu dívat…..

Včera mně z toho všeho bylo do breku, dnes jsem to už nevydržel…..

Jeden ze zdrojů ZDE

Videa najdete zde

A ještě jedna událost, která se musí uvést na pravou míru. Trump, který údajně „UKRADL LETADLO“ v Německu, tak nebylo ukradeno, ale zabaveno protože zásilka obsahovala Adrenochrom!!!! Některé roušky byly nakažené záměrně dle zahraničních médií.

Veškeré nemocnice, které jsou dnes prázdné a není tam žádný nemocný na koronavirus, vzbuzoval mezi lidmi údiv. Nyní je to vysvětleno! Jsou připraveny po celé Evropě právě pro „osvobozené“ děti.

Promiňte, jdu brečet a raději spát…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

09:54 A zde se můžete podívat na jednu „šťastnou osobu“ a její výpověď, která to přežila. A taková smečka a sebranka vládne lidstvu

S traumatem se vyrovnávám celý život, mlčela jsem 40 let, měla jsem štěstí, že jsem byla zachráněna. Hlavou celé sítě byl ministr národní obrany v Belgii, šlo o celosvětovou síť nejvyšších představitelů, terapeuti mi nevěřili, říká Anneke Lucas, kterou její matka v šesti letech prodala skupině pedofilů v Belgii. O svém traumatu promluvila v Praze na podporu organizace Sociální klinika.

https://video.aktualne.cz/dvtv/matka-ji-prodala-pedofilum-znasilnily-me-stovky-muzu-hlavou/r~70ac19fef90e11e982ef0cc47ab5f122/

15:54 Prosím podívejte se na TOTO VIDEO, pro lepší pochopení co se dnes, a proč se dnes, odehrává…..

Před pár lety ještě nemyslitelná akce, nebýt Putina, Trumpa a Xi…..

 

 

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.