…..pokud lidé neznají symboliku, těžko by mohli pochopit, o co se jedná a komu byl vzkaz určen. Tímto směrem byste asi hledat nešli…..

00:05

Před mnoha lety jsem dělal pro lidi sérii přednášek o symbolice a měl jsem zájem aby pochopili, co si vzkazují mocní tohoto Hotelu Země, kteří si myslí, že to zde řídí. Když se podívate na začátek filmu Šifra mistra Leonarda, Tom Hanks, který také dělá přednášku o symbolice, v úvodu objasnil,  že symboly si dávají mocní zprávy. Můj otec, když jsem byl malý chlapec říkal: Pamatuj si, písmo je pro slepce. Obrazy ti řeknou víc, než tisíce slov. A měl největší pravdu, kterou jsem kdy slyšel. Učil mně také symboliku a já byl nadšen. Po odchodu otce do jiné dimenze, mne jeden člen z rodiny ve Francii zbytek doučil. Dnes jsem rád, že jí umím, protože nemusím číst noviny nebo časopisy a dívám se jenom  na obrázky. Krátký úvod byl pro nové čtenáře, pokud nečetli články z minulosti jenom na krátké vysvětlení…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

A nyní se dáme tedy do práce na objasnění situace. Bude to pro Vás moc zajímavé a také napínavé. Rád bych začal u jednoho časopisu, který snad znají všichni. Je to časopis, který má název PLAYBOY. Při putování po planetě Zemi jsem měl možnost mnohokráte vidět v hotelu či někde na letišti lidi, kteří si prohlíželi tento časopis. Nečetli ho. Převraceli listy a občas se u některého zastavily, rád jsem je nenápadně pozoroval. Pokud lidé nevědí, za jakým účelem se časopis vydává a pro koho se vydává, tak se to nyní dozvíte. Časopisem si mocní světa (horní skupina zasvěcených) předávají důležité vzkazy. Protože se nemohou setkávat na sezeních či na to není čas, posílali si vzkazy veřejně, přes tento plátek. A to obrázky. Není tajemstvím, že letecké společnosti mají pro FIRST CLASS právě tento časopis na palubě. Tam si ho mohou cestující v první třídě půjčit. Nevím jestli je tomu tak ještě dnes, ale v minulosti tomu tak bylo.

Všechno začalo zajímavým obrazem na Flightradaru:

Pravděpodobně na příkaz Trumpa byl včera nařízen nějakému pilotovi, aby si naplánoval let přes Berlín a namaloval nad město obrázek králíka. Ano má dvojí smysl. Jeden nám byl řečen ve filmu MATRIX a sice „Sleduj bílého králíka a já ti ukážu, jak je nora hluboká“. Smysl je jasný. Odhalení, která budou postupně televizními společnostmi v krátké budoucnosti vysílána, budou tak razantní a hluboká, jako deep state a veškeré tunely i TUNELY v Hotelu Země. Zde začíná první vzkaz právě pro deep state a obyčejné lidi. Tedy odhalení. A mnoho čtenářů ho právě odhalilo. V dalším bodě se situace naprosto vyhrocuje. Všechno je naprosto přesně naplánováno.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Ale ten druhý je daleko zajímavější a dosti drsný. Když se podíváme níže na králíka, tak zjistíme, že má čumáček jako  Y

Když máme sledovat bílého králíka, tak pořádně. Trump se vyjádřil k deep statu, který jedná vždy velmi racionálně a doposud ovládal lidstvo a tahal za nitky, následujícími slovy. (tm komentuje: Nemohu ten vzkaz z minulosti najít), ale zněl takto: Q poslal vzkaz: Symbolika, kterou používáte, bude vaším koncem.

Y je písmeno, kterým se označovala droga pro boháče a sice Adrenochrom. Je to droga také celé NWO sebranky a hlavně nejvyšší „Elity.“ Trump zabavil v Německu letadlo, které ho mělo na palubě.  Média (MSM) ho nazvaly zlodějem, že údajně ukradl roušky. Výsměch… Tímto udeřil dosti tvrdě na poživatele této látky, jsou to jenom boháči z vyšší vrstvy, protože 20 gramů stojí asi 150.000 dolarů. Při nedostatku této drogy začínají mít velké potíže ve všech směrech. Vzpomeňte si na třesy MADAMME HITLER MERKELOVÉ, která měla pravděpodobně nedostatek Adrenochromu v těle. Potud zatím všechno dobré, ale nyní to přijde.

Označení vstupů do podzemních chodeb, které vedly k vězněným a mučeným dětem v tunelech, měly právě na snímku zajíčka playboy. Všimněte si ve slově playboy opět dvou Y, které potvrzují dvojitou dualitu a tím pádem i další význam. Zde na obrázku vidíte jeden vchod do tunelů.

Obraz na radaru, kterým byl vyslán vzkaz je daleko výbušnější a razantnější, než by si neznalí lidé domysleli. Je to vzkaz právě společnosti BIG FARMA, které posílá vzkaz o jejím naprostém zničení. Tak tohle bylo hodně „silné kafe“ (tm: asi silnější už neexistuje) a vzkaz, který vyslal. Podívejte se na znak BIG FARMA

   

Podívejte se na čumáček zajíčka a znak farmy. Vidíte podobnost? Až zarážející, že ano. Právě proto symbol zajíčka byl zvolen za těmito účely a hlavně dokresluje perfektně dvojitou dualitu. Podíváte-li se ještě jednou a pořádně, tak jeho uši a tělo vytvářejí druhé Y.

Podívat se na obrázky a krátký článek o podzemním tunelu. Najdete ZDE:

Zde najdete jiná vyjádření k droze

Trump vyjádřil nemilosrdný a razantní boj až do naprostého konce a vítězství…..

Dneškem začala horká fáze celé akce. Prvně skenovali  piloti podloží. Lidé byli vyzváni či donuceni v té či oné Zemi zůstat doma a nevycházet. To je ten pravý důvod. Trump se vyjádřil, že vidí světlo na konci tunelu. Tím dal najevo, že akce skončí pro všechny dobře.

09:54 Co více bylo řečeno

Ještě jednou pro zdůraznění celého vzkazu od Trupa. Hned při volbách hovořil o škodlivosti očkování a proto celému tématu se podívá v budoucnosti na zoubek. A právě zde dodržel své slovo, které ještě neudělal skoro žádný politik mimo putina, a sice, že nesmyslné očkování zastaví. Ano zde byl vyslán vzkaz FARMAMAFII.

Mimo jiné bych rád podotknul, že německá policie je placena v současné době z USA, od firmy Constelis přes firmu Black Rock.  Určitě si můžete vydedukovat, komu tyhle firmy patří…..

12:54 Objevila se zajímavá zpráva z Vatikánu. Více než 100 kazatelů v Itálii zemřelo.

Samozřejmě se naskýtá otázka za jakých okolností zemřeli. Jestli je to údajně podvod COVID-19 jak uvádějí i vatikánské katolické noviny a následně katolické noviny ve Wídni. Nechali je odejít dobrovvolně? Zemřeli skutečně na virus nebo jim bylo doporučeno, aby si zachovali svoji slávu a čest a raději „se nechali zemřít“. Pravděpodobně se bude jednat o ty, kteří řádili v pedofilních sektách a při raziích, které momentálně v horké fázi probíhají, raději „odešli“. Bylo jim řečeno, nebo to tušili sami, co je čeká…..

Zdroj článku můžete najít ZDE

13:54 Akce SHAEF zdárně pokračuje na celém světě dle slov Trumpa

Vatikán je eliminován

Jezuité jsou eliminováni

FED je bankrot a znárodněný (převzatý) státem na pomoc

A protože Vatikán je eliminován a nic neřídí jako řídící centrum, je s tím také spojena eliminace, či jakákoliv rozhodování  CFR, Bilderberg, Atlantik org, P2  a další. Jak to vypadá s britkou bankou nevíme.

Trump se poprvé včera oficiálně vjádřil, že celá vojenská akce není proti koronaviru-19 ale proti dětským fabrikám, pedofilii. Přiznal se, že nikdy neviděl snímky, které mu byli ukázány z podzemí New Yorku. Byl ohromen. Postupně lidstvu bude po kapkách dávat znát pravdu o všem co se odehrálo. Možná to bude ve všech médiích najednou.

Dle vydaného zákona Exekutiv Order, mohou nyní být ( oficiálně MSM- Mediální Streamová Media pro naše čtenáře ale Mediální Sra.ko Mety ) za záměrné šíření lží a podvodů na lidstvo potrestána, mohou být zabavena (tm: víme komu všemu tyhle MSM patří)

Vydal nařízení, že MSM budou muset pod vedením vlády vydávat pravdivá svědectví. Všechno je směřováno na záchranu národa. A protože Německo je obsazená země, bude to platit i pro obsazenou zemi, čili Německo. Je nutné nyní pozorovat změny, které jsou těsně před námi.

18:27 Ve videu najdete prohlášení Trumpa ze 06.04.2020 o boji NIKOLI PROTI KORONAVIRU

Všechno máte potvrzeno v krátkém asi 20 minutovém filmu, co se dnes odehrává a jak se celá situace na planetě zemi vyvíjí. Prosím zapněte si překladač do češtiny. Vše o čem jsme psali je potvrzeno.

DŮLEŽITÉ VIDEO, PROSÍM PODÍVEJTE SE

 

tm komentuje

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.