…..mnozí čtenáři pochopili dříve, někteří nepochopili a zbytek se datům brání. V dnešních dnech se nacházíme v posledním boji o planetu Zemi. Říkáte, že se nic neděje? Nevidíte nikde tanky, vojáky v ulicích, létat bombardéry, které shazují bomby? Ano nevidíte. Ale poslední Armageddon, který se skutečně v Hotelu Země rozpoutal, se nachází v horké fázi. My všichni jsme zúčastnění a jsme jeho hráči. Všichni můžeme ovlivnit i jeho výsledek. Bude to cíl, kterému věříme. Myšlenka je silnější než atomová bomba.

10:54

Pro pokračování čtení dnešního marného okénka, je nutné si předem přečíst následující článek rozdělený do dvou dílů.

Díl první najdete ZDE

Díl druhý najdete ZDE

Pokud jste tak učinili, můžeme pokračovat v dalším vysvětlování…..

Děj má pouze a jenom dva možné výsledky. Třetí neexistuje. Dočtete se na konci.

Mnozí čtenáři i po přečtení „skoro sci-fi hororů,“ které sci-fi nejsou, si neuvědomují vůbec rozsah celé akce, která se právě na naší planetě odehrává. Jak sám Prezident Trump na začátku boje proti chobotnici řekl: Není možné se zastavit, dokud chobotnice nebude mít veškerá chapadla odstraněna.

Dočetli jste se, že v podzemních základnách jsou také jiné entity. Psali jsme o tom v minulosti. Nejen, že s lidskými bytostmi dělají výzkum pod zemí, ale jiné entity nás chovají na potravu. Je to smutné, ale je to tak.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Válka, která v podzemí probíhá, není možná z pochopitelných důvodů jenom proti KABALE, zlu a šesti padlým andělům, kteří ji zde zastupují, ale je také proti všem ostatním entitám. Jak Prezident Trump řekl: „To, co nyní probíhá, už nikdo nezastaví.“

Proto jsou denně hlášena velká množství zemětřesení pod všemi státy světa. Ano, válka bude probíhat v podzemí do té doby, než veškeré základny a města, o kterých jste se dočetli z předešlých dvou článků, nebudou do poslední entity zničeny.

Jakékoliv Mediální Sra*ko Mety a lidé pracující zatím pro kabalu, Vám ani nemohou sdělit pravdu, protože ji sami neznají. Rozhodně NE-IN-FORMUJÍ o skutečnostech ani v nejmenším možném rozsahu. Nesmí. A když mohou, otočí vše naopak.

V dnešní době vidíte, které vlády zatím pro kabalu pracují s nasazením ŽIVOTA. Je to Slovenská vláda, Česká vláda, Rakouská vláda, německá pod taktovkou HITLER MERKEL a všechny ty, které chtějí a prosazují do poslední vteřiny OČKOVÁNÍ A ČIPOVÁNÍ LIDÍ. Ale všeho dočasu. Bylo tomu tak i při WWII….

Dnes se nedozvíte ani popradě z pochopitelných důvodů, kde se nachází Prezident Trump, Putin a další, protože boj se vede i na této úrovni dezinformovanosti za účelem zmatení KABALY.   Denně se poražená kabala domlouvá, jak zaútočit a eliminovat hlavy těchto států.

Uvědomte si, že boj, který se rozpoutal, může mít jenom dva výsledky.

 

[wp_ad_camp_2]

 

První možný výsledek: je totální poražení kabaly a nastolení zlatého věku lidstva, kterého se má lidstvo, dle všech předpovědí, dočkat. I vy se na tom podílíte svým myšlením. Dávejte pozor na své myšlenky. Pro destruktivní a pesimistické myšlení zde není prostor.

Druhý možný výsledek: rozpoutání WWIII, o kterou se nyní poražená KABALA a šest padlých andělů snaží, a tím pádem by došlo ke zničení lidstva.

Nesmíme ještě zapomínat, že dle slov KARDINÁLA JUDASE, má lidstvo velkou oporu právě v původním obyvatelstvu napovrchu planety. Právě v lidech s jinými vlastnostmi, kteří nás zatím nechávají až do poslední chvilky si vše pořádně „vyžrat“ za všechno to, co jsme každý z nás zde nesprávným konáním a jednáním udělali. Nechali se díky nepoužíváním svého mozku a naprogramováním ve škole totálně oblbnout…..

tm dodává: a to ve všech oborech

pokračování…..

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.