Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

 • Ke konci časů musejí lidem říci pravdu
  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

 • Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě
  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

Marného okénko 11.Q1.2Q21. Komunikují pouze symbolikou

AKTUALIZACE 12:54

…..pro další uvědomění všech dějů, které se kolem Vás odehrávají, je nutné si vysvětlit další symboliku a její následky. Lidé si dnes nevšímají skoro ničeho a pomalu je nic nezajímá. Tak, jak byli naprogrmováni veškerými MSM. Pamatujte si, že obraz řekne více, než tisíce slov.

QQ:QQ 1Q:54

Rád bych touto větou poděkoval všem zúčastněným, jak meldě, terezce,  jurovi a carstenovi, tak jako čtenářům za vynikající kolektiv a udržování konstruktivní energie v těchto ARMAGEDDONOVSÝCH zlých časech. Držte pospolu. V jednotě je síla. Děkuji všem. tm.  WWG1 WGA

 

[wp_ad_camp_2]

 

Sérii obrázků, které nyní uvedu má silnou vypovídající hodnotu. Začneme v dávných dobách. copak nám odhalili v pyramidách? A jak se hlásí děti ve škole?

Veškerý sport (lidem dáme hry a chléb podle našich podmínek) a budou se k nim i neustále hlásit. Prosazovat je a podporovat. A právě zde všechno začíná. Příkladů je až přespříliš.

V různých sektách o kterých jsme mnohokrát psali najdete stejné rituály. Je to obětí lidí pro určité „božstvo“ popřípadě proty, kteří se jimi stávají.

I tak obětují lidi v Capitolu v USA těmito symbolickými rituály před důležitými jednáními. Kdo to ale ví, že ano. Hodiny na stěně jenom zcela náhodou ukazují 10:30. Sečteno je to 40 čili 4:4 dvojitá dualita a zde klečí také na čtvercích za tímto účelem připravenými. Kohopak nám mají zájem obětovat před posledním jednáním v Capitolu? Nějak se jim vše vymyká z rukou, že ano. Lidi, uvědomte si konečně, že sředověk, ba co dím, doba starých faraónů díky VATIKÁNU a jeho rituálům a pohádkám, neskončil. Pohádkám o tom, že PAPEŽ (POPE) zastupuje na zemi boha!!!!! Bohové jste vy všichni sami a nepotřebujete k tomu žádného šaška s jejich kostelními rituály. Pedofilními navíc.

 

A proto nám dalšího „DÁBLA“ vyhlašují za svatého. I když ještě nebyl ani zvolen, ale je jejich modlou. Zkřížené prsty znamenají °66666. Nyní víte pro koho by v budoucnu znovu pracovali a Vás obětovali. No pěkné podmínky, že ano.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Otroky z vás už oficiálně dopředu udělali, aniž byste to věděli. A jak se k tomu lidé hrdě hlásí, bez jakýchkoliv vědomostí.

Během otroctví byli otroci nuceni nosit masky, aby je symbolicky označili jako nemající hlas a aby byli vlastněni a pod kontrolou jiné osoby.
Nosíte masky a tím ukazujete, že jim patříte a že jste podřízeni jejich ideologii a novému systému.
Maska, rouška = symbol otroctví a podřízenosti, lidé podléhají a jsou převychováváni jako miminka k novému světovému řádu (NWO)
Totální degradace člověka a ztráta důstojnosti pokud se snižujeme nosit tento symbol, nikoliv “ochranu” ostatních, ale SYMBOL, který symbolizuje OTROCTVÍ.
Tak klesl člověk a sníží se ještě níž.

Kabala zafungovala všude. Probíhá pandemie TUPOSTI A PODŘÍZENOSTI.

Tak se laskavě podle toho zařiďte a zkuste popřemýšle s členy rodiny o popsaném. Děkuji. Nenechte ze sebe dělat ovce, ba co hůř, otroky.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dodatek, ale důležitý

Lékařka z vídeňské nemocnice potvrdila, že 10 dětí je hospitalizováno s plísněmi na plících. Tohle už není žádná sranda, jedná se o zdraví všech našich dětí. Nucení k nošení roušek může v nejhorším případě skončit obžalobou za porušení zdraví s následkem smrti!

Dle našich dat od jednoho našeho korespondenta víme, že po celé evropě se plní nemocnice právě malými dětmi s poruchami plic a nervového systému, kde pravděpodobně vznikají neopravitelné škody na lidském organismu. Nezapomeňte, co jsem už psal a dával překlad od neuroložky. Děti potřebují 3 až 5 krát více kyslíku na standardní vývin jejich těla!!!!!

A k tomu ještě další podnět na logiku, kterou už snad dneska málokdo vlastní.

Tak se nám BIG TECH ROZJEL  a ruší veškeré pravdivá data ze sítí. Ovšem jejich SRA*KY se tam mohou nechávat, ba dokonce je žádoucí, aby byly sdíleny a podporovány.

Zároveň dnes chceme upozornit na důležité okamžiky v dalších dnech. Není vyloučeno, že dojde k zastavení internetu na několik dní a tak následně i přenos dat zkolabuje. Nevíme, ale byli jsme zde od Telecom companies in Switzerland | SIGTAX  datováni o přípravách na tuhle možnou výluku. Jeden velice dobrý přítel od carstena zde pracuje. Po telefonu nechtěl sdělit ani slovo. Setkali se a povyprávěl, na co se připravují. Mimo jiné nevyloučil i možné výpadky elektrické energie, na které jsou ale připraveni. Dlouhodobě.

Nyní v zimním období by to bylo velmi špatné. Několikrát bylo zabráněno Blackoutu v Rakousku na poslední chvíli. Byly jenom některří vídenští spotřebitelé na několik hodin bez proudu, ale gigantickému rozsahu výpadku se dalo zabránit. Budeme pevně věřit, že to bude tak i nadále.

Jinak, zcela děsivě vypadá denní odpočítávání psychopata níže uvedeného. Odpočítává den po dnu. Ale zachovejte klid, Vrchní velitel ozbrojených sil USA má vše pod kontrolou. Bude asi hodně horko.

[wp_ad_camp_2]

 

Tvrzení indigové dívenky se splnilo

Možná si vzpomínáte na poslední vzkaz od indigové dívenky, dnes už nádherné slečny, která tvrdila, že někteří lidé si budou moci pro záchranu lidstva vzít ŽOLÍKA. Pamatujete si? Zde jsou případy dvou lidí.

Jeden z nich je Pence, který se na poslední chvíli otočil od DEEP STATE a vytáhl si žolíka. Zradou DS a tím vším, co uvedl do pohybu.

Dalším takovým je italský expert na počítače a data v síti. Přímo Italský právník a níže jeho průkaz. Také si vybral žolíka.

Zde je advokátní licence profesora D’Urso Alfio, který učinil čestné prohlášení na účasi KOMPLOTU Leonarda a tedy i účasti vlády na volebních podvodech v USA.

Jeho čestné prohlášení a zaslání do USA a jinde, najdete přeloženo níže:

Já, prof. Alfio D’Urso, právník na Via Vittorio Emanuele, Catania, Itálie 95131, tímto předkládám následující čestné prohlášení předané na několika schůzkách s vysoce postaveným důstojníkem armádní bezpečnostní služby: Arturo D’Elia, bývalý vedoucí oddělení IT ve společnosti Leonardo SpA, byl v prosinci 2020 obžalován neapolským státním zastupitelstvím z manipulace s technologiemi / daty a implantace virů do hlavních počítačů Leonardo SpA. D’Elia byl vyloučen z funkce předsedy soudce v Neapoli a ve svědecké přísaze, vysvětlil operaci 4. listopadu 2020, pod kontrolou a vedením osob pracujících z amerického velvyslanectví v Římě, údaje z amerických voleb ze dne 4. listopadu 2020

Přesuňte 3. listopadu 2020 z velkého počtu získaných hlasů pro Donalda Trumpa na Joe Bidena v řadě států, kde Joe Biden prohrál hlasování.

Obžalovaný uvedl, že pracoval v zařízení Pescara společnosti Leonardo SpA a k přenosu přepojených hlasů do Frankfurtu přes vojenský satelit Fucino Tower používal šifrovací funkce kybernetické války na vojenské úrovni. Žalovaný přísahá, že v některých případech mohla být data upravena tak, aby představovala více než celkový počet registrovaných voličů.

Obžalovaný uvedl, že je připraven vypovídat o jakýchkoliv osobách nebo subjektech zapojených do podvodu hlasování Donalda Trumpa za Joea Bidena, pokud může plně chránit sebe a svou rodinu. Žalovaný tvrdí, že původní údaje a údaje vyměněné podle pokynů pro soudní důkazy v této věci zálohoval na disky které jsou uchovány a chráněny na neznámém místě. Tímto prohlašuji a přísahám, že výše uvedená fakta byla uvedena za mé přítomnosti.

Dopis s podpisem ZDE

Všiml jsem si při „průletu tadescem“ že carsten včera uveřejnil film z Říma. Jsou to kolony aut s SHAEF, které pravděpodobně provedli razii a zatkli všechny DIP-LOM-A-TY na US ambasádě v Římě. Doposud jsem nehovořil se svým známým korespondentem z Říma a nemám podrobné údaje o co se jednalo. Jakmile se setkáme či zavoláme, budeme datovat.

Indigáček měl tedy pravdu, znovu a opět. Je vidět, že ti, kteří umějí cestovat časem se mají měli a budou mít vždy nejlépe…..

Napsal tm

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
155 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře