AKTUALIZACE 15:54

…..obrázky, které používá tadesco.org k doprovodu slovního vyjádření, jsou většinou ilustrační a nemusejí nutně být originální k danému popisu….

QQ:Q5

tadesco.org používá občas ilustrační obrázky

…..v minulosti jsme několikráte upozorňovali na použité obrázky. Jsou to většinou obrázky ilustrační, které máme nahrané v mediálních souborech či si je vyhledáme na webu ve vyhledávači obrázků a pak je použijeme. Vysvětlení pro méně duševně zámožné, trolly a ti co neumějí správně číst nebo pro ty, kteří neustále upozorňují…..

Ke včerejšímu sdělení v bodě 2) Reptiliánské bytosti byly samozřejmě použity obrázky illustrační. Pokud má někdo zájem se podívat na obrázky skutečné, které také existují, musíte se jít podívat na DARKNET a tam najdete opravdové originály třeba i ze zmíněného „obřadu“. Veškeré filmy natočené v PEDOWOODU, jak jste mohli zjistit jsou natočeny podle pravdivých příběhů. Některé dokonce i použity z reálu. Jenže to lidé nevěděli, mysleli si, že jsou to jenom hororové uměle vytvořené scény. Dle přiznání zatčeného a uvězněného šéfa PEDOWOODU Harvey Weinsteina.

 

[wp_ad_camp_2]

 

1) Důležité setkání

Je nutné všechny upozornit na zcela zásadní a přelomové setkání, které se uskuteční ve Vídni dne 22.Q6.2Q2Q. Není ale vyloučeno že bude o den dříve. Na zásadních otázkách týkající se celého světa (Hotelu Země,  se mají sejít Prezident Trump, Prezident Putin, Johnson a také Prezident Xi, který ale účast zatím nepotvrdil.

Ze setkání z minulého týdne Vám mohu potvrdit, zajímavou skutečnost o tajných úmluvách a dokumentech, které se zatím nikde nezveřejnily. Jedná se o konec WWII, kdy jako první obsadila ruská armáda Berlín. Kdo obsadí hlavní město, ten je vítězem. Po domluvě Ruska s Američany byla část obsazeného území přenechána USA za určitých podmínek.

K tomu se „vlezlým a diplomatickým trikem“ přidali Francouzi na žádost Číny, pro kterou měli určité úmluvy dojednat. Francie tedy není jednou z vítězných mocností, jak nám to bylo kdysi tvrzeno. Stojí za tím něco naprosto jiného.

K tomu je nutné tedy odhalit následující:

V poslední větě je řečeno velice přesně vše. Přichází doba Ruské Evropy. K tomuto vývoji směřujeme v souladu s rozdělením sfér vlivu po Druhé světové válce a po znovu navrácení místo Ruska Sovětského svazu. Není to kvůli návratu nějakého primitivního “ trockistického“ systému, ale návrat všech ukradených hodnot zpátky Rusům.

Ta skupina mezinárodních zloďejů dostane na vybranou, buď vše dobrovolně odevzdají a budou moci přežít, nebo budou nuceni nedobrovolně odejít do jiné dimenze, kde se budou učit od začátku neokrádat a neničit planety podobné naší Zemi.

tm komentuje: jak můžete vidět, jsou to data z naprosto nezávislých a jiných zdrojů, které potvrzují naše dlouhodobé popisované budoucí události…..

Zde najdete video

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Prezident Trump je nejvíce pomlouván v Německu

Co se týče pomluv a otáčení skutečností, skvěle se toho ujaly NĚMECKÉ MEDIÁLNÍ SRA*KO METY, které pomlouvají Prezidenta Trumpa jako rasistu a hlavně jako člena KKK neboli Ku Kluks Klanu

Mimo jiné tahle společnost má ve znaku přesně stejný symbol jako VODAFONE, který má za úkol zlikvidovat lidstvo sítí 5G. To jen na okraj.

Údajně je členem a pomalu i vedoucím této skupiny. Je prý nejhorší prezident Spojených Států Amerických všech dob. Ano víme na čí příkaz jsou pomluvy neustále dokola opakovány a proč jsou opakovány. Vrah utíká a křičí chyťte vraha….

Zajímavé, že právě u černého obyvatelstva je Prezident Trump velmi oblíben.

Je až trapné, že moderátorům, kteří neustále v televizi lidem lžou, až se jim od huby práší, nechají i po prokázání naprosto prachsprosté lži ještě něco komentovat slovem a obrazem. Úsměvné. Komentátor zapomněl, že nyní platí v Německu zákony SHAEF a americké zákony.

Pravděpodobně si za tohle nařčení půjde sednout do chládku až do konce života. Jedná se o naprosto prokazatelnou lež. Pravděpodobně mu zařídí Prezident Trump na schlazení hlavy právě Vorkutu po domluvě s Putinem. Posuďte sami:

Důkazní video  zde

No a v česku to není o nic lepší…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Finance multimiliardářů

Dle dat, která mi byla svěřena při návštěvě minulý týden, jsou nejbohatší rodiny světa, Rockefellerovi, Morganovi – piráti na mořích a zločinci největšího ražení způsobující mnoha lidských utrpení, Rotschildové a mnohé další rodiny odstaveny od veškerého finančního jmění. Rovněž tak banky Vatikánu potkal stejný osud. Bude nutné počkat na oficiální vyjádření největších dvou mužů na planetě Zemi či v Hotelu Země…..

4) Skutečně????? Očkování????

Měl jsem připraven zajímavý překlad ohledně očkování, jeden čtenář uvedl v diskuzi, proto dávám jen do okénka jako upozornění…..

Je s českými titulky, nemusíte zapínat, je automatický…..

VIDEO ZDE

 

5) Důležitá a převratná zpráva konečně v MSM. Platí pro celou EU. Tak tohle bude tobogán nonplusultra

Od našeho informátora pracujícího v diplomatických službách v Římě jsem dostal velmi závažná data, která mají a budou mít nyní vliv na celou EU, vlastně na celou planetu Zemi. Přesně o této situaci, Vás, Vážení čtenáři, tadesco.org datovalo před mnoha lety. Všichni níže uvedení jednají sami za sebe a nikdo za nimi nestojí. Jsou zodpovědni také sami za své činny, které asi budou muset nyní zaplatit. Nechme se překvapit. O co se tedy jedná.

LUCA PALAMARA, bývalý soudce a prezident soudcovské komory v Itálii vypustil v televizi včera večer v PORTA A PORTA naprostou bombu. Bombu, která nemá obdoby, a následky budou nyní nedozírné. Dle slov našeho informátora z Říma budou následky neopravitelné.

Důvěryhodnost v soudnictví, soudy a právo byla zbořena. Naprosto zbořena až do samých základů. Dle slov Dr. Palmera, soudnictví působí v absolutní nezákonosti a nyní už to nemůže nikdo popřít.

Soudci, státní zástupci (prokurátoři), právníci atd. jsou naprosto nelegální a nelegitimní osoby, které jednají svévolně, a hlavně jdou na ruku státním orgánům. Jejich rozhodnutí jsou tedy neprávoplatná a nelegitimní. Proto se soudci, kteří moc dobře věděli, co dělají, nikdy nepodepisovali pod rozsudky, a my jsme Vás datovali už od roku 2010 o těchto praktikách. Neměli zájem ani soudit dle pravdy, ale dle rozhodnutí, která byla pro či na podporu zločinného státního aparátu.

Pravdy se u soudu  člověk nikdy nedovolal, ba naopak, ještě za to musel zaplati státu. Prozrazení praktik zločinného aparátu provedl přímo v televizi LUCA PALAMARA, bývalý soudce a prezident soudcovské komory v Itálii.

To samé platí také o veškerých EXEKUTORECH A JEJICH KOMORÁCH, kteří si hrabou peníze pro sebe a pro stát nezákonými rozhodnutími, a také LICHVÁŘSKÝMI CENAMI ZA JEJICH EXEKUCE!!!!!

No tak se nám to krásně alespoň v Itálii rozjelo. Kdy to přeskočí na Českou republiku a Slovenko nevím, ale dlouho to trvat už nebude….

 

[wp_ad_camp_2]

 

Asi už exekutoři a soudci v ČR po přečtení těchto řádků rychle balí kufry?????

tm komentuje: Ale jak řekl Putin před několika lety MADAMME ANGELE HITLER MERKELOVÉ, nikdo se nám neschová, ani kdyby byl 30 kilometrů pod zemí. Dnes víte už o zničených městech a laboratořích, kde by se bývala mohla MADAMME kdysi schovat. Putin jí to jen jemně naznačil…..

Pro celý článek tedy platí nově přepsaná fráze tm: Dnes už neplatí, za vším hledej ženu, ale za vším hledej DEEP STATE…..

Zdroj: ilriformista.it/palamara-confessa-magistratopoli

Pokračování? možná…..

.

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.