…..jsou dnes snadno předvídatelné, co se týče ekonomiky. Co se týče politiky, mění se každou hodinu né-li dokonce každou minutu. Předvídat se momentálně nedá nic kdy se co odehraje….

00:05

1) Setkání prezidentů ve Vídni

Včera jsme Vás datovali o setkání prezidenta Trumpa, Prezidenta Putina a pozvaného čínského prezidenta XI. Bylo nám dnes oznámeno, že čínský prezident Xi schůzku dnes odmítl a do Vídně se nedostaví. Je to hodně zajímavá reakce, kterou málokdo očekával. Jak jsem napsal, situace se mění každou minutou. Nevíme, jestli celá akce má něco společného s dohodou po WWII a s Čínou, která se nechala diplomaticky zastupovat právě Francií.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Další zajímavá zpráva se objevila v odpoledních hodinách u nás na tadescu, že prezident MAKRON chce také odstoupit. Nějak náhle. Možná právě kvůli domluveným krokům s Čínou, kdy se Čína s Francií nedohodla na podstatných věcech. Každý ví, že Francie ve skutečnosti nepatřila do vítězných mocností, i když se tvrdilo něco jiného. Proto musíme nyní vyčkat, jak se komplikovaná situace dále bude řešit.

Když se redakce tadesca dozví nová data, budeme Vás ihned datovat…..

2) Ekonomika a Burza

Je úsměvné pozorovat show, kterou nám nyní poskytuje burza. Dění a situace na platformě burzy nemá nic společného s realitou a skutečností. Jedná se ještě na poslední chvíli vytáhnout z lidí veškeré peníze a pak nechat vše zřítit. Tesla akcie opět letí proti veškerému reálnému dění nahoru. Ano pád bude veliký. Ale ovečky musejí spát….

Dalším bodem je ekonomika a finance. Dostaly se k nám zprávy že nejpozději v srpnu dojde k silné inflaci a nedostupnosti mnohých produktů. Každý týden se potraviny v marketech zdražují a lidé se nestačí divit. V Německu začínají krachovat ve velkém ohromné firemní kolosy.

3) Pro začátečníky, kteří se na alternativních webech nevyznají

Dostal jsem od jedné dívčiny rozsáhlého mejlíka, s přílohou. Napsala ho jedna pravidelná čtenářka tadeca celkem kompaktně a s údernou přesvedčivostí. Je to pro Vaše přátele a známé, kteří se nevyznají ve věcech, které se odehrávají kolem nás a měli by zájem se zorientovat. Proto Vám poskytujeme 35 stránkovou „knihu,“ kterou si mohou probouzející se lidé přečíst, aby pochopili vše z okolí…..

ODKAZ NA KNIHU, alternativně je možné stáhnout i ZDE nebo ZDE

tm komentuje

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.